Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Orijinalden alıntı: Wenrum

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Bölüm güzeldi Ben beğendim açıkçası aksiyon abartılmadan çoğaltılmış bir bölümdü
    Madem bu Kral sözüne ihanet edecek kadar şerefsiz neden Ragnar'ı kaledeyken öldürmedi?

yada adamlar 2 5 kişi gelmiş kalene okları salla öldürsün hiç olmadı 20 30 atlı sal üstlerine adam kardeşini öldürmüş sen para veriyorsun 3 5 kişi vardı orada ben olsam gebertirdim

kampta bir sürü adamı var ama ordakilere ok atsalar adam bırakmazlar nottingham'da

E tamamda adamda kampa saldırabilecek kadar yürek var ki saldırdı

iyide kral onlara güven vererek hazırlıksız yakalamak istedi o boş altın arabasınıda ondan yokuş yukarı koydu ama ragnar yemedi adamlarını göndertti süvariler gelincede kampı savunmaya aldı afalladılar sonrada hücum

Aynı şeyi Ragnar'ı öldürdükten sonra da yapabilirdi :D

ama şöyle bir durum var hocam ragnar yemeğe giderken mutlaka kamptaki adamlarını uyarmıştır ona göre hazırlıklı olmalarını söylemiştir yoksa adam ne diye düşmanın kalesine 5-6 adamla gitsin , kaldı ki kalede kadınlar ve çocuklar var karşılarındada anadan üryan savaşçı pagan askerleri var zaten kralın asıl hedefi kamp kardeşide zaten ellerinde hem güven verip zaman kazandı böylece asker toplayıp saldırdı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bölüm güzeldi Ben beğendim açıkçası aksiyon abartılmadan çoğaltılmış bir bölümdü
    Madem bu Kral sözüne ihanet edecek kadar şerefsiz neden Ragnar'ı kaledeyken öldürmedi?

yada adamlar 2 5 kişi gelmiş kalene okları salla öldürsün hiç olmadı 20 30 atlı sal üstlerine adam kardeşini öldürmüş sen para veriyorsun 3 5 kişi vardı orada ben olsam gebertirdim

kampta bir sürü adamı var ama ordakilere ok atsalar adam bırakmazlar nottingham'da

iyide kral onlara güven vererek hazırlıksız yakalamak istedi o boş altın arabasınıda ondan yokuş yukarı koydu ama ragnar yemedi adamlarını göndertti süvariler gelincede kampı savunmaya aldı afalladılar sonrada hücum

ragnarı öldürerek nasıl güven vericek ? bide adamın o sıra kardeşini kurtarabilme şansı vardı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ama şöyle bir durum var hocam ragnar yemeğe giderken mutlaka kamptaki adamlarını uyarmıştır ona göre hazırlıklı olmalarını söylemiştir yoksa adam ne diye düşmanın kalesine 5-6 adamla gitsin , kaldı ki kalede kadınlar ve çocuklar var karşılarındada anadan üryan savaşçı pagan askerleri var zaten kralın asıl hedefi kamp kardeşide zaten ellerinde hem güven verip zaman kazandı böylece asker toplayıp saldırdı

Mantıklı

• Dizinin en kötü yanı da Vikinglerin barbar, acımasız yeri geldiğinde kalleş bile olması ve bizim bunları onların tarafından izlememiz. Nasıl Spartacus'te iyilerin tarafını izleyip iyileri tutuyorduk şimdi de Ragnar'cı olduk.

Bu arada Ragnar'ın konuşmaları cidden komik replikler falan harika.
  • Ne bölümdü be vikinglerin yemek yiyişi yardı beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuktrkylmz

Ne bölümdü be vikinglerin yemek yiyişi yardı beni

Aynen orda güldüm bende.. Ama yiyişlerinden çok diğerlerinin bakışlarına güldüm

• Kılıcını kaldırıp yerden mızrakların çıkması çok iyiydiEşide ölü doğurdu ya la
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Bulgarlar siteyi kapatıcak herhalde, Game of Thrones'un da bütün bölümlerini kaldırmışlar.

başka nerden indirebilir torrent olarak

Hocam başka siteler de var kullandığım fakat üye alımı kapalı şu an.
  • Yine dolu dolu bir bölümdü.
  • Şahane bir bölümdü. Ragnar ve Floki'nin oyunculukları gerçekten mükemmel, kendilerine hayran bırakıyorlar.
  • Floki adamım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Şahane bir bölümdü. Ragnar ve Floki'nin oyunculukları gerçekten mükemmel, kendilerine hayran bırakıyorlar.

Kesinlikle oyunculuk bakımından çok zengin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ragnar'ın kralın kardeşini öldürmesiyle, Lagertha'nın çocuğu düşük yapması arasında bir ilişki olabilir mi? tanrıların bir oyunu mu lan bu?

• Arkadaşlar bu kral ne malmış adamlar üç gemiyle ülkene geliyorlar, kendilerine çadır bilmemne kuruyorlar sen nerdeyse onların 10 katı askerle bişey yapamıyorsun. Bu ne saçma kralmış arkadaş.
  • savaşlarda ki tarafların sayılarında ciddi saçmalama var. kral her defasında boşa adam gönderiyor. madem yenmek istiyorsun bir kere seferberlik ilan et tümden saldırın sizde kurtulun bizde. figüran sayısını arttırın babacım insan sormadan edemiyor 30,40 kişi vs koca krallık! yoksa o zamanlar köylere krallık mı deniyormuş he? köyün muhtarı çıkıyormuş taç takıyormuş artık kralınızım uleyn
  • Bir güzel bölüm daha izledik.

Ragnar tahmin ettiğimden daha zeki biri çıktı. Önce nasıl yaşadıklarını,nasıl bir taktik izleyeceklerini görmek için bekledi. Kral da sazan gibi atladı. Ragnar da dersini verdi.

Benim anladığım kadarıyla oradaki kral koskoca ülkenin kralı değil. Sadece o bölgeden sorumlu biri.Şimdiki valiye denk düşüyor tahminimce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Bir güzel bölüm daha izledik.

Ragnar tahmin ettiğimden daha zeki biri çıktı. Önce nasıl yaşadıklarını,nasıl bir taktik izleyeceklerini görmek için bekledi. Kral da sazan gibi atladı. Ragnar da dersini verdi.

Benim anladığım kadarıyla oradaki kral koskoca ülkenin kralı değil. Sadece o bölgeden sorumlu biri.Şimdiki valiye denk düşüyor tahminimce.

yok hocam adam Ælla Northumbria kralı o zamanlar ingiltere de bir çok krallık varmış. Northumbria bölgesinin kralı bu adam işte. salonda görmedin mi adamın bir sürü lordu var.

dönemim haritası

http://en.wikipedia.org/wiki/File:British_isles_802.jpg

• Çok ilginç bir bölüm olacak.
  • son bölüm iniyor bir bakalım reis neler yapmış
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.