Şimdi Ara

Virüs umrunda olmayan arkadaşımın annesi vefat etti. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
4
Favori
21.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
388 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu virüs İnsanların hala daha umurunda değilse bizim sonumuz kötü gerçekten

• ben istanbul da hastane de çalışıyorum yani hayırlısı ile atlatırız inşallah bugünleri diyorum. hala saçma sapan rakamlar paylaşıp yok kalp krizi daha fazla öldürüyor falan diyip diyip duranlar, buna hiç önlem alınyor diyenler de çok. Ya tuz ve yağ oranı düşürülen bir sürü şey var madem kalp ten korkuyorsun git sadece o ürünleri tüketmek zorunlu olsun bakalım .Bu seferde ülkeler boğazımıza kadar karışıyor diyecekler. herşeye bahane.

Tarihte vebaya, su çiçeğine, ispanyol gribine etc. bakmayıp kim olduğu bilinmeyen sözde profesörlerin laflarına,kimin nasıl elde ettiği bile belli olmayan rakamlara değil etrafınıza bakın arkadaşlar.Ekrandan biraz da dışarıya bakın.

Kuzenimin eşi ve çocuğu 6 gün içinde vefat etti ki eşi beden eğitimi öğretmeni ne yediğine ne içtiğine dikkat eden birisiydi. Ortada tam anlamıyla bilinmeyen bişey var onun için tedbirli olun takın şu maskeleri falan sarılmayıverin bi süre .Biraz paranoya yapın. Paranoya hayat kurtarır.

• Yanlış anlamayın ben biraz vicdansızımdır, Başı sağolsun kendisine değil annesine üzüldüm. Kendisinin çektiği acıya ne yazık ki üzülemiyorum o kadar.

• Hocam bu pandemistler bı Türkiye'de var. İngiltere'de Amerika'da kimsenin umrunda değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Propaganda yaptığım yok anonimiz şuan kimin kim olduğu belli değil.

Bilgi verirsem anonim olmaktan çıkabilir.

Ancak birazcık bilgi vermek gerekirse, kronik rahatsızlığı vardı.

• Bizim burda da bir eleman vardı, artis artis etrafda geziyor, yaldır yaldır kıyafetler sanki sahneye çıkacak pe..
    neyse bu maske falan takmıyor tabi, mart dan beri kaç ay hiç takmadı, kalabalıkların içinde falan, bakın diyor bişe olmuyor yaa yalan yaa, karşılaşıyoruz da sıksık arkadaşa dedim bunun koronadan haberi yok herhalde
    geçen ay duyduk hastaneye kaldırmışlar
    Bir kaçgün önce kulak misafiri oldum telefonda, diyor ben hiç inanmıyordum buna iki hafta yoğun bakımda bir hafta serviste yattım daha kendime gelemedim diyor
    Kimbilir kimlere bulaştırdı ...

• agent82 kullanıcısına yanıt
    hastanede çalışıyorsanız tabi ki de her ölüme covid dersiniz ve covid propagandasını desteklersiniz cunku bu işten para kazanıyorsunuz.

ispanyol gribi de covid gibi bir hazırlanılmış bir plandı. 1918-1920 günümüzden 100 yıl önce fakat Fransa Başbakanı Napolyon 3 ve devlet güçlerine yakınlığı belgeli Louis Pasteur'un aşı propagandasını başlattığı 1870'li yıllardan 50 yıl sonra :) Birşey yalan ise üstünden 100 yıl geçse de 10bin yıl geçse de o yalandır.

Heh ne yediğine içtiğine dikkat ettiği halde xxx ölmüş. ben yediğime içtiğme hatta giydiğime dikkat etmiyorum, sapasağlamım, şu işe bakın hele :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 30 Aralık 2020; 14:3:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronik rahatsızlığı var diyorsunuz, işte ondan dolayı öldü. corona virüsten değil. hele ki oğlunun maske takmamasından hiç değil.

dediğm gibi hayalinizdeki hislere dayanan bir konu açmışsınız. belgeler, deliller itiraz edilemez gerçekler ile konu açmanız dileğiyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

hastanede çalışıyorsanız tabi ki de her ölüme covid dersiniz ve covid propagandasını desteklersiniz cunku bu işten para kazanıyorsunuz.

ispanyol gribi de covid gibi bir hazırlanılmış bir plandı. 1918-1920 günümüzden 100 yıl önce fakat Fransa Başbakanı Napolyon 3 ve devlet güçlerine yakınlığı belgeli Louis Pasteur'un aşı propagandasını başlattığı 1870'li yıllardan 50 yıl sonra :) Birşey yalan ise üstünden 100 yıl geçse de 10bin yıl geçse de o yalandır.

Heh ne yediğine içtiğine dikkat ettiği halde xxx ölmüş. ben yediğime içtiğme hatta giydiğime dikkat etmiyorum, sapasağlamım, şu işe bakın hele :)

hiçbirşey bilmeden konuşmak böyle olsa gerek. covid den para kazanıyormuş..

1- benim çalıştığım hastane pandemi hastanesi değil. şimdi anlamazsın yani covid hastası yok.

2- pandemiden dolayı yurtdışı hastalarının yüzde 90 ı gelmiyor.

3-Nisan Ayından beri bütün özel hastaneler bomboş

4- çalışanların yüzde 75 i kçö de yani maaşlarının yarsından fazlası 1 yıldır kayıp.

şuan sağlıkçılar ferrari taksitine girdi falan sanıyorsun herhalde.

ayrıca nerde gördün desteklediğimi dikkat edin diyorum sadece siz youtube da komplo videoları göre göre gerçeklikten kopmuşsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agent82 -- 30 Aralık 2020; 14:50:27 >

• Evet en baştan beri anlatıyoruz. Maskenin asıl amacı hastalık kapma riskini azaltmak değil, bulaştırmayı engellemek

Şu fotoğrafla defalarca anlatıldı. Ne gerek var demeyin maske takın

Virüs umrunda olmayan arkadaşımın annesi vefat etti.

• Bu zamana kadar hic mi kronik hasta yoktu? Napti la kronik rahatsizligi olanlar? Telepatiyle konusup hadi hep beraber ayni anda mi olelim dediler? Neden bir anda morglar tasti?

• maske karşıtları kronik hasta zaten ölmeliydi diye bir düşünce içerisinde. covid olmasa belki 10-15 yıl daha fazla yaşayacaktı onlar.

acaba sevdiğiniz birinin bir gün dahi fazla yaşayacağını bilseniz maske takmaz mıydınız?

maskeyi çıkardığımda kulaklıktaki iplerden tutup çıkarıyor doğru çöpe atıyorum sonra da ellerimi yıkayıp dezenfektan sürüyorum.
    maalesef her yerde maskeyi boğazına indirip kahve sigara vb içenler var. virüs bulaşınca da ama maskeliydim ben hep diyorlar.

• yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    İlk tümceniz külliyen yanlış:" kronik hasta zaten ölmeliydi " değil; doğrusu "kronik kalp damar rahatsızlığı olan kişi öldü ise bu covid değil, kronik rahatsızlıktan öldü" olacak, siz tümceye "meli, malı" şeklinde yardımcı fiiller ekleyerek anlamı dağıttınız. ayrıca "maske karşıtları " ifadesi de yanlış cunku maske bir saçmalık ve saçmalığa karşıt olmak gayet normal. ancak siz "yeni normal" başka şeyler peşindesiniz. bu arada ben kahve içerken Clint Eastwood gibi maskeyi boynuma indirmiyorum, tamamen cıkarıyorum. Su ana dek virüs falan bulaşmadı. Bulaşmaz da cunku bünyem sapasağlam sağlıklı. Sağlıklı olmamı da eleştirmezsiniz herhalde.

• maalesef çok kötü bir durum benimde böyle bir arkadaşım var annesi yaşlı hiç umursamıyor umarım o böyle bir durum yaşamaz.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.