Şimdi Ara

Virüs 56tl ücret mesajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonum kardeşimdeyken bir yerlere girmiş internette dolaşırken mesaj geldi telefonuma böyle bir şey mümkün mü numara mı nerden buluyolar nerde ücret alıyolar bu ne saçmalık
     Virüs 56tl ücret mesajı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mümkün. Birşeylere basmıştır wap üzerinden kardeşiniz. İptal edin yoksa alırlar o parayı. 14 TL ile kurtulursunuz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir mesaj atmadan para mı harcanır telefondan bu ne saçma bir uygulama nasıl itiraz ederim bir yere tıklama ile 14tl mi gider bütün siteler bmyle ödeme alsın o zaman madem bu kadar kolay google enayi mi kart numarası istiyor play storeda

• Türkiye'de sistem bu şekilde işliyor. Mantık yok sistem var :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam iptal yaz yolla işte iptal olur
  • İptal ettirmek kolay iptal ediyolar hemen zaten ama 14tlyi sokaktan bulmuyorum konuşurken sizi sıkıştırmaya çalışıyolar konuşurken yemezseniz taviz vermezseniz en son iade etcez 5gün içinde garantiden alabilirsiniz dediler inansam mı bilemedim ama btk şikayetim duruyo en kötü ordan alırım diye umuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: orientem

İptal ettirmek kolay iptal ediyolar hemen zaten ama 14tlyi sokaktan bulmuyorum konuşurken sizi sıkıştırmaya çalışıyolar konuşurken yemezseniz taviz vermezseniz en son iade etcez 5gün içinde garantiden alabilirsiniz dediler inansam mı bilemedim ama btk şikayetim duruyo en kötü ordan alırım diye umuyorum

Bence şikayet et hocam yasal bir kurum degilse

• quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Hiç bir mesaj atmadan para mı harcanır telefondan bu ne saçma bir uygulama nasıl itiraz ederim bir yere tıklama ile 14tl mi gider bütün siteler bmyle ödeme alsın o zaman madem bu kadar kolay google enayi mi kart numarası istiyor play storeda

Kardes burasi turkiye

• Böylelerini şikayet et bence. İptal etmek için bile para istiyorlar şuna bak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.