Şimdi Ara

Viofo A129 Araç Kamerası incelemesi 2019'un En iyisi !! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
53
Favori
47.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: davidddd

kablonun fotoğrafını atma şansınız varsa atabilir misiniz? Bunların çeşitli türleri vardı benim gönderdiğimi uygun gördüm ama 3,5mm girişinin çeşitli boyları var.

Amaç çok kaliteli görüntü olmasa da ekrana yansıtabilmek hatta geri görüş kamerası olmayanlar için o şekilde bile kullanılabilir. Teypte bir kablo var geri vites lambası ile tetikleniyor. Onu bağladığınız zaman geri viteste kullanılır.

Alıntıları Göster
    Viofo A129 Araç Kamerası incelemesi 2019'un En iyisi !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: civil27

abi kritik soru geliyo. a129 mu junsun s529 mu. a129 ile ilgili bazı problemler anlatmışsınız. ama junsunda öyle hususlar yok gibi sanki. bi de tabiki benim atermik camdan hangisinin gps i çeker :)

bu arada yanlış mesajı cevap yapmışım, d4hi hocam kusura bakma. olgu üstada geldi soru .
    A129 da yaşanan sorunlar genelde bizim tarafımızdan yapılan hatalardan olabiliyor. Hepsini çözüyoruz. Junsun önermiyorum viofo varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinemrah

Alıntıları Göster
    3.5 mm aynı kablo bende de var. denedim kamera görüntüsünü AV den araç sistemine aktardım. gayet güzel çalışıyor..

ufak bir sorunumuz var.. A129 park kiti soketi yan olduğu için kameranın AV çıkışını kapatıyor.. maalesef iki kabloyu birden takamadım.. araç çakmak kablosunu takıp denedim..

bu sorunu nasıl çözeceğiz ben de bilmiyorum, uzatma düz adaptör kablo gibi bişi lazım bize..

• quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

3.5 mm aynı kablo bende de var. denedim kamera görüntüsünü AV den araç sistemine aktardım. gayet güzel çalışıyor..

ufak bir sorunumuz var.. A129 park kiti soketi yan olduğu için kameranın AV çıkışını kapatıyor.. maalesef iki kabloyu birden takamadım.. araç çakmak kablosunu takıp denedim..

bu sorunu nasıl çözeceğiz ben de bilmiyorum, uzatma düz adaptör kablo gibi bişi lazım bize..

Alıntıları Göster
    Evet bir uzatma gerekiyor araya

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    evet ona da dikkat etmek lazım bildiğim kadarıyla bu usb kablolarında 4 kablo oluyor. İkisi enerji ile alakalı ikisi ise veri aktarımıyla. Tabi bazı aparatlarda sadece ikisi bağlı oluyor şarj için veya enerji almak adına. Bilgisayara bağlayınca sadece şarj eder mesela veri aktarımı yapmaz.

Tabi bunun en kolay yolu alıp denemek. Bu ara çinden gelecek epey kargom var. şu vergi işleri nasıl olacak bir çözülsün ondan sonra diğer alacaklarımla birlikte bu kabloyu da alır buradan bilgi veririm.
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 2:9:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

Orijinalden
    Masa üstü bilgisayardan deneyelim,

➤Kamera Satın Alma linki :https://goo.gl/QbN31x
    ➤İndirim kodu : zuzu9212

-- İsteğe bağlı park kiti --
    Park kiti ile aynı anda sepete eklerseniz indirim kodunu ikisi için kullanabilirsiniz,
    --- park kiti ---
    https://goo.gl/My5Vr4

Mobilden değil Bilgisayardan almalısınız. Ödemede sorun çıkabiliyor yada sipariş iptal olabiliyor.

• Cımbızla bir arkadaşım, sd kart yuva pinlerini dağıtmıştı ( istemeden ) viofo cihazı sıfırı ile değiştirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

A129 da yaşanan sorunlar genelde bizim tarafımızdan yapılan hatalardan olabiliyor. Hepsini çözüyoruz. Junsun önermiyorum viofo varken.

Alıntıları Göster
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 2:9:33 >
  • fatihto kullanıcısına yanıt
    Wifi işimiz bitince kapatmalıyız, onun dışında sıkıntı yok.

Stok bekliyoruz Bangooddan yeni parti gelecekmiş üreticiden. hemen kargo edilmez ise merak etmeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Stok bekliyoruz Bangooddan yeni parti gelecekmiş üreticiden. hemen kargo edilmez ise merak etmeyin.
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 2:9:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:4:38 >
    Merhaba Olgu Bey,

Viofo a129 ile mini 0906 karşılaştırdığımızda gerek fiyat gerekse de performans olarak hangi ürünü tercih etmeliyiz. Yakın zaman da mini 0906 nın yeni kamerası çıkıp çıkmayacağı hakkında bir bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCaKaBo

Merhaba Olgu Bey,

Viofo a129 ile mini 0906 karşılaştırdığımızda gerek fiyat gerekse de performans olarak hangi ürünü tercih etmeliyiz. Yakın zaman da mini 0906 nın yeni kamerası çıkıp çıkmayacağı hakkında bir bilginiz var mı ?
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:3:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCaKaBo

Merhaba Olgu Bey,

Mini 0906 da kronik sorunlardan biri kendim kullandığım için biliyorum, belki 45 dk sürüş yapıyorum GPS hâla aktif olmuyor. Ayrıca firma desteği açısından viofo çok daha üstün garanti servis vs. O yüzden mini serisini tercih etmiyorum artık. Yeni model bilgisi elime ulaşmadı henüz.
  • quote:

Mini 0906 da kronik sorunlardan biri kendim kullandığım için biliyorum, belki 45 dk sürüş yapıyorum GPS hâla aktif olmuyor. Ayrıca firma desteği açısından viofo çok daha üstün garanti servis vs. O yüzden mini serisini tercih etmiyorum artık. Yeni model bilgisi elime ulaşmadı henüz.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler olgu bey cevap için.
    Kusura bakmayın bir yanlışlık olmuş. Yardımlarınız için teşekkrüler.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.