Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Kahin niye olsun ki

kurban getirilmeden önce kahini gösterdiler o yüzden öyle düşündüm ama değilmiş. trailerda lagertha diyor demek ki lagertha'ya benzeyen birisi. lagertha'nın kendisi ingiltere'de sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annalise -- 16 Aralık 2018; 19:16:21 >

• Annalise kullanıcısına yanıt
    Kahinin o olaya tepkisini gostermek icin koydular o sahneyi ne kahini nerenle izliyorsun bilmiyorum nese bisey demiyom daha,
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

Kahinin o olaya tepkisini gostermek icin koydular o sahneyi ne kahini nerenle izliyorsun bilmiyorum nese bisey demiyom daha,
    harikasın. harvard mezunu musun kardeşim.
  • Koskoca Vikings'in altyazısı yok hala. Hadi gönüllü yapılıyor anladık. Bari ne için çevrilmediği konusunda bir şey yaz. Ferio işi bırakıp Trust No 1 devraldı. Ondan da ses yok.
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Altyazi daha ilk gun cikti.

Gomulu bolumleri cekin izleyin 1080p.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi'de çok fazla potansiyel var ama bunu çıkarmamak için özel bir çaba harcıyorlar sanki, Çok saçma şeyler yapıyorlar ve saçma yerlere gidiyor dizi...

Sonu çok iyiydi benim tahminim kardeşi değil, Tabi diğerini o kadar zaman atlaması yapılmamış ise diğer olma ihtimalide yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Dizi'de çok fazla potansiyel var ama bunu çıkarmamak için özel bir çaba harcıyorlar sanki, Çok saçma şeyler yapıyorlar ve saçma yerlere gidiyor dizi...

Sonu çok iyiydi benim tahminim kardeşi değil, Tabi diğerini o kadar zaman atlaması yapılmamış ise diğer olma ihtimalide yok
    Bunu bende anlamıyorum. History diyorsun, tarih kanalı diyorsun ama iş iyice zıvanadan çıktı. Güzelim Ivar karakterini ne hale getirdiler.
  • Arkadaslar bu dmaxin kendi sitesinde yayınlanan bölümler sansürlü mü acaba ? Sansür yoksa 1080 p çekicem oradan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ivar her bölüm üstüne koymaya devam ediyor. Acaba daha ne kadar mala bağlayacak Dizide sevilen bir karakterken nefret sembolü yaptılar resmen
  • bu ivar neyin kafasını yaşıyor?

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    Altyazılı olan sansürsüz, dublajlı olan sansürlü versiyon.

Bu arada 5x14 önceki bölümlere nazaran daha hareketli bir bölümdü, tempoyu giderek arttıracaklar sanırım.

• Ulan herif kahini öldürdü yuh. Hep o sarı çıyan karısı bulandırıyor aklını. Tüm kardeşlerini karşısında gördüğünde anlayacak sanıyorum. P zamana kadar uyumaya devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi bu sezon

• Akıcılıkta sorun yok kendini izlettiriyor, ancak senaryo gerçekten daraltılmış. Görkemli bir savaş olmalı kesinlikle.
  • Üşüyoruz Ragnar reyiiiz
  • Artık Harald ve Hvitserk'in yanındayım.

Lagertha dedik, Shieldmaiden dedik, gitti rahibin kölesi oldu. Björn dedik, Ubbe dedik gittiler İngilizlere sığındılar. Ubbe üstüne Hristiyan oldu. Ivar dedik kafayı yedi.

Bi adam Harald kaldı köklerinden kopmayan. Bir de Ivar'a haddini bildireceğini düşündüğüm Hvitserk. Siz ikinizin yolu açık olsun yiğitler.
  • İvar çıtayı öyle bir yere koydu ki kimse geçemez onu salaklıkta

• bu dizi devam ediyor mu?
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Onların işi çok zor ne yazık ki . Gelecek bölümde göreceğiz, fragmanı çok iyi.

• Gelecek bölümde insanların kalplerinin kırılacağı tarzı bir şey söylemiş dizinin yazarı. Bazı önemli karakterler ölecek yani

İpin ucunda Heahmund, Magnus ve Lagertha var. Magnus diziye yeni girdi, Harald'ın yanında savaşıyor. Björn'ün onu öldürmesini izlemek baya üzücü olur aralarındaki yakınlaşmadan sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.