Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

Orijinalden alıntı: The Last Viking

Dostum bu dizi bir harika! 10 bölüm olacak olması ise üzücü

2.Sezon onayı aldı hocam görmediniz galiba.Bu sezon 9 bölüm 2.sezonda 10 bölüm olucak umarız 3 de gelir

Ooo süper haber, duymadım, teşekkür ederim, gelsin gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Gelecek bölümde savaştan çok Viking rituellerini göreceğiz muhtemelen.

Dizi bütçesi bunun iki -3 katı olacak gibi bir beklentiye girmeyin arkadaşlar.Dizinin yapımcısı hala HC kanalı.Bu kanalın bütçesini az çok kanalı takip edenler bilir.Öyle devasa savaşları yapamazlar ,muhtemelen diziye efektte koymak istemeyeceklerdir.Sonuçta tarihi yansıtması için çekilen belgesel niteliği taşıyan bir yapım.Çok uçuk kaçık görsellere yer vermezler.

Kral için 3-5 adamı var ya da yok gibi gösterdiler ancak ingiltere o zamanlar birden fazla krallığa sahipti.Bu krallıklar küçük ya da büyüktü ,yani eşit bir arazi dağılımı yoktu.Ayrıca "United Kingdom" isminden de tarih bilmeseniz bile bu çıkarımı yapmak güç değil. .

Zaten düzenli bir orduyla savaş görmemiş ülke Vikingler gibi sadece savaş ve yağma tutkusuyla dolmuş bir ırk için ilk başlarda yapabileceği birşey yok.Hem birleşik krallığın düzenli ve disiplinli orduya geçişine şahit olacağız dizide hem de Vikinglerin demirdeki sanatlarına.

Yalniz United Kingdom Galler, İskocya, İngiltere ve Kuzey İrlanda dan geliyor diye biliyorum ben. O zaman ki kralliklardan degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek üzen ne biliyormusunuz, savaşların çatışma havasında geçmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semper-Fidelis

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Gelecek bölümde savaştan çok Viking rituellerini göreceğiz muhtemelen.

Dizi bütçesi bunun iki -3 katı olacak gibi bir beklentiye girmeyin arkadaşlar.Dizinin yapımcısı hala HC kanalı.Bu kanalın bütçesini az çok kanalı takip edenler bilir.Öyle devasa savaşları yapamazlar ,muhtemelen diziye efektte koymak istemeyeceklerdir.Sonuçta tarihi yansıtması için çekilen belgesel niteliği taşıyan bir yapım.Çok uçuk kaçık görsellere yer vermezler.

Kral için 3-5 adamı var ya da yok gibi gösterdiler ancak ingiltere o zamanlar birden fazla krallığa sahipti.Bu krallıklar küçük ya da büyüktü ,yani eşit bir arazi dağılımı yoktu.Ayrıca "United Kingdom" isminden de tarih bilmeseniz bile bu çıkarımı yapmak güç değil. .

Zaten düzenli bir orduyla savaş görmemiş ülke Vikingler gibi sadece savaş ve yağma tutkusuyla dolmuş bir ırk için ilk başlarda yapabileceği birşey yok.Hem birleşik krallığın düzenli ve disiplinli orduya geçişine şahit olacağız dizide hem de Vikinglerin demirdeki sanatlarına.

Yalniz United Kingdom Galler, İskocya, İngiltere ve Kuzey İrlanda dan geliyor diye biliyorum ben. O zaman ki kralliklardan degil.

O devletlerin hepsi ayri bir krallikti iste eskiden. Sonra tek cati altinda toplandilar

• 6. bölüm

Dizi tek sezonken az olsun öz olsun diyordum ama bölüm sonundaki o sahneyi gördükten sonra 2. sezon için onay alması iyi oldu diyorum çünkü bu haliyle fazla erken bir final olurdu.
  • Spartacus'e tamamen TWD'e de sezon arası veren tayfa (bknz: ben) yakında iyice basacak burayı diziye başlıyorum 1080P Web-dl ler listede.
  • Tamam, biliyorum işte ama Northumbria'nın Essex'in, Wessex'in vs. ilgisi yok UK'le.
  • Katheryn Winnick
  • Walking Dead ve Spartacus ten sonra dizisiz kaldık doldurulmu dersiniz arkadaşlar yerini ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semper-Fidelis

Tamam, biliyorum işte ama Northumbria'nın Essex'in, Wessex'in vs. ilgisi yok UK'le.
    Onlar bi sekilde birlesip ingiltereyi kurdular. İngiltere hepsini(galler,iskocya,irlanda) birlestirip birlesik kralligi kurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 17 Nisan 2013; 10:54:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblack_çnr

Walking Dead ve Spartacus ten sonra dizisiz kaldık doldurulmu dersiniz arkadaşlar yerini ?

Walking Dead devam ederken de bir faydası yoktu bence.. Spartacusun bıraktığı boşluğu rahatlıkla doldurur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan izlemeye başlıyorum.
    spartacus biter vikings başlar
  • Niye herkes ragnar tarafını tutuyor, uyuz oldum adamlara ne kadar barbar hareket ediyorlar umarım en yakın zamanda hepsi geberrir

• O değil de bu Ragnar reis şizofren midir şuursuz mudur nedir? Adamın mimiklerini izliyorum sürekli. Gülümser gibi yapıyor bir anda yüzünü asıyor, bir anda yüz ifadesi kakası gelmiş gibi oluyor aniden. Birine dalcak diye bekliyorum, gülmeye başlıyor. Çözemedim elemanı
  • Öyle rol kesiyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

O değil de bu Ragnar reis şizofren midir şuursuz mudur nedir? Adamın mimiklerini izliyorum sürekli. Gülümser gibi yapıyor bir anda yüzünü asıyor, bir anda yüz ifadesi kakası gelmiş gibi oluyor aniden. Birine dalcak diye bekliyorum, gülmeye başlıyor. Çözemedim elemanı

Son bölümde Kral nasıl hareket ediyorsa o da öyle hareket edip onu taklit etmeye çalışıyor ya orada çok güldüm. Reyiz ya adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

O değil de bu Ragnar reis şizofren midir şuursuz mudur nedir? Adamın mimiklerini izliyorum sürekli. Gülümser gibi yapıyor bir anda yüzünü asıyor, bir anda yüz ifadesi kakası gelmiş gibi oluyor aniden. Birine dalcak diye bekliyorum, gülmeye başlıyor. Çözemedim elemanı

Son bölümde Kral nasıl hareket ediyorsa o da öyle hareket edip onu taklit etmeye çalışıyor ya orada çok güldüm. Reyiz ya adam.

Çok iyiydi ya, herkes diz çökünce sağına soluna bakıp diz çökmesi falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

quote:

Ahahaha orda ben de çok güldüm ya, taklitçi papağanlar gibi

Benim asıl adamım Florki... Harbici delikanlı. Hem deli hem de delikanlı.
    Ragnarın bilederini vaftiz ederlerken, izleyip yere tükürmesi çok efsaneydi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Floki de ara sıra böyle hihihih diye gülüyor ya yerinde zıplayarak, bayağı komik oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Floki de ara sıra böyle hihihih diye gülüyor ya yerinde zıplayarak, bayağı komik oluyor.

Floki gerçekten acayip bir karakter,oynayan kişi çok başarılı

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.