Şimdi Ara

Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
2
Favori
7.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya ilginiz hoşuma gitti baya :) Ne güzel ... Durmak yok ...
  • Bu sorunuza cevap veriyor sanırım ...

Patron statüsü (vip) ve patron statüsüne sahip olmayanlar artı APEX sistemi hakkında ...

Patron statüsü sağladı özellikleri yazayım önce,

- Online olunan süre içerisinde her 5 dk da bir labor puanının 10 puan yenilenmesi
    - Ofline olunan süre içerisinde her 5 dk da bir labor puanının 5 puan yenilenmesi
    - Labor puanlarının max limitinin 5000 olması
    - Combat ve Labor kullanımından kazanılan her exp için %10 luk bir bonus artışı
    - Market place den yapılan alışverişler için %10 luk bir indirim
    - Loyalty Store de kullanıp, harcana bilecek, günlük Loyalty Token elde edebilmek
    - Çiftlik ve ev kurma izni
    - Oyun içinde vergi ödeme yetkisi
    - Auction House da item satımı gerçekleştirebilme

Patron statüsü ne sahip olmayan ( vipsiz accountlar ),

- Ofline olunan süre içerisinde labor puanın yenilenmemesi
    - Online olunan süre içerisinde her 5 dk da bir labor puanının 1 puan yenilenmesi ( toplam - 2000 )
    - Çiftlik ve ev kurma izninleri yok
    - Vergi ödeyememe
    - Auction House da item satamamak bu konuyu biraz açayım - ( free acc açıp herkez ticarete etki edemesin diye geliştirilen bir sistemmiş buda , free acc lerde direk item satışa sunamıyorlar önce bir item satın alma şartı koymuşlar ondan sonra item satışa sunabiliyorlarmış )
    - Loyalty denen shopdan hiç bir şekilde item alamıyorlar

APEX Sistemine gelirsek ,

- Apek Oyun içinde satın alına bilecek ticarette satılabilecek bir item olarak gözüküyor şu anda yapılan açıklamalara göre, Bu item oyun içinde kristal denen itemden vericek kullanan kişiye bu kristale Auction House den istediğiniz bir itemi ( suitler - petler - özel potlar v.b. ) yada PATRON statüsü alabilecek oyuncular.
    - Yalnız şöyle bir durum mevcut bu itemin oyun içi fiyatı nedir yada kaç krıstal verecektir hiç bir bilgi mevcut değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinqofwar

Konuya ilginiz hoşuma gitti baya :) Ne güzel ... Durmak yok ...

hangi arcgage konuSuna birsey yazilirda bildirim geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kinqofwar kullanıcısına yanıt
    hocam bilgiler icin cok sagol. f2p modeli ayni aion gibi yaw. f2p de trade broker yok aynisi burda da... :D
  • Var aslında sadece bot olayını engellemek amaçlı şöyle birşey eklemişler, trade brokerdan öncesinde küçük bir item alması gerekiyor kişinin sonrasında istediği şekilde kullanabiliyor trade broker
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

Orijinalden alıntı: tiridine

Bu oyunu ne zamandır bekliyordum şimdi ücretlimi olacak bilgi verebilirmisiniz?

Patron statüsü (vip) ve patron statüsüne sahip olmayanlar artı APEX sistemi hakkında ...

Patron statüsü sağladı özellikleri yazayım önce,

- Online olunan süre içerisinde her 5 dk da bir labor puanının 10 puan yenilenmesi
    - Ofline olunan süre içerisinde her 5 dk da bir labor puanının 5 puan yenilenmesi
    - Labor puanlarının max limitinin 5000 olması
    - Combat ve Labor kullanımından kazanılan her exp için %10 luk bir bonus artışı
    - Market place den yapılan alışverişler için %10 luk bir indirim
    - Loyalty Store de kullanıp, harcana bilecek, günlük Loyalty Token elde edebilmek
    - Çiftlik ve ev kurma izni
    - Oyun içinde vergi ödeme yetkisi
    - Auction House da item satımı gerçekleştirebilme

Patron statüsü ne sahip olmayan ( vipsiz accountlar ),

- Ofline olunan süre içerisinde labor puanın yenilenmemesi
    - Online olunan süre içerisinde her 5 dk da bir labor puanının 1 puan yenilenmesi ( toplam - 2000 )
    - Çiftlik ve ev kurma izninleri yok
    - Vergi ödeyememe
    - Auction House da item satamamak bu konuyu biraz açayım - ( free acc açıp herkez ticarete etki edemesin diye geliştirilen bir sistemmiş buda , free acc lerde direk item satışa sunamıyorlar önce bir item satın alma şartı koymuşlar ondan sonra item satışa sunabiliyorlarmış )
    - Loyalty denen shopdan hiç bir şekilde item alamıyorlar

APEX Sistemine gelirsek ,

- Apek Oyun içinde satın alına bilecek ticarette satılabilecek bir item olarak gözüküyor şu anda yapılan açıklamalara göre, Bu item oyun içinde kristal denen itemden vericek kullanan kişiye bu kristale Auction House den istediğiniz bir itemi ( suitler - petler - özel potlar v.b. ) yada PATRON statüsü alabilecek oyuncular.
    - Yalnız şöyle bir durum mevcut bu itemin oyun içi fiyatı nedir yada kaç krıstal verecektir hiç bir bilgi mevcut değildir.

tesekkürler bilgi için
  • kinqofwar kullanıcısına yanıt
    Beta da patron olmayanlara 5 dakikada 5 LP geliyordu. 1 olduğundan emin misiniz ?
  • 1 ru daydı hocam. Daha sonra rusyada geldi mi bilmem de 1.2 patch'inde değişiklik oldu denildi herkese 5 geliyordu vip olmayanlara onlineyken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crebain

Beta da patron olmayanlara 5 dakikada 5 LP geliyordu. 1 olduğundan emin misiniz ?

Patron statusu olanlar için :

online > 5dk = 10 labor
    offline > 5dk = 5 labor

Patron statusu olmayanlar için :

online > 5dk = 5 labor
    offline > 0
  • Bunlar da İlk kapalı betada yaptıklarımızın bazıları ;) Umarım beğenirsiniz...
     Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA ) Vindictive İnternatıonal Guildi ( ARCHEAGE AVRUPA )
  • İnternatıonal guild tabi :D
  • Fotolar falan bizim çocuklar çalışıyor canım
  • guild içi aktivitelerde ts zorunluluğu olması bi bakıma kabul edilebilir birşey ama her oyuna girdiğimde ts açacaksam ben bu işe bulaşmam arkadaş zaten cusual oyuncuyum böyle kasıntı kurallar koymanın alemi yok bana kalırsa herkes istediğini yapsin herhangi bir savaşta o ts kullanmayı kabul etmemiş guilde gelmemiş adamlara cok ihtiyaç duyarsınız sonra benden söylemesi
  • Yani teamspeak açmak zor bir şey değil, ufak bir kural bu çok şeyi engelleyen çoğu şeye yardımcı olan bir kural uymayan kişilere zor gelen arkadaşlara ihtiyaç yok.
  • CBT2 için key dağıtımı başladı >>>https://www.rixty.com/publisher/name/archeage

Edit : Keyler çekiliş ile dağıtılacakmış arkadaşlar.. siteye kayıt olup çekilişe katılabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didy54 -- 24 Temmuz 2014; 18:20:25 >
  • key dağıtımı için trion forumunun genel konusu takipte kalıp CBT2 için key alabilirsiniz >>> http://forums.archeagegame.com/showthread.php?15861-ArcheAge-Closed-Beta-Code-Giveaways
  • quote:

Yani teamspeak açmak zor bir şey değil, ufak bir kural bu çok şeyi engelleyen çoğu şeye yardımcı olan bir kural uymayan kişilere zor gelen arkadaşlara ihtiyaç yok.

kendinizi cok mühim bir iş yapıyormuş gibi hissedip sonra diğer forumlardan banlanınca şikayetçi olmamanız lazım o zaman bu işleri bu kadar abartan insanlarla oyun oynamanin pekte kolay olmadiğini anlamışlardır
  • Selam arkadaşlar ben eski wowcuyum (bc zamanından beri), wowun artık tat vermemesinden sandbox tarzı mmo arıyordum, Archeage'i görünce tam bana göre dedim. Ben de size katılmak istiyorum neler yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taurendrood

Selam arkadaşlar ben eski wowcuyum (bc zamanından beri), wowun artık tat vermemesinden sandbox tarzı mmo arıyordum, Archeage'i görünce tam bana göre dedim. Ben de size katılmak istiyorum neler yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

TS3 adresimize gelip beni bularak başlaya bilirsiniz :)

Team Speak 3 adres : ts.archeage.bz:3103
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhileoSophia

quote:

Yani teamspeak açmak zor bir şey değil, ufak bir kural bu çok şeyi engelleyen çoğu şeye yardımcı olan bir kural uymayan kişilere zor gelen arkadaşlara ihtiyaç yok.

kendinizi cok mühim bir iş yapıyormuş gibi hissedip sonra diğer forumlardan banlanınca şikayetçi olmamanız lazım o zaman bu işleri bu kadar abartan insanlarla oyun oynamanin pekte kolay olmadiğini anlamışlardır

Haksız yere ban yediğimiz için şikayetçi olduk biz arkadaşım durduk yere değil bu güne kadar da hiç bir yerden ban yemedik. Herkesin kendi seçimi herkes istediği şekilde istediği kişilerle oynaya bilir. Eleştirileriniz için teşekkür ederiz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.