Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 26 Aralık 2020; 14:41:21 >
  • krstarica kullanıcısına yanıt

Ayın son günü yayınlanacak diye biliyorum hocam.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam

• Dmax’ta reklamını verdiler. 31 Aralık akşamı yeni bölüm yayınlanacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 aralık - 3 ocak demişler, ne yani 10 bölümü 4 günde verip bitirecekler mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • exclbr kullanıcısına yanıt

Aynen hocam ilk zamanlar güzeldi keyif veriyordu. Çok ara verdiler bunda artık bitsin diye izliyoruz cidden.

Son bölümleri güzel olcak gibi bir izlenim var bende umarım öyle olur.

• son sezonun kalan tüm bölümleri çıkmış hala takip edenlere duyrulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

son sezonun kalan tüm bölümleri çıkmış hala takip edenlere duyrulur.

Prime videoda bulamadım hocam şuan? Ne zaman eklenir ki bizim için

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

bilmiyorum ben çok kullandığım malum bir sitede gördüm. genelde dizileri oradan indiriyorum.  hepsini çoktan 720 ve 1080 olarak upload etmişlerdi bile.

edit: isterseniz özelden paylaşabilirim. ingilizce altyazı ekliydi sanırım. genelde ekliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 31 Aralık 2020; 2:12:7 >
  • quote:

bilmiyorum ben çok kullandığım malum bir sitede gördüm. genelde dizileri oradan indiriyorum.  hepsini çoktan 720 ve 1080 olarak upload etmişlerdi bile.

edit: isterseniz özelden paylaşabilirim. ingilizce altyazı ekliydi sanırım. genelde ekliyorlar.

Abi dizi izleme sitelerine gelip prime videoya gelmemesi nasıl bir saçmalıktır  

Amazon yapmıyor mu son sezonu? D:

Anladıysam arap olayım

• Saçmalığa bakar mısın?   

The Expanse dizisi final yapsın direk iptal ediyorum prime videoyu

dizi izleme sitesi değil hocam bir sıkıştırma grubunun kendi sitesi. download usulü yani.

• quote:

dizi izleme sitesi değil hocam bir sıkıştırma grubunun kendi sitesi. download usulü yani.

anladım hocam. Yinede skandal bence :D Dmax bile yarın aksam ilk 2 bölümü yayınlayacakmış... Hem dublaj hem altyazı ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 31 Aralık 2020; 2:44:18 >

o zaman yayın hakları dmax'te olduğu için amazon'un türkiye sitesine geç geliyordur muhtemelen. eğer bu tahmin doğruysa 2 ay sonra falan gelebilir.

• DMAX deki leş dublaj ile izlenmez bu gene tüm bölümlerin bitmesini bekleyip peş peşe uzun uzadıya altyazılı izlenir her zaman yaptığım gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 6.sezon sadece dmax'temi olacak ve tüm bölümleriylemi ? ben sanki geçen amazon'da görmüştüm üye oldum 7 tl verdim yav göremiyorum şimdi amazonda :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Benim için iyi olmuş Amazon Prime sayesinde zamanında izleyebilirim herhalde.

Ne yazık ki amazon prime'da türkiyede gösterime girmiyormuş henüz final sezonu 5-6 ülkede gircekmiş bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Ne yazık ki amazon prime'da türkiyede gösterime girmiyormuş henüz final sezonu 5-6 ülkede gircekmiş bugün.

Alıntıları Göster

Saçmalık valla resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Saçmalık valla resmen

Alıntıları Göster

Sorma, güya akşam çocuk uyuduktan sonra koktely alıp gece vikings keyfi yapacaktık yalan oldu... Dmax erken saatte veriyor 2 bölümü birden

• Amazon prime gelmemesi büyük saçmalık. Bende iptal edicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.