Şimdi Ara

Vip Dizayn Hakkında Herşey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
13.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle tüm DH Garaj üyelerine selamlar.
    Eski üyeliğimi hatırlayamayınca yeni bir üyelik oluşturdum.

Bu ilk mesajımda amacım, benzerlerini ancak Brabus veya Rus dizayncılarda görebileceğiniz kalitede VIP Dizaynların Türkiye'de de yapılabildiğini göstermek.
    Bu vesile ile bu başlık altında VIP Dizayn ile ilgili sorularınızı da cevaplamaya hazırım.

Yeni bitirdiğimiz bir aracı sizinle paylaşmaktan mutluyum.
    Aracın özelliklerine gelince:
    - BR2 (9 mm parabellum) seviyesinde zırhlandırma
    - BR2 seviye 10 cm'ye kadar açılabilen 14 mm polikarbonat camlar
    - Patlama ve silahlı saldırı karşı ileri seviye zırhlandırılmış lastikler
    - İleri seviye Gerçek Maun Kullanımı ve İtalyan Deri Kullanımı
    - Çift fonksiyonlu (led ve spot) ışıklandırmalı özel tasarım tavan
    - 32" Samsung LED TV ile bütünlenmiş, hareketli ara bölme
    - JVC DoubleDin DVD Multimedia Sistem ve Profesyonel Ses Donanımı
    - 1500 Watt Tam Dalga Sinüs Inverter
    - Araç yan yüzeylerinde özel leke tutmaz döşeme ve derinin hibrit kullanımı
    - Tüm koltuklarda, özel desenli, gerçek italyan deri
    - Maun + Deri Direksiyon
    - Özel tasarım sağ ve sol pandizotlar (elektrikli masalar, expresso makinesi ve bardaklıklar)
    - Otomatik elektrikli gizli masalar
    - Sürücü arkası koltuklar arasında bütünleşik kompresörlü buzdolabı, elektrikli açılır dolap
    - Tüm maunlar "gerçek maun" ağacının işlenmesi ile hazırlanmıştır.
    - Çift işlevli, bluetoothlu dikiz aynası (geri viteste tampondaki arka kameraya bağlanır, normal kullanımda ayna işlevindedir. telefon ayarlandıktan sonra, direkt olarak ayna üzerinden görüşme alabiliyorsunuz)
    - Arka bölümde, üst yüzeyi gerçek maun kaplanmış ikinci LCD Televizyon
    - Sürücü, ön ve arka olmak üzere 3 kameralı güvenlik sistemi
    - LCD Dikiz aynasına bağlı Park Sensörü
    - Koltuk, dolap, masa ve elektronik cihazları kontrol için 7 inç dokunmatik kontrol ünitesi (koltuk ileri-geri, sırt ileri-geri, ayak dinlendirme ileri-geri, expresso makinesi, minibar, ara bölme vb.)
    - Kendi bölmesinde expresso makinesi ile kahve keyfi
    - Sürücü ile arka bölüm arasında iletişim için Panasonic Interkom Görüşme Sistemi
    - Playstation 3 ile kusursuz oyun keyfi
    - Türkiye'de ilk defa! Apple IPAD TabletPC ile navigasyon, multimedia ve internet erişimi LED ekranda
    - Türkiye'de ilk defa! Aracınızın tüm elektronik göstergeleri (hız, yakıt tüketimi, güç vb.) LED ekranda
    - Taban ithal desenli halı

• araç gerçekten tam vip olmuş,ben bayıldım..

hele şu görüntü harika..

yeni araçları merakla bekliyorum.özellikle connect...
  • Beğenmenize çok sevindim :)

Bir kaç resim daha ekleyeyim o zaman.

Connect araç nedense gelmedi bugüne kadar hiç. Connectçilere yönelik bir kampanya yapmazsak haberleri olmayacak sanırım :)

• bunlar sanıyorum vito idi caravella ya da transporter varmı??
  • üstad gerçekten çok hoş olmuş bol bol fotoları bekliyoruz..
  • Şahsen VIP = Mercedes görüşüne sahibim ama bu VW yapmıyoruz anlamına gelmesin :)

Yakın zamanlı bir 2011 Carevelle Vip Dizaynı ekleyeyim

Carevelle'de kapılara kimse girmez ama resimlerde de göreceğiniz üzere kapılar bizim için sorun değil :)

• bikaç sorum olacak ,eskidenberi hep hayal ederdim böyle karşılıklı iki koltuk..acaba bizim connectlere yapılırmı??(resimdeki yüksek tavan benimki alçak tavan..)
    ruhsata işlenmesi gerekirmi, muaynede sorun çıkarırmı??
    şimdiden teşekkürler...
    bu arada viproyal olarak araç dışı zırhtan başka body kit falan projeleriniz var mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbeyter -- 31 Temmuz 2011; 0:23:50 >

• Bu tarz bir çalışma yapmak tabi ki mümkün. Ruhsatta kaç görünüyorsa azaltacak bir projeyi kabul ettirmek mümkün ama koltuk sayısını arttıracak bir proje malesef eğer araç 5 yaşından büyük değilse ancak ÖTV vb. farkı ödeyerek yapabiliyorsunuz.
    Muayenede koltuk sayısına bakıyorlar ve ruhsatta ne ise öyle olmalı araçta da. Fakat pratikte bu işlem aslında çok ta zor değil (proje ile ruhsatı değiştirmediyseniz) 2 koltuk çıkart muayeneden geçirt 2 koltuğu tak formülü :)
    Haftada en az 1 kere böyle bir işlem yapıyoruz özellikle vito , transporter gibi araçlara.

Connect'in alanı bence 3+2 koltuk için yeterli bir alan. Gönderdiğiniz resimdeki mobilya grubunu hantal buldum açıkçası. Çok daha estetik bir tasarımla masa + buzdolabı ihtiyacı görülebilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: royalvipdizayn

Bu tarz bir çalışma yapmak tabi ki mümkün. Ruhsatta kaç görünüyorsa azaltacak bir projeyi kabul ettirmek mümkün ama koltuk sayısını arttıracak bir proje malesef eğer araç 5 yaşından büyük değilse ancak ÖTV vb. farkı ödeyerek yapabiliyorsunuz.
    Muayenede koltuk sayısına bakıyorlar ve ruhsatta ne ise öyle olmalı araçta da. Fakat pratikte bu işlem aslında çok ta zor değil (proje ile ruhsatı değiştirmediyseniz) 2 koltuk çıkart muayeneden geçirt 2 koltuğu tak formülü :)
    Haftada en az 1 kere böyle bir işlem yapıyoruz özellikle vito , transporter gibi araçlara.

Connect'in alanı bence 3+2 koltuk için yeterli bir alan. Gönderdiğiniz resimdeki mobilya grubunu hantal buldum açıkçası. Çok daha estetik bir tasarımla masa + buzdolabı ihtiyacı görülebilir bence.

Resimdeki işçiliği bende beğenmiş değilim ama öenek olsun diye koydum.Nette bu konuda pek kaynak bulamadım. Connecte de böyle birşey yapılabileceğine sevindim...
    İlginiz için teşekkürler..

• Ön bölümden ve arka ters koltuklardan iki fotoğraf daha....

• sıze normal mercedes vıto versem ve ılk koydugunuz fotolar gıbı yapmanızı ıstesem kac paraya mal olur? Ve ne kadar surede herseyıyle bıtıp gerı alabılırım ? sımdıden tesekkurler
  • oy oy oy süper olmuşlar bunların maliyeti ne kadar
  • çok güzel olmuşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.