Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.892
Cevap
133
Favori
239.438
Tıklama
Giriş
      185 Mesaj
      05 Ocak 2019 05:25:51
      bjornda her savaştan sonra becerecek bi ganimet buluyo maşallah
      |
      |
      05 Ocak 2019 21:20:47
      Alfred ile ilgili;

Doğacak çocuk büyük ihtimalle Björn'den.
      05 Ocak 2019 23:19:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Alfred ile ilgili;

Doğacak çocuk büyük ihtimalle Björn'den.
      İşte benim diziyi en çok eleştirdiğim kısım bunlar, Böyle saçma sahneler ekleyip izleyiciye bunları düşündürüyorlar kendi çizginde ilerle işte ne diye sürekli GoT gibi entrika yapmaya çalışıyorsun, Başka dizileri taklit etme yerine ilk sezonlardaki gibi kendi çizgisinde ilerlesiy'di dizi çok daha iyi olurdu.
      06 Ocak 2019 02:32:24

Tarihte böyle bir olay var mı bilmiyorum, hakim olmadığım için entrika konusunda yorum yapamam. Zaten dizi Ragnar'dan sonra çok fazla mekana ve karaktere ayrıldığı için senaryonun sağlamlığı konusunda beceriksiz davranmışlar.

Altıncı sezonu ile finalini yapması da durumun daha da kötüye gitmemesi için belli ki. Yerinde olur. Ancak ben yine de atmosferini seviyorum Vikings'in.
      |
      |
      Glorfindel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      06 Ocak 2019 11:59:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Tarihte böyle bir olay var mı bilmiyorum, hakim olmadığım için entrika konusunda yorum yapamam. Zaten dizi Ragnar'dan sonra çok fazla mekana ve karaktere ayrıldığı için senaryonun sağlamlığı konusunda beceriksiz davranmışlar.

Altıncı sezonu ile finalini yapması da durumun daha da kötüye gitmemesi için belli ki. Yerinde olur. Ancak ben yine de atmosferini seviyorum Vikings'in.
      Bende o yüzden seviyorum hocam zaten, Ortam ve atmosfer çok güzel insanın ilgisini çekiyor ama gereğinden fazla entrika işi bozuyor işte sonuçta tarihten esinlenilmiş bir dizii Tabi işin bir diğer kısmı var mesela önceki sezonlarda malum
      Odin'i
      gösterdiler bu yüzden benim eleştirilerimde saçma oluyor
      |
      |

• Yarbay
      6783 Mesaj
      08 Ocak 2019 23:43:38
      Şu Floki'nin sahneleri çok gereksiz ve sıkıcı ya
      08 Ocak 2019 23:49:45
      Sezon 5 10-20 arası bölümler netflixe ne zaman gelecek biliniyor mu ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2316 Mesaj
      10 Ocak 2019 17:05:18

Ölen ölene bu bölümde Aud ölmeseydi bari güzel kızdı. Birde bizim Edge'in karısı dışında kadın kalmadı. Bunlar nasıl üreyecek? Dışarıdan takviye gelecek demek ki Hvitserk, Ivar'ın dediğini yapmayıp bir şekilde Björn'ün tarafına geçecek. Kararımı verdim dediği de bu oluyor büyük ihtimalle. Gunnhild'in ne yapmaya çalıştığını çözemedim. Kadının amacını anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 10 Ocak 2019; 17:6:3 >

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Yüzbaşı
      693 Mesaj
      11 Ocak 2019 15:01:04
      quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Şu Floki'nin sahneleri çok gereksiz ve sıkıcı ya
      Diziye bir katkısı da yok. İlerde de olacağını sanmıyorum. Çok gereksiz sahneler. Ona ayrılan süreyle bir bölüm çekilirdi be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      11 Ocak 2019 22:06:44
      quote:

Orijinalden alıntı: D.

Ölen ölene bu bölümde Aud ölmeseydi bari güzel kızdı. Birde bizim Edge'in karısı dışında kadın kalmadı. Bunlar nasıl üreyecek? Dışarıdan takviye gelecek demek ki Hvitserk, Ivar'ın dediğini yapmayıp bir şekilde Björn'ün tarafına geçecek. Kararımı verdim dediği de bu oluyor büyük ihtimalle. Gunnhild'in ne yapmaya çalıştığını çözemedim. Kadının amacını anlayamadım.
      top 5 e oynar aud güzellikte :D
      Yazık oldu
      |
      |

• Yarbay
      2569 Mesaj
      11 Ocak 2019 22:31:19
      bu sezon son sezon olacakmış
      |
      |
      12 Ocak 2019 00:12:23
      quote:

İyice entrikaya bağladı dizi eski havası yok, Her bölüm kim kim için ne planlıyor tarzında geçiyor sanki.
      |
      |

• Yarbay
      2140 Mesaj
      12 Ocak 2019 00:56:25
      quote:

Ben onu Edge'e benzetiyordum hakikaten Edge'miş ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      73 Mesaj
      12 Ocak 2019 22:39:05

5.sezon 13.bölüme kadar geldim ama devamını izleyesim gelmiyor hiç. Mesela savaşçı piskoposu diziye ilk girdiğinde paganlardan ölesiye nefret eden, koyu Hristiyan, krallığın en sadık fedaisi olarak göstermişler. Şimdi böyle bir adam Lagertha'yı görür görmez bağlılık yemini edip, onunla aşk yaşayınca çok eğreti duruyor. Dizinin başında çizdiği imajla çelişkili duruyor. Mesela şeytana pabucunu ters giydirecek kadar zeki olan Ivar, köle bir kadın tarafından kolayca manipüle edilebiliyor. Hele Flokili sahnelere hiç değinmiyorum.

Diziyi sadece İngiltere'de geçen sahneler için izliyorum desem yeridir. Kilise-krallık arasındaki çatışmalar, kralı devirmek için planlanan entrikalar daha çok ilgimi çekiyor. Ama Ivar, lagertha ve flokili sahne görünce ileri sarasım geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celay -- 12 Ocak 2019; 22:42:36 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      12 Ocak 2019 23:08:39

Ya arkadaş bu dizinin senaristleri mi değişti noluyor ben anlamadım.
      Önceki bölümde birbirine ölümüne düşman olanlar diğer bölümde dost oluyor kardeş oluyor. Onu da geçtim kim kimle yatıyor belli değil üstelik diziye göre herkes piç :D
      Birde şimdi bakıyoruz ragnar yaşlandı hastalandı öldü, rollo yaşlanmış ama King Harald'ta tık yok maşallah yada lagretha hala aşk oyunları oynuyor. Geçen bi hesap yaptım en az 55 yaşında olması gerekiyor lagrethanın.

Gelelim wessex'e. Alfred'in anası napıyor hiç anlaşılmıyor zaten. Diziyi Game Of Thrones'e benzetmeye çalışmışlar ama eldekinide bozmuşlar.

Ya şu son bölümlerdeki İvar'a ne demeli? Zeki dedik efsane dedik, gitti bi kızın gazına geldi ne yaptığı belirsiz. Mal yerine konuluyor şuan. Tüm karizması gitti çocuğun..
      Floki olayları zaten çok garip, onun diziye getirisi ne olacak çok merak ediyorum.

Güzelim diziyi ne hale soktular, diğer dizilere benzicem diye. Herşey çok kopuk şuan bundan sonra toparlanmasıda zor, iki güzel savaş yapıp final yapmalılar bence bu işin altından kalkamıyorlar.

En çok Bjorn'e üzülüyorum ben. Adamın ordusu vardı, hayalleri vardı. Sebepsiz yere hiç oldu ordusu ve hayalleri. Yalnız şu sondaki kız biraz heyecan getirdi, hem harald hemde bjorn ü kullanacak gibi :D g.o.t'daki brienne'ye benziyor ama ondan bin kat daha güzel ve çekici, sadece sesi çok kaba :)
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      13 Ocak 2019 10:38:33

|
      |
      14 Ocak 2019 07:51:00

ragnar'dan sonra tad vermiyor dizi
      14 Ocak 2019 10:02:19

Aynen Kral Ragnar efsaneya
      |
      |
      drjacob kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      14 Ocak 2019 13:56:47
      5x17 dizinin en kötü bölümü olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      14 Ocak 2019 14:57:00

flokinin adası çok ilginç

İvar bir balon

Ubbe adamdır

Bu arada en sevdiğim adam, adam gibi adam olan
      KİNG AETHELWULF
      Judith şerefsizdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Raistlin_Majere_ -- 14 Ocak 2019; 14:58:13 >
      |
      |

Reklamlar
sohbet
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.