Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8.138
Cevap
125
Favori
261.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1352
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 24
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 125
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Glorfindel1907 (284 mesaj) Kesinizmirliksk2 (176 mesaj) Kelâg (167 mesaj) Castamere (159 mesaj) D. (158 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3113 mesaj) Mobil (1654 mesaj) Tablet (196 mesaj) Mini (271 mesaj) Uygulama (53 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1969 Mesaj
    6. Sezonun ilk 10 bölümünü izledim. Eskiye göre daha sakin geçti, ta ki onuncu bölüme kadar. Tam aksiyon başladı dedik bu kez de sezon arası verdiler. Kasım ayında devamının yayınlanacak olması saçmalık. Bu kadar ara vermek insanı soğutuyor. Önceki sezonları unutuyoruz yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1031 Mesaj
    Ragnar'dan sonra kayış kopmuştu dizide toparlayamadı ittire kaktıra 6. sezona geldik ama şuan için başlamayı düşünmüyorum çünkü aynı tırtlık devam ediyor sanırım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1627 Mesaj
    Arkadaşlar 4.sezon 11.bölüme geldim. Bu bölümden itibaren seslendirme kadrosunun hepsi değişmiş Türkçe dublaj izliyorum. Bilgisi olan var mı?

|
    |
  • Binbaşı
    1849 Mesaj
    Koyunu görünce aklıma geldi de nerdeeee o ilk Paris çıkartması bölümleri falan

Diziyi şu an sırf yılların verdiği gelenek yüzünden izliyorum . Bi kere başladık kaç sene önce artık bitsin de kurtulalım havasına girdim

4. Sezondan sonrası zaten her bölüm daha da kötüleşti

• Binbaşı
    1748 Mesaj

Ragnar'ı erken öldürmenin cezasını çekiyorlar, bu dizinin kitlesi 10 sezon daha Ragnar'ı izleyebilirdi.
    |
    |
    Kesinizmirliksk2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1849 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Ragnar'ı erken öldürmenin cezasını çekiyorlar, bu dizinin kitlesi 10 sezon daha Ragnar'ı izleyebilirdi.
    Kesinlikle katılıyorum hocam . Senarist bile bu olayın sonuçlarının böyle olacağını tahmin etmemiştir .

• Emekli Yönetici
    12015 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Kesinlikle katılıyorum hocam . Senarist bile bu olayın sonuçlarının böyle olacağını tahmin etmemiştir .

Alıntıları Göster

Bunun sebebi, GOT 'da anakarakterleri hunharca katledip, şaşırtma ilkesinden geliyor. Ki bu Vikingslerde tutmadı bencede.
  • Yarbay
    2268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Bunun sebebi, GOT 'da anakarakterleri hunharca katledip, şaşırtma ilkesinden geliyor. Ki bu Vikingslerde tutmadı bencede.

Alıntıları Göster

Evet ama anlayamadıkları şey GOT'ta derinlikli ve çok potansiyelli bir sürü karakter vardı.

Ragnar reisin çocukları sağlam karakterler değil ve oyunculuk olarak da yeterli değil. Karizma olarak hepsi silik tipler. Şahsi düşüncem Lagertha'nın karizması erkek roldekilerin toplamı kadar. Kimi izleyeceğiz arkadaş Ivar nedir?

Ragnar'ın öldüğü sezon zaten kalite çok sert düşüşe girmeye başlamıştı.

Çok az diziyi bıraktım ama buna üzülmüştüm...

• Binbaşı
    1627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Evet ama anlayamadıkları şey GOT'ta derinlikli ve çok potansiyelli bir sürü karakter vardı.

Ragnar reisin çocukları sağlam karakterler değil ve oyunculuk olarak da yeterli değil. Karizma olarak hepsi silik tipler. Şahsi düşüncem Lagertha'nın karizması erkek roldekilerin toplamı kadar. Kimi izleyeceğiz arkadaş Ivar nedir?

Alıntıları Göster
    4.sezon 13.bölümdeyim.Burada daha önce yorumları okurken spoiler yemiştim Ragnar ın öleceğini biliyordum o yüzden. Ancak son cümlelerine kesinlikle katılıyorum 4.sezon bildiğin sıfır. Ragnar 15.bölümde ölüyor heralde 13.bölüme geçtim hiçbir heyacan olmadı şimdiye kadar. Eski sezonlarla alakası yok. Ragnar ı ne hallere düşürdüler öyle bari öldüreceklerdi senaryo gereği... En azından adam akıllı bir sezon veya ölümüne yakın birkaç bölüm heyacan yaşatsalardı. Bunların hiçbiri yok ortada.

|
    |

• Yüzbaşı
    283 Mesaj

|
    |
  • Yüzbaşı
    431 Mesaj
    6.sezonun 2.yarısı ne zaman çıkacak acaba ya bilgi var mı

• Yarbay
    2642 Mesaj
    Diziye yeni başladım keşke daha önce izleseydim diyorum şuan efsane
    |
    |
  • Binbaşı
    1969 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lucky s

6.sezonun 2.yarısı ne zaman çıkacak acaba ya bilgi var mı
    Kasım 2020 diye söyleniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj
    Netflixde olan sezonları bitirdim genel anlamda baya güzeldi. Şimdi nereden devam edeceğiz 6. sezona?
    |
    |
  • Binbaşı
    1849 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Alıntıları Göster
    Birde dizi tarihten çıktığı an aşırı saçmaladı . 4. Sezona kadar genelde tarihi olaylardan efsanelerden gidiyordu . Ondan sonra senarist farkli ütopik bi dünya çizmeye kalkarken elinde patladı

Bi efsane diziyi ne hâla getirdiler ivar sevdası yüzüne

|
    |

• Yüzbaşı
    880 Mesaj
    Hiç izlemedim ,tavsiye eder misiniz?
  • Yarbay
    19725 Mesaj

Özellikle ilk 3 sezon çok iyidir, Sonra kişiden kişiye değişir ama bence izlenecek seviyede tavsiye ederim.
    |
    |
    samil422 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj

Teşekkürler, şu sıralar Game of Tronhes 7.sezondayim bitince bayramda buna baslayim o zaman

|
    |
    Glorfindel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj
    6. sezonu altyazılı nereden isleyebiliriz pm atarsanız çok makbule geçer.
    |
    |
  • Yarbay
    6351 Mesaj
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
anzer balı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.