Şimdi Ara

Vınn da 2 gundur bazı sıtelere gırıs yok ? NEDEN ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iYİ akşamlar arkadaşlar ! 2 gündür youtube gibi genel sitelere ve bazı haber sayfalarına ve vk.com gibi sosyal sitelere giremiyorum =( Sebeb i bulamadım lap topta Vınn kullanıyorum normalde hiç bir sorun yoktu kendiliğinden başladı arkadaşların bil. hiç bir sorun yok ) Ancak bende hala devam ediyor
    Dns denedım k tunnel gıbı programlar kullandım ve Vınn ı tekrar yükledim ancak sonuç vermedi sebeb ne olabılır ?

• Aynı sorun bende de var.Türkcel bilerek kısıtlamaya mı gitti? Yoksa geçici bir durum mu bilemiyorum...
  • bende de vınn var ama böyle bi sorun yok
  • müşteri hizmetleriyle görüşün ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadohan

iYİ akşamlar arkadaşlar ! 2 gündür youtube gibi genel sitelere ve bazı haber sayfalarına ve vk.com gibi sosyal sitelere giremiyorum =( Sebeb i bulamadım lap topta Vınn kullanıyorum normalde hiç bir sorun yoktu kendiliğinden başladı arkadaşların bil. hiç bir sorun yok ) Ancak bende hala devam ediyor
    Dns denedım k tunnel gıbı programlar kullandım ve Vınn ı tekrar yükledim ancak sonuç vermedi sebeb ne olabılır ?

Yasaklama gelmiş olabilir.. !
  • yasaklama yok
  • ttnet ile vk sitesine bağlanıyorum ama vınn ile 3 gündür bağlanmak mümkün değil.Aynı bilgisayarı kullandığım için sorun bilgisayar ayarları ile ilgili değil, Türksel kaynaklı olmalı.
  • vk.com 02.05.2012 tarihi ile mahkeme tarafından kapatılmıştır.VINN ile açılmaması nedeni bu sanırım.Bu devirde yasakçı zihniyet olsun inanılmaz!
  • vk.com vınn yasağl kalktı..açılıyor....
  • bende vinn ile acamıyorum.. dns degiştirdim ama yemedi.. bir çözüm bulabilen var mı acaba?
  • Türkcel den teknik bölüme ulaşıp yardım istedim yapamayız dediler yardımcı olmadılar.Yetenekli arkadaşlardan ilgi bekliyoruz...Gri modem dns ayarlarını değiştiremiyorum....
  • bugun hiçbir değişiklik yapmadan geri geldi vk... şaka gibi, iki gun geliyor sonra geri gidiyor.. sanırım turkcell bizimle kafa buluyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.