Şimdi Ara

Vikings (2013)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
8.019
Cevap
132
Favori
251.803
Tıklama
Giriş
    19357 Mesaj

O kadar izleyip bırakma hocam devam kesinlikle tamam bizde sıkılıyoruz bazen ama zaten kalmış bir sezon devam et.
    |
    |
    Pankreasına Talibim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben torrentten indirdim fakat arkadaşım için soruyorum.

Netflix.com zira diğer sitelerin linkini vermek vs yasak zaten. Ben başladım 5. Sezona ama vahşet dozunu arttırmışlar pek beğenmedim ara verdim bir ara devam ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mlhmrc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    163 Mesaj
    Dizinin 3. sezonundan sonra hala doğru düzgün bir savaş sahnesi olmadı, dizinin savaş çekimini yapan yönetmeni mi değişti acaba?

2.sezondaki Battle For Kattegat savaşını izleyin bir de 5.sezondaki savaşları izleyin ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
    |
    |

Evet, yeni Vikings geliyor. Bu dizinin 100 yıl sonrasında geçecekmiş.

Yeni dizi 24 bölümlük olacakmış. 8'er bölümden 3 sezon yapabilirler.

https://twitter.com/seewhatsnext/status/1196904297729970176?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mighty Ravendark -- 20 Kasım 2019; 10:38:9 >
  • Yüzbaşı
    429 Mesaj

5.sezon 20 bölüm ama neftlix de sadece 10 bölüm var? Diğer 10 bölüm nerden izleyecez?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Arkadaşlar Ragnar'ın çok güzel bir repliği vardı. Ne yazdıysam bulamadım doğrusunu. "kurt yaşlanınca yavruları nasıl da hırıldıyor" muydu böyle bir şeydi. Hatırlayan var mı acaba?

"Küçük domuzlar nasıl da hırıldayacak, yaşlı domuzun nasıl acı çektiğini duyduklarında." Kurt değil domuzmuş
    "How the piggies will grunt, when they hear how the old boar suffered" gibi bi şeydi
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mighty Ravendark

Diziyi bırakmıştım. Ama yeni gelecek Vikings: Valhalla serisine başlayabilirim.

Evet, yeni Vikings geliyor. Bu dizinin 100 yıl sonrasında geçecekmiş.

Yeni dizi 24 bölümlük olacakmış. 8'er bölümden 3 sezon yapabilirler.

https://twitter.com/seewhatsnext/status/1196904297729970176?s=19
    Nickin Karadeniz anlamına mı geliyor?

• Yarbay
    3318 Mesaj

Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    John Wick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mighty Ravendark

Evet
    Pontus Euxinus deyince Karadeniz daha farklı bir yermiş gibi geliyor, daha tarihi daha kültürel bir yermiş gibi. Karadeniz deyince aklıma laz fıkraları geliyor.
    |
    |
    KanGörünce Bayılan Vampir

S04 B08

Floki ile Harbard arasındaki bağlantı nedir? 9. bölümde de gözleri ters döndü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    2555 Mesaj
    Dizi geliyor ama 0 heyecan. Eski havasını bence kaybetti. Yine de kendini izlettiriyor. Bu tip dizileri seviyorsanız The Last Kingdom'a hala bakmadıysanız tavsiye ederim. Vikings'den daha iyi bir dizi.

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Yarbay
    2555 Mesaj
    Büyük ihtimalle Dmax dizinin haklarını aldığı için hiçbir sitede diziyi göremedim. Buradan izleyebilirsiniz.

https://www.dmax.com.tr/dizi/vikings

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 5 Aralık 2019; 13:27:42 >
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Emekli Yönetici
    9938 Mesaj
    2. bölüm yayınlanmış konuda hareket bile yok.Eski heyecanını kaybettiği kesin.Keşke bu sezon final olsa daha fazla vasatlaşmadan bitse.
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian -You
  • Binbaşı
    1728 Mesaj

Bu sezon final zaten.
    |
    |
    Dodge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    01000010 01110101 01101110 01110101 00100000 01100011 01100101 01110110 01101001 01110010 01100101 01100011 01100101 01101011 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 01110010 00100000 01101001 01110011 01110011 01101001 01111010 00100000 01101101 01101001 01110011 01101001 01101110
  • Yarbay
    3950 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

2. bölüm yayınlanmış konuda hareket bile yok.Eski heyecanını kaybettiği kesin.Keşke bu sezon final olsa daha fazla vasatlaşmadan bitse.
    Sanırım internette yaptırım var, ne dizi sitelerinde ne altyazı sitelerinde hiç bir paylaşım yok.

İnsanların haberi yok sanırım, 2.bölüm gelmiş bende bugün gördüm
    |
    |

Orijinalden alıntı: empire1530

Bu sezon final zaten.
    İsabetli bir karar olmuş.
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian -You
  • Yarbay
    19357 Mesaj
    Altyazı yok hiçbiryerde kaldık böyle iyimi son sezon yapılırmı şimdi bu

Orijinalden alıntı: D.

Dizi geliyor ama 0 heyecan. Eski havasını bence kaybetti. Yine de kendini izlettiriyor. Bu tip dizileri seviyorsanız The Last Kingdom'a hala bakmadıysanız tavsiye ederim. Vikings'den daha iyi bir dizi.
    Hocam 2 bölüm izledim çok ısınamadım çok yapmacık geldi vikinglerden sonra birde ikisii sürekli kıyaslıyorum nedense ordaki ragnar felan
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,712
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.