Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
278.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

öylesine ilk bölümü izlemiştim 2 günde tüm bölümleri izledim,çok beğendim diziyi.
    Sonra buraya bakiyim dedim millet neler demiş diye geldim,alakasız şekilde ragnar'ın nasıl öleceğini falan öğrendim.

Şimdi dizi de sürekli öyle olacağını bilerek bekleyerek izliycem.. Spartacuste de aynı olmuştu.
    Açıp okumuşsunuz tarihi bilgileri kendinize saklayın işte,heyecanı kaçıyor.

sorma ya akılları sırasınca tarih bilgilerini gösteriyolar işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

öylesine ilk bölümü izlemiştim 2 günde tüm bölümleri izledim,çok beğendim diziyi.
    Sonra buraya bakiyim dedim millet neler demiş diye geldim,alakasız şekilde ragnar'ın nasıl öleceğini falan öğrendim.

Şimdi dizi de sürekli öyle olacağını bilerek bekleyerek izliycem.. Spartacuste de aynı olmuştu.
    Açıp okumuşsunuz tarihi bilgileri kendinize saklayın işte,heyecanı kaçıyor.

sorma ya akılları sırasınca tarih bilgilerini gösteriyolar işte

Hocam bırak allah aşkına ya gidiyor internete yazıyor öğreniyor geliyor buraya yazıyor bizim dizi zevkinin içine ediyor
  • Aynen yapmayın şu tarih spoilerını...
  • Gerçek anlamda beğendiğim bir dizi acaba Avrupaya doğru olan savaşlarıda göreceğiz heralde ?
    Bu arada Lagertha (Katheryn Winnick) Ne güzel bir kadındır yahu yok böyle bir güzellik asi tarafıda ayrı bir çekiyor insanı kendine.

• Son bölümü yeni izledim bölümün başında ingilizler keriz gibi uyuyor kuzeyliler adamların içine girip öldürüveriyor.
    Böyle saçmalık olur mu yahu.
  • dh ahalisi şunu belirtmeliyim ki ortalıkta vikings diyerekten spartacus, GOT, gibi dizilerin yanında alternatif gösterilen bu diziyi beğenmeyen bir ben miyim acaba?

bana çok yavan geldi nedense. birkaç yorum okuyunca bütçesinin düşük olduğunu da görünce kanaatim kesinleşti. (3 bölüm izledim)

person of interest, arrow, got, suits bunların dışındaki dizlerden bazılarına da göz gezdirdim fakat olmuyor, son günlerde bir Golden boy'u da ekleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

dh ahalisi şunu belirtmeliyim ki ortalıkta vikings diyerekten spartacus, GOT, gibi dizilerin yanında alternatif gösterilen bu diziyi beğenmeyen bir ben miyim acaba?

bana çok yavan geldi nedense. birkaç yorum okuyunca bütçesinin düşük olduğunu da görünce kanaatim kesinleşti. (3 bölüm izledim)

person of interest, arrow, got, suits bunların dışındaki dizlerden bazılarına da göz gezdirdim fakat olmuyor, son günlerde bir Golden boy'u da ekleyebilirim.

Aksine bana Spartacus'ün ilk sezonunu, Game of Thrones'u ve biraz Rome'u hatırlatıyor. Bütçesinin düşük oluşu bence kalitesinden birşey götürmemiş. Mücadeleler olabildiğince yakından çekim şeklinde kaydedilmiş ve bunun dışındaki çevre, evler, mahalleler gayet göze batmayacak bir görsellik içinde hazırlanmış.

Ancak başta diziden ne beklediğin önemli. Örneğin son zamanlarda çıkan Bates Motel ile Hannibal dizileri benim büyük ilgimi çekti ve çok daha iyi gidiyorlar. Sen bu dizilerden aksiyon yada komedi beklersen elbette umduğunu bulamazsın

Tarihi bir ortamı olduğu için Vikings'i Game of Thrones ve Spartacus ile karşılaştırıyorlar ancak bana göre Vikings bu iki dizinin karışımı gibi olmuş. Fantastik ögeler ile gerçekçilik güzel bir şekilde harmanlanmış. Oyunculuk da baya güzel ve tatmin edici.

Beğenmediğin yerleri belirtirsen ona göre bir sentez oluşturulur burada. Çünkü forumda hiçbir karşı görüş belirtmeden komedi dizisinde bile aksiyon arayan aksiyoncu üyeler var. Onlardan biri değilsindir inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Sağolasın
  • Yakında izleyeceğim güzel gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara Kisuke.

Yakında izleyeceğim güzel gibi

Güzeldir güzeldir..
  • quote:

dh ahalisi şunu belirtmeliyim ki ortalıkta vikings diyerekten spartacus, GOT, gibi dizilerin yanında alternatif gösterilen bu diziyi beğenmeyen bir ben miyim acaba?

bir tek beğenmeyen benmiyim? diye sormuşsun...madem sormuşsun,cevaplayalım izninle: sanırım bir tek sensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

bir tek beğenmeyen benmiyim? diye sormuşsun...madem sormuşsun,cevaplayalım izninle: sanırım bir tek sensin.

Biri şuna olayların 4. bölümde başladığını söylesin.. Yoksa hayatının dizisini kaçıracak zavallı
  • Spartacus,Dexter,Game of Thrones,Sherlock,Big Bang Theory

izleyen birine bu diziyi önerir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Spartacus,Dexter,Game of Thrones,Sherlock,Big Bang Theory

Hepsini izledim, şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Spartacus,Dexter,Game of Thrones,Sherlock,Big Bang Theory

Beklentini çok fazla yükseltmeden izlersen seversin muhtemelen.
  • Bu dizi kitap uyarlaması mı yoksa bildiğimiz tarihte bir kalıntı mı?

Bu arada tavsiye bekleyenler bu diziyi kaçırmasın, harika ilerliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Biri şuna olayların 4. bölümde başladığını söylesin.. Yoksa hayatının dizisini kaçıracak zavallı

seviye yerlerde, merak etme son bölümü de izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Bu dizi kitap uyarlaması mı yoksa bildiğimiz tarihte bir kalıntı mı?

Bu arada tavsiye bekleyenler bu diziyi kaçırmasın, harika ilerliyor.

Tarihi.
  • Dönem dizilerini sevenler bu diziyi de sever. Gayet kaliteli bir yapım harika ilerliyor.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.