Şimdi Ara

virajı döndüğünde şeridinde araba olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bi gidiş bi geliş yollarda bu çok başıma geliyor virajı döndüğümde ya benim şeridimde tam karşıdan sollamaya çıkmış araba geliyor yada tam virajda benim şeridime taşarak süren sürücüler oluyor. bu bende bildiğin korku sebebi oldu arabayı kasarak sürüyorum sürekli acaba bi sorumsuz sürücü yüzünden kaza yaparmıyım düşüncesiyle araba sürüyorum.

insanlar ne kadar rahat daha dün bi kamyonun arkasına sıralanmış 5 araç vardı ve bi tane kendini akıllı sanan varlık hepsini sollamaya çıkmış viraj ağzında virajı döndüğüm an karşımda gördüm zor kurtuldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiyede yaşıyoruz bunlar çok normal olağan şeyler. 4-5 sene önce karaman yolundayken viraj çıkışı gece saatleri mersine döneceğim yorgunluk bir yandan eve gidip uyuma isteği bir yandan araç kullanıyorum, virajı dönmemle karşımda araba boyu kadar kum yığınıyla karşılaşmam bir oldu, karşıdan araba gelmiyordu da ters seride girip kurtardım yoksa burda değildim belkide 😂. Gidiş geliş yollarda her zaman karşıdan araba gelecek gibi ya da karşıma birşey cıkacakmıs gibi kullanırım arabayı
  • Türkiyede yaşıyoruz bunlar çok normal olağan şeyler. 4-5 sene önce karaman yolundayken viraj çıkışı gece saatleri mersine döneceğim yorgunluk bir yandan eve gidip uyuma isteği bir yandan araç kullanıyorum, virajı dönmemle karşımda araba boyu kadar kum yığınıyla karşılaşmam bir oldu, karşıdan araba gelmiyordu da ters seride girip kurtardım yoksa burda değildim belkide 😂. Gidiş geliş yollarda her zaman karşıdan araba gelecek gibi ya da karşıma birşey cıkacakmıs gibi kullanırım arabayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O 5 arabayı birden sollamaya çalışan zaten kural hatası yapmış. Türk insanının aceleci yapısının trafiğe yansıması dır.

• TIGERSHARK kullanıcısına yanıt
    Öyle tabi ama işte karşındaki hatalıydı sen ölme o zaman demiyorlar ki
  • İşte buna hatalı sollama deniyor. Çocukluğumda yollar hep böyle terk şerit gidiş gelişti. Her virajdan önce gerilirdik. Ne korkardık kaza yapacağız diye... Şimdilerde azaldı tabi.
    K.

• korayesque kullanıcısına yanıt
    direk ölüme kastetmekten ceza yemeleri lazım bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen uzun yol yaptım. arabam küçük 0.8 motor 3 silindir. haliyle gitmiyor. 100 110 yapıyorum gerçi ama bizim insanlar malum basar.her neyse sollama yasağı var önümüzde viraj var. 110 ile gidiyorum arkadan adam tamponun tozunu alarak geliyor resmen. sollamaya çıkıyor. camdan elimi çıkarıp yavaş işareti yapıyorum geçme diye. önde ne var belli değil. zaten önümüz açılınca sinyal veriyorum geç diye. gerçekten hayvan bizim insanımız. hatta hayvan oğlu hayvan.
  • Daha beteri var. Çatalcadan İstanbul'a dönüşte bir trafik oldu geçen, tek şerit yol. 1-2 kilometre trafik var en az. Elemanın teki arkadan kaptırmış geliyor geldi önüme sıkıştı karşıdan gelen de olunca. Kaynak yaptı bildiğin. Buna ne yapacaksın şimdi ? Beyinsiz insan dolu ortalık. Öndekiyle 1 santim mesafe bırakıyorsun yine de sıkışmaya çalışıyorlar. Müslümanız der hak hukuktan bahsederler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.