Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayerX

Floki gerçekten acayip bir karakter,oynayan kişi çok başarılı

Evet, çok iyi oyunculuğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

O değil de bu Ragnar reis şizofren midir şuursuz mudur nedir? Adamın mimiklerini izliyorum sürekli. Gülümser gibi yapıyor bir anda yüzünü asıyor, bir anda yüz ifadesi kakası gelmiş gibi oluyor aniden. Birine dalcak diye bekliyorum, gülmeye başlıyor. Çözemedim elemanı

Son bölümde Kral nasıl hareket ediyorsa o da öyle hareket edip onu taklit etmeye çalışıyor ya orada çok güldüm. Reyiz ya adam.

Çok iyiydi ya, herkes diz çökünce sağına soluna bakıp diz çökmesi falan.

Ahahaha orda ben de çok güldüm ya, taklitçi papağanlar gibi

Benim asıl adamım Florki... Harbici delikanlı. Hem deli hem de delikanlı.
    Ragnarın bilederini vaftiz ederlerken, izleyip yere tükürmesi çok efsaneydi

Floki de ara sıra böyle hihihih diye gülüyor ya yerinde zıplayarak, bayağı komik oluyor.

Floki gerçekten acayip bir karakter,oynayan kişi çok başarılı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dizinin 2.sezon olacağı duyurulduktan sonra herkes Ragnar 2. sezonda da yaşayacakmış gibi konuşmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNeYazıyoruz

dizinin 2.sezon olacağı duyurulduktan sonra herkes Ragnar 2. sezonda da yaşayacakmış gibi konuşmuş

Hocam Ragnar 10. bölümde ölecek diye kararlaştırıldı. Sonra baktılar izleyen çok 10. bölümü yayınlamayacaklarını açıkladılar. Ardından da 2. sezon onayını aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNeYazıyoruz

dizinin 2.sezon olacağı duyurulduktan sonra herkes Ragnar 2. sezonda da yaşayacakmış gibi konuşmuş

Hocam Ragnar 10. bölümde ölecek diye kararlaştırıldı. Sonra baktılar izleyen çok 10. bölümü yayınlamayacaklarını açıkladılar. Ardından da 2. sezon onayını aldı.

tamam işte hocam normalde ragnarın oğullarının hikayeleriyle birlikte 10 bölüm olacaktı sonra uzattılar 10 bölüm ragnar 2. sezon ragnarın oğulları bjorn ivar belki ragnarı 10 bölüm bile yaşatmazlar bilemiyorum zira oğulları ragnarın intikamı alacak oğullarının dünya kadar seferi var varoğlu var ragnar 2. sezon yaşarsa bu adında olduğu gibi bir viking dizisi olmaz ragnarın hayatını anlatan çok iyi bir dizi olabilir , şöyle diyeyim osmanlılar diye bir dizi yapıyorsun ama dizide sadece osmanbey anlatmışsın

• Game Of Thrones ve Spartacus ile kıyaslarsak benzerliği var mı bunları seven bu Vikings'i de sever mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 17 Nisan 2013; 18:52:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Game Of Thrones ve Spartacus ile kıyaslarsak benzerliği var mı bunları seven bu Vikings'i de sever mi?

Kesinlikle sever hocam
  • O kadar uyarıyorum yukarlarda hala GOT ve Spartacus'ün yerini tutabilir mi? diyenler oluyor. gerçekten tutmaz! bütçesi düşük kendi yağında kavrulan bir dizi bu. hele savaş sahneleri iğrenç

İlerde Rollo ve Siggy başa çok bela olacak. sürtüşmeler gerilmeler Eskiden Ragnar reyisin arkasında işler çeviriyordu. şimdi kendisi reyis oldu artık onun arkasından dolaplar dönecek. hadi bakalım

• quote:

Game Of Thrones ve Spartacus ile kıyaslarsak benzerliği var mı bunları seven bu Vikings'i de sever mi?

Spartacus gibi aksiyon yok GOT gibi entrikada yok Vikings bu iki dizinin karışımı gibi olmuş bu senenin kesinlikle flaş dizisi Vikings.
  • diziyi takip ediyorum değişik bir bakış açısı getirmişler vikinglere gerçi vikinglilerle ilgili pek fazla dizi fimde yok ama bu yoklukta iyi gidoyr dizi.
    floki tiplemesi çok başarılı bende beğeniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Orijinalden alıntı: darkblack_çnr

Walking Dead ve Spartacus ten sonra dizisiz kaldık doldurulmu dersiniz arkadaşlar yerini ?

Walking Dead devam ederken de bir faydası yoktu bence.. Spartacusun bıraktığı boşluğu rahatlıkla doldurur

EyvALLAH
  • quote:

bu bir tarih dizisi gerçekci olgular var o nedenle bende aşırı haz uyandırıyor , spartacusu ilk çıktığından beri izliyorum muhteşem bir yapım onda süphe yok lakin son dönemde acaib soğudum koskoca sezar ezik ergen bir oğlanın tecavüzüne uğruyor o yüzden ister istemez izlemeyi bıraktım ama dediğim gibi bu bir tarih dizisi yapımı bütçesi belli got yada spartacus gibi olmasada iyi bir dizi onlardan haz aldıysan bundanda mutlaka alırsın bence başla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noesisnoeseos -- 17 Nisan 2013; 21:45:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

O kadar uyarıyorum yukarlarda hala GOT ve Spartacus'ün yerini tutabilir mi? diyenler oluyor. gerçekten tutmaz! bütçesi düşük kendi yağında kavrulan bir dizi bu. hele savaş sahneleri iğrenç

İlerde Rollo ve Siggy başa çok bela olacak. sürtüşmeler gerilmeler Eskiden Ragnar reyisin arkasında işler çeviriyordu. şimdi kendisi reyis oldu artık onun arkasından dolaplar dönecek. hadi bakalım

On binlerce insanı savaşırken görmek isterlerse hayal kırıklığına uğrarlar zaten. History Channel'ın eti ne budu ne, adamlar buna rağmen sınırları zorluyor.

• Paris'i falan gösterecekler mi acaba?
  • Bende güncele yetiştim böyle tarihi konu alan diziler çok hoşuma gidiyor
  • Radarıma giren dizlerden İyice biriksin fondip yaparım
  • Seviyorum bu diziyi ya
  • öylesine ilk bölümü izlemiştim 2 günde tüm bölümleri izledim,çok beğendim diziyi.
    Sonra buraya bakiyim dedim millet neler demiş diye geldim,alakasız şekilde ragnar'ın nasıl öleceğini falan öğrendim.

Şimdi dizi de sürekli öyle olacağını bilerek bekleyerek izliycem.. Spartacuste de aynı olmuştu.
    Açıp okumuşsunuz tarihi bilgileri kendinize saklayın işte,heyecanı kaçıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

öylesine ilk bölümü izlemiştim 2 günde tüm bölümleri izledim,çok beğendim diziyi.
    Sonra buraya bakiyim dedim millet neler demiş diye geldim,alakasız şekilde ragnar'ın nasıl öleceğini falan öğrendim.

Şimdi dizi de sürekli öyle olacağını bilerek bekleyerek izliycem.. Spartacuste de aynı olmuştu.
    Açıp okumuşsunuz tarihi bilgileri kendinize saklayın işte,heyecanı kaçıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizi sayesinde Vikingler denince akla boynuzlu kasklar yerine Ragnar reis gelecek akıllara
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.