Şimdi Ara

Viktor Gizli op olabilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hiç oynanmıyor ama çok güçte bir hero sizce almalımıyım mide ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olabilirmi değil zaten öyle.
  • bilmem
  • olamaz
  • Hemen op hemen. Bundan 1 ay önce Viktor'a OP diyeni noob ilan ediyordunuz. Bir şeyi de kendiniz keşfedin.
  • viktor op du zaten de lcss dekiler neden lich almıyor anlamadım. q ile 1000 felan vuruyor. hem de çok kısa bir cd si var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dash.

viktor op du zaten de lcss dekiler neden lich almıyor anlamadım. q ile 1000 felan vuruyor. hem de çok kısa bir cd si var.

lcste görme fırsatım olmadı ama son değişiklerden sonra lich bence de core item gibi bişey, q ile adam tekliyon resmen
  • E'yi kullanmasa zor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Widget

quote:

Orijinalden alıntı: Dash.

viktor op du zaten de lcss dekiler neden lich almıyor anlamadım. q ile 1000 felan vuruyor. hem de çok kısa bir cd si var.

lcste görme fırsatım olmadı ama son değişiklerden sonra lich bence de core item gibi bişey, q ile adam tekliyon resmen

şu aralar koreliler viktor ve na da geçen hafta biri almıştı viktor. ama 2 sindede lich görmedim
  • Anivia varken

• Gizli degil bildigin op

• Zaten op ancak takımın mal olmaması gerekiyor seni biraz da korumaları lazım
    Pentam vardır kendileriyle

• Bard gelmese alirdim. Lich bane ile fizzden daha fazla vuruyor. Eq hasarı toplasan 1.5 kere ADC kesersin.

• kulaklık kullananlar tikathttp://youtu.be/DmmZ7ru89yo

• alıcaksan mavilere full lvl başı cdr gir kadeh çık op oluyor. zaten 4-5 lv gibi can yakmaya başlıyor ondan önce az vuruyor 5 lvde base gidip gelsen teklersin.
  • Çok güçlü olupda oynanmayanlara zaten gizli op denir bro

• çok op viktor hemen alıp feedlemeliyim
  • oyunda belli başlı op şampiyonlar var. malzahar, viktor, poppy, anivia, ashe, galio bu şampiyonlar late game'de adc, apc, tank dinlemez rakip takımla alay ederek oynar. şimdi diyeceksiniz galio neyi op mr scale, malzahar aoe 2.25 sn silence, poppy 6 sn non damage ulti, ashe tf başlatacak ulti, slow, crit, anivia e crit 3force kas skillsette sırıtmaz, viktor q-aa+lich adc apc dinlemez.
  • Late de carry e tek e %50 vuruyo sağlam ama zor

• ben baya önce oynamıştım Viktoru dedim bu ne kadar güçlü sonra okul başlayınca lole ara verdik şimdi okuduğum kadariyla turnuvalarda alınır olmuş kendimi tebrik ettim :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.