Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.892
Cevap
133
Favori
239.407
Tıklama
Giriş
      549 Mesaj
      06 Mart 2013 15:47:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

2. bölüm oldukça iyiydi. Dizi tarih sevenler için gayet doyurucu ama öyle aksiyon dışında başka bir şey beklemeyenler için pek uygun değil. Spartacus ya da GoT ile karşılaştırmak saçma olur.

2. bölüm 10 Mart diye yazıyor. Nasıl izlediniz ben onu anlamadım hocam?
      06 Mart 2013 16:12:13
      quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

2. bölüm oldukça iyiydi. Dizi tarih sevenler için gayet doyurucu ama öyle aksiyon dışında başka bir şey beklemeyenler için pek uygun değil. Spartacus ya da GoT ile karşılaştırmak saçma olur.

2. bölüm 10 Mart diye yazıyor. Nasıl izlediniz ben onu anlamadım hocam?

Dizimag'de falan yayımlandı hocam sanırım internet üzerinde yayımladı diziyi çeken kanal . Önümüzdeki haftada TV'De gösterirler bu bölümü .
      |
      |
      06 Mart 2013 16:58:18
      Hadi bakalım
      |
      |
      07 Mart 2013 09:41:19
      İlk Bölümü 720 p İndirdim,2. bölümün 720p Sini Bekliyorum, İkisini Birden İzlerim Artık:) 10 Bölümlük Kısa Dizi mi Denmiş Mesajlarda?
      |
      |

2005 Punto Shine 1.3 Dizel MJ 70 hp (Eylül 2013- Nisan 2014)- 2001 Mazda 626 2.0i Sedan (Ocak 2015-Temmuz 2015)-1994 Mazda 626 2.0i Sedan (Ağustos 2015-)
      Panasonic Plasma TX-P42GW30 (Nisan 2012-Mayıs 2014)
      DeXteR-Prison Break-Rome-Better Call Saul-Band of Brothers-The Walking Dead-Breaking Bad-Boardwalk Empire-Lost-How I Met Your Mother-Vikings-House M.D.
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      07 Mart 2013 10:44:03
      Gençler dizi mini seri mi? umarım değildir çünkü ben çok beğendim ve efsane diziler arasında yer alabileceğini düşünüyorum. dizi hakkında bilgi sahibi olanların cevap vermesi beni mutlu eder
      |
      |
      07 Mart 2013 11:05:04
      bugün başlıyorum bakalım umutluyum bu diziden
      07 Mart 2013 12:36:12
      Akşama izleyecem inşallah güzeldir.
      |
      |
      07 Mart 2013 12:45:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Lothlórien

bugün başlıyorum bakalım umutluyum bu diziden

ilk 2 bölümü izledim ve diyeceğim tek şey bu dizi tutar.
      |
      |
      07 Mart 2013 13:11:37
      İlk bölümü izledim,hoşuma gitti. 2. bölümü de izlerim birazdan.
      |
      |
      07 Mart 2013 14:54:28
      ilgimi çekti indiriyorum ilk bölümü 1080p
      |
      |
      07 Mart 2013 15:27:31
      ilk bölüm bitti
      iyi olacak gibi duruyor
      |
      |
      07 Mart 2013 18:26:22
      Güneş taşı olayı gerçekmiş bu arada

LinK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AltaiR- -- 7 Mart 2013; 18:58:58 >
      |
      |
      07 Mart 2013 18:27:13
      Birazdan başlıyorum ben de diziye.
      |
      |
      07 Mart 2013 19:08:18
      İki bölümüde indirdim akşam nasipse gidince izliyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 9 Mart 2013; 1:02:42 >
      |
      |

Farewell, good hunter. May you find your worth in the waking world.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Mart 2013 01:34:55
      dizi şimdilik iyi gidiyor dikkatimi çekti
      |
      |
      08 Mart 2013 16:32:23
      2. bölümü de indirdim...2-3 güne izlerim artık
      |
      |

2005 Punto Shine 1.3 Dizel MJ 70 hp (Eylül 2013- Nisan 2014)- 2001 Mazda 626 2.0i Sedan (Ocak 2015-Temmuz 2015)-1994 Mazda 626 2.0i Sedan (Ağustos 2015-)
      Panasonic Plasma TX-P42GW30 (Nisan 2012-Mayıs 2014)
      DeXteR-Prison Break-Rome-Better Call Saul-Band of Brothers-The Walking Dead-Breaking Bad-Boardwalk Empire-Lost-How I Met Your Mother-Vikings-House M.D.
    • Yarbay
      6654 Mesaj
      08 Mart 2013 18:54:20
      İlk bölümü izledim. Gerçekten de büyük ses getireceğini ilk bölümden belli etti. History Channel imzalı olunca ayrı bir hava oluyor tabi dizide.

İskandinav tarihi hakkında öyle üstünkörü bilgim var. Ama yine de kendisini sevdirdi dizi.

Konu dışı olacak ama, şu dizilere baktıkça cidden kıskanıyorum ulan bizim tarihimizde efsaneleri de içine katınca yüzlerce sezonluk dizi çekilecek potansiyel var ama değerlendiremiyoruz.

Kimse elini taşın altına koymak mı istemiyor, ya da zaten abidik senaryolar ile voleyi vuruyoruz kasmaya ne gerek var mı diyorlar bilmiyorum.

Ordan burdan senaryo çakmak yada uyarlama yapıp asıl senaryo sahiplerine tonla para vermek yerine ciddi yapımlar, senaryolar yapmalarını istemek çok mu fazla izleyici olarak onu da bilmiyorum.

Muhteşem Yüzyıl gibi bir dizi 60 ülkede yayınlanıp seviliyor ise, bir Spartacus gibi, bir Game of Thrones gibi, bir Vikings gibi dizi çekildiğinde neler olur neler..

Neyse umarım dizi bekleneni verir. Takipçisiyiz.

''Umuyorum ki beni hatırlarsınız. Eniştenizi yakından tanıdığım gibi kız kardeşinizi de iyi tanırdım ve en az sizin kadar ben de onların yasını tutmaktayım. Ancak söylenildiği gibi ölmüş değilim, tıpkı sizin yiğeniniz gibi. Hayatta kalmasını sağlamak için onu gizlemiştik lakin gizlenme dönemimiz sona erdi. Ejder, hakkı olan taht ve babası ile annesinin intikamı için Westeros'a geri döndü. Kardeşinizin hatrına yüzümüzü size döndük. Bizi yalnız bırakmayın..''
      Sör Uzun Duncan ile Egg'in Westeros'taki maceralarını okumak istiyorsan TIKLA.

• Teğmen
      162 Mesaj
      08 Mart 2013 23:00:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

İlk bölümü izledim. Gerçekten de büyük ses getireceğini ilk bölümden belli etti. History Channel imzalı olunca ayrı bir hava oluyor tabi dizide.

İskandinav tarihi hakkında öyle üstünkörü bilgim var. Ama yine de kendisini sevdirdi dizi.

Konu dışı olacak ama, şu dizilere baktıkça cidden kıskanıyorum ulan bizim tarihimizde efsaneleri de içine katınca yüzlerce sezonluk dizi çekilecek potansiyel var ama değerlendiremiyoruz.

Kimse elini taşın altına koymak mı istemiyor, ya da zaten abidik senaryolar ile voleyi vuruyoruz kasmaya ne gerek var mı diyorlar bilmiyorum.

Ordan burdan senaryo çakmak yada uyarlama yapıp asıl senaryo sahiplerine tonla para vermek yerine ciddi yapımlar, senaryolar yapmalarını istemek çok mu fazla izleyici olarak onu da bilmiyorum.

Muhteşem Yüzyıl gibi bir dizi 60 ülkede yayınlanıp seviliyor ise, bir Spartacus gibi, bir Game of Thrones gibi, bir Vikings gibi dizi çekildiğinde neler olur neler..

Neyse umarım dizi bekleneni verir. Takipçisiyiz.

hocam haklısınız ama bizim yapımcılar reytingi para için yapıyor sanat için değil ondan başarılı olamıyoruz bence

1.bölümü ilk çıktığı gün izledim ben beğendim açıkçası 2. bölümü bekliyorum çıksada izlesek
      |
      |

• Yüzbaşı
      536 Mesaj
      09 Mart 2013 00:27:29
      İlk iki bölüm güzeldi
      |
      |
      09 Mart 2013 01:02:24
      Güzel gidiyor şimdilik beğendimde, izleyiciside bir hayli varki divxplanette üçüncü sıraya oturmuş.
      |
      |

Farewell, good hunter. May you find your worth in the waking world.
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,276
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.