Şimdi Ara

VIN WIFI AIRTIES --- TPLINK -- DRAYTEK -- ZYXEL -- KABLONET MODEM (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
49
Favori
87.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadastan 5650 modelini satin aldim yarin elime ulasmis olur izlenimlerimi yazarim burdan.

• 1 adet AIR 5650 alındı kurulum yapılıp kullanıma başlandı
  • Selam arkadaşlar,

5650 TT olan modelde, normal torrent olan değil de TT olan modelde, torrent özelliği yok onu biliyorum, USB özelliği var mı? Yani harici disk bağlanıp dosya paylaştırılabiliyor mu? Daha önceden bu satıcı arkadaştan 5650 modem almıştım ve uzun süredir sorunsuz çalışıyor teşekkürler. Yeni bir modem ihtiyacım oldu ama torrent olmasına gerek yok, sadece USB yeterli olur. 5650TT modem kullanan ve yardımcı olabilecek var mı?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilicturan -- 4 Ocak 2016; 21:31:18 >
  • PM ....
  • Air 5650 Torrentli modemi arkadaştan aldım Hızlı Kargo ve 0 cihaz için çok teşekkürler.
    Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Merhabalar, Sanırım TTNET te çalışıyorsunuz. Bu modemler başkalarının üzerine taahütle aldırılı pdaha sonra satılan cihazlar mıdır? Seri numaraları temiz midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRaFTY_35

Merhabalar, Sanırım TTNET te çalışıyorsunuz. Bu modemler başkalarının üzerine taahütle aldırılı pdaha sonra satılan cihazlar mıdır? Seri numaraları temiz midir?

ttnetde calismiyorum ben bu sekilde satın alıp satıyorum. Bir coguda serviseten degişip gelen cihazlardır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: ccnablade

quote:

Orijinalden alıntı: CRaFTY_35

Merhabalar, Sanırım TTNET te çalışıyorsunuz. Bu modemler başkalarının üzerine taahütle aldırılı pdaha sonra satılan cihazlar mıdır? Seri numaraları temiz midir?

ttnetde calismiyorum ben bu sekilde satın alıp satıyorum. Bir coguda serviseten degişip gelen cihazlardır.

Tamamdır hocam, bilgilendirme için teşekkürler. Son zamanlarda böyle birşey duyduğum için size de sormak istedim. Zaten sizden daha önce alışveriş yapmıştım 5450 almıştım, hala kullanıyorum sorunsuz bir şekilde.
  • merhaba benim şuan için ihtiyacım olan şey şu 1. kattaki komşudan internet alıyorum ben 4. kattayım tek çubuk çekiyor arada kopuyor ve internetim çok yavaş bu sinyali güçlendirip evimde wifi ile telefonumdan falanda girmek istiyorum aynı zamanda kablolu da kullanabilir miyim?

AIR 5650TT 4 PORTLU 300 MBPS KABLOSUZ VDSL ADSL MODEM
    İstediklerimi karşılar mı?

Cihaz kapalı kutu mu? "Minimum" 1 yıl garantilidir yazmışsınız da kafama takıldı.

Bir yardımcı olun çöziyim şu sorunu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 27 Ocak 2016; 1:37:10 >
  • Menzil yüzünden başka cihazda da aynı sıkıntıyı yaşarsın anten fbi yüksek model cihazlara bakarsan bir ihtimal duzelebilir. En sağlıklısı kablo çekmektir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• selamlar elinizde 5650 V3 var mı ?
  • Güvenilir satıcı. Telefonla konuştuğumuzda istediklerim doğrultusunda kendisinde olmayan modemi önerecek kadar dürüst biri. Ama ben yine de hocamdan modemi aldım. Tekrar teşekkürler.
  • Düzeltme: Aynı yazı iki defa oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seran -- 4 Şubat 2016; 13:31:21 >
  • Sanalpazar ilanı üzerinden 5760 satın aldım, aynı gün kargoya verildi, jelatinli sıfır tertemiz şekilde elime ulaştı, kargosu da 6 küsür tl tutmuş, gayet uygun. Teşekkür ederim üstad.
  • Sanalpazar üzerinden ben de bir adet 5760 satın aldım ve sıfır ambalajında ürün geldi.Bence düşünen varsa beklemesin.
  • modemi başkasından almama rağmen kendisi bunu bile bile yardımlarını esirgemedi tşkler.
  • Satın alan arkadaşlar 5760'ın 2.4 ve 5 Ghz çekim alanı ve gücü hakkında bilgi verebilir mi ?
  • pm.
  • Pm

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.