Şimdi Ara

vınn güncelleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
38.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bir süreliğine burdurda ikamet ediyorum göl kenarında burda kaldığım yerde vınn güçlü çekmiyor 3g desen zaten yok gibi bir şey gidip geliyor o da tek çizgi çekiyor zaten. Neyse ben dün güncelleme yaptın gayet başarılı bir şekilde cihaz güncellendi yeni yazılım çalışmaya başladı. Daha sonra işim bitince bilgisayarı kapattım tekrar açtığımda ne göreyim vınn yazılımına tıklayınca xml hatası (0,0) yazmaya başladı bu ne anlama geliyor ? tekrar sildim her şeyi baştan yükledim falan ama olmadı artık bilgisayara format atmayı düşünmüyorum umarım düzelir yoksa uğraş dur garantiyle falan 3 aydır ne güzel çalışıyordu :( birde burada farkettim vınn cihaz olarak gerçekten güçsüz çekiyor çünkü telefon 3 çizgi çekiyorsa vınn tek çizgi çekiyor yazık ya bir de 100 tl verip anten mi alıcaz yani çeksin diye

• Ben VINN E176 kullanıyorum ve şimdiye kadar 3.4 Mb/s altında download hızı görmedim bağlantıda herzaman 7.2
    Ben VINN'ı daima 50cm'lik bir USB kablosu ile netbook'tan uzağa ve dik bir şekilde koyuyorum, belki bunun bir yararı vardır.
    Note/Netbook'un elektromanyetik enterferans alanı dışında olmak ve dikey polarizasyon sinyali artırıyor olabilir.
  • Modem bulunamadı ve XML dosyasında hata (0 ,0) mesajını aldıysanız yapmanız gereken sadece BELGELERİM i açıp orda bulunan VINN dosyasını silin sonra VINN uygulamasını kalddırıp tekrar kurduğunuzda sorun kalmıcaktır. Sistem geri yükleme işe yaramıyor çünkü belgelerim klasörüne dokunmuyor ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantomt

Modem bulunamadı ve XML dosyasında hata (0 ,0) mesajını aldıysanız yapmanız gereken sadece BELGELERİM i açıp orda bulunan VINN dosyasını silin sonra VINN uygulamasını kalddırıp tekrar kurduğunuzda sorun kalmıcaktır. Sistem geri yükleme işe yaramıyor çünkü belgelerim klasörüne dokunmuyor ;)
    çok teşekkür ederim bilgi için ben format çektim düzeldi güncelleme yaptığım yazılımda güzel çalışmaya başladı sanırım eski yazılımda bilgisayarda kurulu olduğu için bir sorun çıkardı. şimdi eski yazılım şöyle bir şey yapıyordu 3g zayıf çekince edge ye dönüyordu ama bunda edge ye dönme diye bir şey yok 3g yi bulduğu sürece ordan giriyor bence yazılım güncellemenin etkisi oldu internet bağlantısına daha verimli oldu diyebilirim bizim yazlıkta ayvalık taraflarında 3g full çekiyordu speed testte 4 mbit bağlantı hızını gördüm 3 çizgi çekince de 250 kbyte/sn lik indirme hızına ulaştım. chip bir inceleme yapmış sitesinde istanbulda ortalama 3.7mbit falan diyor zaten cihazın kapasiteside o kadar sanırım bir de turkcellin :)
  • quote:

Modem bulunamadı ve XML dosyasında hata (0 ,0) mesajını aldıysanız yapmanız gereken sadece BELGELERİM i açıp orda bulunan VINN dosyasını silin sonra VINN uygulamasını kalddırıp tekrar kurduğunuzda sorun kalmıcaktır. Sistem geri yükleme işe yaramıyor çünkü belgelerim klasörüne dokunmuyor ;)

Arkadaşım.Sağolasın.sayende bende XML hatasından heder olmuştum.Şimdi düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferdo

quote:

Arkadaşım.Sağolasın.sayende bende XML hatasından heder olmuştum.Şimdi düzeldi.

Alıntıları Göster
    "phantomt" bilgi için sağol çok işime yaradı
  • @phantomt çok teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4kn3r

@phantomt çok teşekkurler
    eywallah kardeşim ya. çok saol. bende bir türlü düzeltememiştim.
  • quote:

hocam bu modem başka bilgisayarda düzgün çalışıyor neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: danny_zuko

quote:

hocam bu modem başka bilgisayarda düzgün çalışıyor neden acaba?

Alıntıları Göster
    bu arada düzeldi teşekkürler
  • Arkadaslar Şimdi Sorununuz Daha Önce benimde basıma gelmişti ve çözdüm şimdi yapmanız gereken belgerim e girerek wının bulundugu dosyayı pc nizden silin.Daha sonra wını pc nize takın ve exe. olarak calıstırın daha sonra BAGLAN butonun altındaki sekmelerden AYARLAR secin daha ondan sonra sol taraftaki profil ayarlarına tıklayın ve orta sıradaki yeni profil ismini herhangi birsey yazip kaydet e tıklayarak sorun cozulecektır.Tesekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanehacker

Arkadaslar Şimdi Sorununuz Daha Önce benimde basıma gelmişti ve çözdüm şimdi yapmanız gereken belgerim e girerek wının bulundugu dosyayı pc nizden silin.Daha sonra wını pc nize takın ve exe. olarak calıstırın daha sonra BAGLAN butonun altındaki sekmelerden AYARLAR secin daha ondan sonra sol taraftaki profil ayarlarına tıklayın ve orta sıradaki yeni profil ismini herhangi birsey yazip kaydet e tıklayarak sorun cozulecektır.Tesekkür ederim
    phantomt, Allah senden razı olsun kardeşim. kafayı yemek üzeriydim. sayende vın düzgün çalışıyor. çok sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetirem

phantomt, Allah senden razı olsun kardeşim. kafayı yemek üzeriydim. sayende vın düzgün çalışıyor. çok sağol.

Alıntıları Göster
    ÇOK TŞKRLER OLDU WALLA :)
  • quote:

Konuyu açan ve cevaplayan arkadaslara ayrı ayrı tesekkur ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

quote:

Konuyu açan ve cevaplayan arkadaslara ayrı ayrı tesekkur ederım

Alıntıları Göster
    ben bilgisayarıma format attım daha sonra vınnı taktım fakat bağlan dediğimde modem bulunamadı sorunu çıkardı . ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkrm

ben bilgisayarıma format attım daha sonra vınnı taktım fakat bağlan dediğimde modem bulunamadı sorunu çıkardı . ne yapmalıyım

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar sizlere yardımım dokunduğu için çok sevindim sizlerde çok sağolun
  • quote:

Selam kardeşim öncelikle format atmanın bilgisayardaki tüm belgeleri silmediğini hatırlatmak isterim. Programları kaldırmak için denetim masasından program kaldırmayı dene (format attıktan sonra muhtemel programları göremezsin) Ve en yukarda ki yazımda anlattığım şekilde VIN dosyasını belgelerimden sil sonra restart yap olmazsa Vınn cihazını başka bilgisayarda dene ...
  • quote:

quote:

Selam kardeşim öncelikle format atmanın bilgisayardaki tüm belgeleri silmediğini hatırlatmak isterim. Programları kaldırmak için denetim masasından program kaldırmayı dene (format attıktan sonra muhtemel programları göremezsin) Ve en yukarda ki yazımda anlattığım şekilde VIN dosyasını belgelerimden sil sonra restart yap olmazsa Vınn cihazını başka bilgisayarda dene ...

Alıntıları Göster
    çok sağol çok işime yaradı çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakturk

çok sağol çok işime yaradı çok teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Cidden yardımı dokundu bu bilginin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexteriyus

Cidden yardımı dokundu bu bilginin

Alıntıları Göster
    bu forumu işte bu yüzden seviyorum

akşam aynı sorunla evde ben de karşılaştım, 1 saat çözüm için uğraştım fakat internet bağlantısı sağlayamadığım için birşey yapamamıştım.

az önce internette hatayı yazdım ve çıkan ilk site format atmamı tavsiye ederken ikinci site yani DH çözümün ne kadar kolay olduğunu bana gösterdi.

TEŞEKKÜRLER DH
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.