Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzeldi şimdi bitti. hani bir spartacus, game of thrones gibi beklemeyin önceden söyliyim. onlar bütçeleri çok yüksek diziler.

8/10 ilk bölüme
  • Listeme aldım .. diziyi ilk bolumu izleyecegim.. The Walking Dead'tan sonra izleyeyim.. Kalıcı ve tatmin edici olmasını temenni edeyim.. Birde mevcut yapısını bozmadan giderse tamamdır :)
  • bende birazdan izleyecegım bakalım umarım güzeldir.Nede olsa bu tarz diziler pek yok
  • iyi gözüküyor yeni bölümde çıkmış bakalım
  • vaktim olur olmaz başlayacağım umarım spartacus gibidir
  • Spartacus veya got tarzı beklemeyin, biraz daha ağır bir dizi rome gibi..
  • Güzel bi' diziye benziyo bakalım haftaya daha iyi anlarız
  • Hala geç değil. Mesajımız kıvrılsın.
  • Sabahtan beri " storm is coming " diyorlardı oynadığım oyunda. Meğer dizi için söylüyorlarmış Başlayalım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Sabahtan beri " storm is coming " diyorlardı oynadığım oyunda. Meğer dizi için söylüyorlarmış Başlayalım bakalım.

O ne la Winter is coming gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Sabahtan beri " storm is coming " diyorlardı oynadığım oyunda. Meğer dizi için söylüyorlarmış Başlayalım bakalım.

• Simdi baslayacagim umarim iyi bir tarihi dizi olur ve devam eder

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Spartacus veya got tarzı beklemeyin, biraz daha ağır bir dizi rome gibi..

Rome gibi dediğin zaman heyecanlandım birden ? Rome bu dizilerden çok daha iyiydi. Gerçekten onun kadar iyi başlangıç yaptı mı? hemen izlemeli miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radagast The Brown

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Spartacus veya got tarzı beklemeyin, biraz daha ağır bir dizi rome gibi..

Rome gibi dediğin zaman heyecanlandım birden ? Rome bu dizilerden çok daha iyiydi. Gerçekten onun kadar iyi başlangıç yaptı mı? hemen izlemeli miyim ?

Ya rome gibi de değil aslında bir değişik Çok sakin başladı, spartacus gibi kan-şehvet-dövüş yok. Game of thrones gibi pek entrika yok. Rome gibi de değil ama bir ağır ilerleyiş var.
  • İzledim, fena değil. Dedikleri gibi GoT veya Spartacus'e benzetemedim.

Lord kime benziyor diyordum, bizim Akbaboş'a benziyor.
  • En yakın zamanda izleyeceğim.
  • İlk bölümden birşey söylemek zor
  • tarihi dizi oldugu icin bi firsat vereyim izleyeyim.insallah devamini getiririm.

• Çok beğendim.

Karga sahneleri ayrı bir tat katmış. Mitolojik ögeler kesinlikle ilgiyi artırıyor diziye. Ragnar'ın kardeşine güvenemedim yalnız. Ayıp etti yengeye sulanarak. Lord'a da uyuz oldum.
  • bu tür diziler benim de dikkatimi çekiyor şans tanıyacağım bu diziye pişman olurmu yum olmaz mıyım göreceğiz...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.