Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: vinorosso Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
7.892
Cevap
133
Favori
239.410
Tıklama
Giriş
      2316 Mesaj
      21 Temmuz 2018 00:54:29
      Trailer çok iyi be. Gördüklerim beni tatmin etti. Baya güzel olacak.
      |
      |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
    • Yüzbaşı
      255 Mesaj
      21 Temmuz 2018 01:02:32
      Beyler bu son sezonu izlemedim daha hic, sizce izlemeli miyim en son dizi benim icin baya sıkıcı olmustu ragnardan sonra. Ivar merak uyandiriciydi sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      21 Temmuz 2018 04:30:01

genel itibarıyla yayınlanan ilk 10 bölüm çok sönük kaldı. 5. sezon ikincı kısım trailerına bakınca biraz daha tatmin edici duruyor. benim tavsiyem kalan 10 bölüm de yayınlanınca 5. sezona öyle başlaman
      |
      |
      Leo Messi Kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      21 Temmuz 2018 04:34:01
      bjorn'u saç sakal olarak ragnar'a benzetmeye çalışmışlar, olmamış orası ayrı
      |
      |
      21 Temmuz 2018 12:54:54
      Abi bu nasıl trailer .

Kim kimi sırtından bıçaklıyor noluyor lannnnn

lagertha kurban edilecek diyenler noldu ????? Kadın taş gibi hayatta

|
      |
      21 Temmuz 2018 13:10:13
      Fragman efsane olmuş, Her ne kadar bjorn'ü benzetmeye çalışsalar'da ragnar'a ubbe daha çok benziyor her hali ile, Efsane bir sezon olabilir
      |
      |
      21 Temmuz 2018 18:58:01
      Trailer iyi gözüküyor ama fazla uzatmadan bitirseler güzel olur. Ragnar olmadan biraz yavan kalıyor. Lagertha'nın da dizideki ömrü bu sezon biter diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 21 Temmuz 2018; 19:3:44 >
      22 Temmuz 2018 00:19:47
      Kaliteli bir şey çıkartsınlar da 5 ay daha bekleriz. İlk 10 bölüm rezaletti, en kötü 10 bölüm seçilebilir.
      |
      |
      Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
    • Yarbay
      2316 Mesaj
      22 Temmuz 2018 13:32:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Trailer iyi gözüküyor ama fazla uzatmadan bitirseler güzel olur. Ragnar olmadan biraz yavan kalıyor. Lagertha'nın da dizideki ömrü bu sezon biter diye düşünüyorum.
      Ben zannetmiyorum bitireceklerini. Dizi Vikingleri anlatıyor sonuçta. Ragnar çok büyük yer kapladığı ve diziyi taşıyan adam olduğunu için haliyle bir boşluk oluyor ama diziye Alfred'ı de eklemeleri en azından 2-3 sezon daha süreceğinin işareti bence.
      |
      |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
    • Yarbay
      6406 Mesaj
      22 Temmuz 2018 13:46:19
      O kadar fragman muhabbeti etmişsiniz kimse fragmanı paylaşmamış burada.

|
      |
      28 Temmuz 2018 03:12:31
      Diziyle ilgili tek eleştirim kör kahin. Ulan ne korkunç bir adam ya, nereden bulmuşlar bunu, onun sahnelerinde atlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 10 Ağustos 2018; 15:59:40 >
      30 Temmuz 2018 04:41:01
      ben ivarcıyım
      yeni kral o
      |
      |

• Yarbay
      2122 Mesaj
      10 Ağustos 2018 10:33:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Diziyle ilgili tek eleştirim kör kahin. Ulan ne korkunç bir adam ya, nereden bulmuşlar bunu, onun sahnelerinde atlıyorum.
      Ulan var ya....

Spoiler içine alsana kardeşim Bi bitmediniz ne kadar düşüncesiz adamlarsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

II. Bayezid
      Sultân Bayezid-î Velî Han - Gazi

"Adaletten ayrılma, acizlere ve biçarelere karşı merhametli ol. Kimsesizlere şefkat göster."
    • Binbaşı
      1470 Mesaj
      10 Ağustos 2018 13:00:17
      quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Ulan var ya....

Spoiler içine alsana kardeşim Bi bitmediniz ne kadar düşüncesiz adamlarsınız

Alıntıları Göster
      Spoilerlık bir durum yok. Tarihte var olan bir gerçeğin neresi spoiler? Kurgu olsaydı spoiler olurdu. Mesela Gotham'da Bruce Wayne ölüyor desem - ölmüyor- spoiler, eyvallah ama internette zaten bu konu üzerine sayısız makale, bilimsel araştırmalar var. Bu açık bir konu yani. Dizinin senaristleri bile dizi başlamadan önce bu adam ölecek diye açıklama yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 10 Ağustos 2018; 16:0:33 >

• Yarbay
      6446 Mesaj
      10 Ağustos 2018 13:20:32

Spoilera al hocam

|
      |
      Det.Harvey Bullock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      12 Ağustos 2018 02:13:42
      Spoiler yok. Bu kadar temel bilgi dizinin tanıtım fragmanlarında bile var.
      |
      |
      Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
    • Yüzbaşı
      801 Mesaj
      14 Ağustos 2018 17:08:25
      Kralım yargı dağıtmaya geliyor

|
      |
      18 Ağustos 2018 20:16:30
      Yalnız en çok dikkatimi çeken Lagertha'nın saçlarının beyazlaması. herkes diyordu kadın 50 yaşını geçti saçları halen aynı duruyor diye, sonunda beyazlatmışlar ama eskisi daha güzeldi be aga. adı üstüne Milf Lagertha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üfler -- 18 Ağustos 2018; 20:31:0 >
      18 Ağustos 2018 20:43:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Üfler

Yalnız en çok dikkatimi çeken Lagertha'nın saçlarının beyazlaması. herkes diyordu kadın 50 yaşını geçti saçları halen aynı duruyor diye, sonunda beyazlatmışlar ama eskisi daha güzeldi be aga. adı üstüne Milf Lagertha

Bu seferde abartmışlar ortasını bulamadılar bir türlü

• Binbaşı
      1155 Mesaj
      18 Ağustos 2018 21:07:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bu seferde abartmışlar ortasını bulamadılar bir türlü

Alıntıları Göster
      Hiç sorma yav. saçları beyazken örgülü hali nasıl olacak merak ediyorum. balıksırtı falan yapacaklar mı acaba eskisi gibi. ama bence Lagertha kalıcı değil gibi 5. sezonun sonlarına doğru diziden uçabilir.

Sonu umarım Ragnar'ın sonu gibi olmaz. Ragnar kafayı yiyip asyalı hatundan madde alıp kullanıyordu falan. Lagertha'da kendini erkeklere vermesin kafayı yiyip. canı sıkıldım mı Harald'ın kollarına atıyordu kendini. beklerim valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üfler -- 18 Ağustos 2018; 21:15:55 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Ankara Web Tasarım
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,670
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.