Şimdi Ara

Viofo A129 Araç Kamerası incelemesi 2019'un En iyisi !! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
53
Favori
47.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende iki tane var hocam a129. bir tanesi 1 yıldır bağlı sürekli. bir şey olmadı şimdilik. sadece yazın park modunu kapatıyorum.
  • indirim kodunu nereden buluyoruz arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Go'el

indirim kodunu nereden buluyoruz arkadaslar?
    indirim kuponu için BURAYA TIKLA
  • crazykartal C kullanıcısına yanıt
    Mesajinizi atlamisim,
    Kamerayi viofonun distributoru maxiteknodan almistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halted__ -- 29 Eylül 2020; 20:8:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet beyler , açılmıyor böyle kalıyor acılısta... başına gelen ve bu sorunu çözebilen varmı ?

Viofo A129 Araç Kamerası incelemesi 2019'un En iyisi !!
  • wifi ile viofo programını kullanarak vidyo indiren oldumu? bende iki tane viofo vardı ikisinde de denedim çok yavaş iniyor. once hızlı gidiyor sonra yavaşlıyor. 3dk lık vidyo nerdeyse 5 -10 dk sürüyor indirmesi. kart samsung evo 128 liklerden. telefon a50. çözemedim bu yavaşlığı

• yasinemrah Y kullanıcısına yanıt
    Bende de samsung evo 64 var. 300 mb dosyayi 2-3 dakikada indiriyor.

• bu modelin pro versiyonu çok mu fazla olur araç için ? 1500 civarı sanırım şuan, yaza kadar park halinde kayıt olayına ihtiyacım yok sadece kontağı açtığımda çalışmaya başlamalı ve kontağı kapatınca kayıt durmalı.

• bence düz a129 son derece yeterli. park moduda yazın güneşte pek işe yaramıyor. geldiğinizde kamera sıcaktan ya kapanmış olur ya da kitlenmiş.

• ohayyam kullanıcısına yanıt

viofo supporta ticket acmıstım yeni firmware yolladılar onu yukledim acıldı bilgilerinize.. sitelerin deki ile aynı versiyon 2.1 ama farklı dosyamı bilmiyorum...

• Viofo A129 Duo satın almaya karar verdim ancak 4K mı yoksa IR versiyonunu mu almam gerektiği konusunu çözemedim. Yardımcı olur musunuz?

• WP Maokai kullanıcısına yanıt
    İhtiyaç ve bütçe meselesi. Kullanım anlamında araç içi ve ön kayıt yapacaksanız IR model tercihiniz olabilir. Ama ön ve arka kayıt yapacaksanız 4K modelini değerlendirebilirsiniz.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt

Ergan Bey merhaba. Cihaz a129 plus duo. Ben de çakmaklıktan güç alıyorum. Aracın garanti durumu bozulur diye park modu kablosunu alıp bağlamaya cesaret edemedim.

Yalnız bazen cihaz kendiliğinden başlamıyor. (5sn gecikmeli açılış aktifken yaşadım)

Bugün gecikmeli başlatmayı kapattım. İki defa çalıştırdım hemen başladı kayda.

Aradan uzun zaman geçti çözüm bulunabildi mi bu duruma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak190591 -- 22 Kasım 2020; 0:11:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ben Hyundai i30 kullanıyorum.. park kitini sigorta kutusuna özel aparatlar ile bağladım.. ön ve arka kamerayı monte ettim..

aracımdaki kamerayı Hyundai servisi gördüğü halde garanti dahili işlem yapıp aracımda sol ön tekerlek portasını değiştirdiler..

yol güvenliği için kameranın olduğunu söyledim ''evet biz de farkettik kamerayı, güle güle kullanın'' dediler. sorun çıkarsa müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz dediler..

7 yıl garanti vermişlerdi ben aracı aldığımda.. daha 3 yıl garantisi var.. sizin araçta durum ne olur bilmiyorum ama Hyundai'de durum bu..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viofo A129 4K modelde sadece ön kamera 4K çekim yapmaktadır. Arka kamera full HD çekim yapmaktadır. alacak olan arkadaşların bunu bilmesinde fayda görüyorum..

• Arkadaşlar bu kamera için link atabilir misiniz?

• Bende 2 kamera var. Fakat. Arkada çakmaklık girişi yok. Araç yeni aldığım için arka kamera enerjisi için geri vitesten güç alamayacağım. Diye yazmıştım.

Ek bendeki Jansite geri vites bağlantısına gerek kalmadan ön kamera kablosu ile çalıştı. Kesme biçme olmadan çalıştı. Tavsiye ederim çok memnunum geri kamerası da oldukça iyi.

Ürün değişmiş. 2.5 k olmuş bendeki 1080 p.

Almak isteyen için link.

https://m.tr.aliexpress.com/item/33024194114.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&spm=a2g0s.12269583.0.0.57a666caA4R1u7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 12 Ocak 2021; 20:58:50 >

• Arkadaşlar arka ve ön kamerayı power banka bağlamak istiyorum böyle bir şey mümkün mü acaba birde sadece görüntüde kayıt modu var mi hareket ederken kayıt etsin istiyorum

• Arkadaşlar merhaba ürünü aliexpressten aldım. Olgu Bey çok yardımcı oldu, ne zaman yazsam hep ilgilendi ona buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Aslında piyasada alınacak en iyi ürün fakat benimde yüzüm çok gülmedi sürekli bir sorunla uğraştım. Herşey düzeldi halloldu derken akü zayıf uyarısı veriyor araç şimdide elektrik panosuna bağlı acaba orada ki voltaj ayarını mı elektrikçi yanlış yaptı yardımcı olursanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.