Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
278.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok ebesinin nişastası. Kardeşim koskoca efsane dizi ne hale geldi. Sen koskoca Bjorn Ironside'a, artık dizide 40 yaşına gelmiş adama niye böyle gereksiz bir senaryo yazıyorsun anasını satayım. Çocuk değil ki artık bu adam. Rollo şu an dizinin en gereksiz karakteri. Sırf Rollo'ya kılıf uydurabilmek için yazmışlar çok belli. Onun dışında zayıf bir bölüm oldu, ben daha hareketli bekliyordum. Kral olacak Alfred çok zayıf, hiç rolün hakkını veremiyor. Ecbert seviyesinden nerelere düştük. Saçmasapan Floki sahnelerine girmiyorum bile. Mide bulandırıcı sahneler, o ekip neyin kafasını yaşıyor, niye ayrı bir dünya anlatılıyor bize anlam veremiyorum. Flokiye daha senaryo yazamıyorsan ölsün gitsin. Ne uzatıyorsun. Ivar"ın tripleri evlere şenlik zaten. Bi de şu Margrethe nerede delirdi, nasıl delirdi, ona da girmediler. Bu sezon baya kötü geçecek galiba, iyice dibe vuracaklar. Malum abisiz olmuyor, en fazla 1 sezon daha çekilir biter. Eleştirilerimi haksız bulanlar 4x15 i izlesin, ardından bu bölümü izlesin, iki farklı dizi bu kardeşim. Artık Vikings izlemiyoruz. Aşk-ı Memnu olmuş bu dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizide kalite düşüşü iyice belirginleşti. Diğer bölümleri bekleyelim bakalım.
  • Dizi, sezonluk bölüm sayısını 20'ye çıkartınca bozmaya başladı. Vasat ilerliyor artık. Sağda solda falan da gereksiz reklamı yapılıp coşuluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl heyecanla bekle, bekle, bekle...

sonuç

yani bjornXrollo olayı çok saçma geldi bana adam kaç yaşına gelmiş

bide dizide neden yalçın abi yaşlandırma tekniği uyguluyorlar ya saçı sakalı beyazlayınca yaşlanmış mı olunuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Yani 1 yıl sezon arası tabir-i caizse .
    Aynen öyle hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

1 yıl heyecanla bekle, bekle, bekle...

sonuç

yani bjornXrollo olayı çok saçma geldi bana adam kaç yaşına gelmiş

bide dizide neden yalçın abi yaşlandırma tekniği uyguluyorlar ya saçı sakalı beyazlayınca yaşlanmış mı olunuyo
    Hocam sırf rollo nun ivar a neden yardım ettiğini açıklamak için böyle saçma sapan bir senaryo yazmışlar .

Rolloya göre bjorn kattehattan gidecek kendi yanına sığınmak zorunda kalacak . Ama bjorn babanın kimseye eyvallahı yok . Birkaç bölülme dizinin baya heyecanlı olacağını düşünüyorum

• Bölümü beğenmedim ama fragmandan gördüğüm kadarıyla önümüzdeki bölümlerde iyi şeyler izleyeceğiz.

Björn'ün Rollo'nun oğlu olması tam bir komedi. Yani dizinin b.ku çıktı. Saçma sapan işler oluyor. Rollo'nun yaşadığı kafayı da anlamıyorum. O kadar salakça işler yapıyor ki
  • Ragnar reis in kemikleri sızlıyor kemikleri

Böyle saçma bir iş görmedim ben ya

• valla yazık ettiler bozdular diziyi, ragnar ı kaybettikten sonra soğumuştum diziden zaten ama,artık iyice bıktırdı şu rollo bir ölmedi yahu okadar adam öldü bu ölmüyor,
    rollo björn benim oğlum diyince s.kt.r dedim yaw bu nedir
  • Bölümün tek iyi yanı Lagertha'nın platin rengi saçları olmuş, gerisi bi halta yaramaz. :)
  • Ne gerek vardı böyle bir diziye böyle saçma sapan şeyler eklemeye, Tamam ufak tefek şeyleri kimse takmaz dizi nihayetinde ama saçma sapan muhabbetler ile ilgi çekmeye çalışmak çok saçma.
  • Reyting uğruna rollo'yu diziye bağlamak istediler, bu yolu seçtiler sanırım

• Adamin biri 4 ay önceden bilmis. videoda altdaki yoruma bakin.
    https://www.youtube.com/watch?v=0u3LTabprSw&feature=youtu.be
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    burda 10 ay

burda da 4 yıl önce yazmışlar

zaten daha önce konuşulan bi teoriymiş galiba
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    Vay be ben tahmin etmezdim hic ^^

• Lagertha'nın saçının rengini beğenmedim.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    gelecek bölümlerde daha da sinir bozucu olacak kafayı falan yiyor deli deli hareketlerini ve hallerini görecez
  • Spoiler olabilir çalışmıyor mobilde****

Malum sahnedeki malum olay gerçekten çok saçmaydı. Alfred'in kilise ile ters düşmesi bilerek yapılmış bir durum. İleride güzel yere bağlayacaklardır eğer tarih ile ters düşmezlerse. Alfred'i oynayan eleman namı değer büyük alfredin hakkını veremez bence. Yaşlandırma tekniği yerine oyuncu değişikliği olması lazım ilerde.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    spoiler diye bişey duymadın mı sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Yazdığımda spoiler içeren bir durum yokki niye tepki verdin anlamadım?
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.