Şimdi Ara

Vikings (2013)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
8.019
Cevap
132
Favori
251.492
Tıklama
Giriş
    17566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ADMİRAL41

Ben yeni başladım 1.sezon'dan itibaren izliyorum
    ragnarın olduğu sezonlar çok güzel hemen bitirme

> > < <
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

Peki hocam.Keyifle izliyorum zaten
    |
    |
    ogameci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konuyu gorunce dizinin son hali geldi aklima.Umarim gelecek olan bu sezon son olur ve daha da batirmadan bitirirler.
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj
    kaç zamandır konuyu arayıp yorum yapacaktım.. bulamıyorudum başka bir konuda birinin imzasından denk geldi iyi oldu :)

şuanda 4x5 izliyorum (netlifixen) uzun zamandır başlamyı düşünüyordum ama fırsat olmamıştı.. ama ne yazıkki izlediğime değmedi ..

Kendi adıma ben beğenmedim yani emek var ortada uğraş var lakin saçma yani. bildiğin saçma ( ama saçma olmaz sonuçta matrix değil bu ) full entrika izliyoruz ..

nerde o eski diziler birde dizi sinir sistemi mi bozdu ( yobazlık yağmacılık tecavüz aldatış v.s )
    quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

kaç zamandır konuyu arayıp yorum yapacaktım.. bulamıyorudum başka bir konuda birinin imzasından denk geldi iyi oldu :)

şuanda 4x5 izliyorum (netlifixen) uzun zamandır başlamyı düşünüyordum ama fırsat olmamıştı.. ama ne yazıkki izlediğime değmedi ..

Kendi adıma ben beğenmedim yani emek var ortada uğraş var lakin saçma yani. bildiğin saçma ( ama saçma olmaz sonuçta matrix değil bu ) full entrika izliyoruz ..

nerde o eski diziler birde dizi sinir sistemi mi bozdu ( yobazlık yağmacılık tecavüz aldatış v.s )
    Arkadaşım tamam haklısın ama anlamıyorum beğenmediğiniz bir şeyi neden izlemek zorunda kalıyorsunuz ki beğenmiyorsan izlemeyeceksin bu kadar basit. Senin tarzına zevkine uymuyorsa izleme herkesin zevki farklıdır. Çok popüler olup da ilk 5 bölümden sonra bıraktığım diziler var. Kimsenin beğenmediği diziyi beğenerek izlediğim diziler de var. 4 sezon izlemişsin beğenmeyerek izlediysen kendine eziyet etmişsin demek istediğim bu.

• Yüzbaşı
    790 Mesaj

şöyle cevap vereyim zamanında the walking dead izliyordum soluksuz şekilde sonra onlarda bozdular ama 5-6 yıllık izlemişliğim iyi kötü bir bağın oluyo r ve yinede merak ediyorsun ama 2son 2 sezeonu hep elimle ilerlete ilerlete izledim tıpkı şimdi vikings gibi..

bir bölümü neredeyse 15-20 dk da bitiriyorum .. benim yorumum bu kadar emek verilen bir dizide bukadar basitlikler nasıl yapılıyor ? olacakları önceden nasıl anlıyoruz .. süprizler nerde ? ezberler neden bozulmuyor gibi gibi eleştirilerim..
    |
    |
    kralYD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

şöyle cevap vereyim zamanında the walking dead izliyordum soluksuz şekilde sonra onlarda bozdular ama 5-6 yıllık izlemişliğim iyi kötü bir bağın oluyo r ve yinede merak ediyorsun ama 2son 2 sezeonu hep elimle ilerlete ilerlete izledim tıpkı şimdi vikings gibi..

bir bölümü neredeyse 15-20 dk da bitiriyorum .. benim yorumum bu kadar emek verilen bir dizide bukadar basitlikler nasıl yapılıyor ? olacakları önceden nasıl anlıyoruz .. süprizler nerde ? ezberler neden bozulmuyor gibi gibi eleştirilerim..
    İlk yorumunda bundan bahsetmediğin için tüm sezonları beğenmeyerek izledim anlamı çıkardım ben. Son sezonlarda bozduğu fikrine katılıyorum ama ilk 3 sezon bu diziye kötü diyip de izlemeye devam etmek bana göre yanlıştır. Twd konusunda katılıyorum insan ister istemez 4 sezon gayet iyi bir şekilde izledik sonra boşa gitmesin ve hikayenin devamını öğrenmek için izleyelim bari denilip izleniyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralYD -- 8 Ekim 2018; 14:38:8 >

• Yüzbaşı
    790 Mesaj

şöyle örnek vereyim walking dead gülünç durumda ama yinede yeni sezonu izlerim ama o eskidne olduğu gibi pazartesileri iple çekmem denk geldiğinde sardıra sardıra..

ne bileyim breaking bad - lost - prison break - how i met your mother kendi sezonlarının için birçok kez bizi fazlasıyla şaşırttılar .. en başta zevkler ve renkler tartışlmaz tabikide.. ben şahsi fikrimi belittim sadece :)
    |
    |
    quote:

şöyle örnek vereyim walking dead gülünç durumda ama yinede yeni sezonu izlerim ama o eskidne olduğu gibi pazartesileri iple çekmem denk geldiğinde sardıra sardıra..

ne bileyim breaking bad - lost - prison break - how i met your mother kendi sezonlarının için birçok kez bizi fazlasıyla şaşırttılar .. en başta zevkler ve renkler tartışlmaz tabikide.. ben şahsi fikrimi belittim sadece :)
    Evet bb, lost, pb efsaneleşmiş diziler pb ve lost son sezonlar hariç (yinede iyiydi ) Bu diziler gibi diziler var bunlar da efsane olmaya aday ama ucundan dönmüş diziler bana göre örneğin vikings ve twd de olduğu gibi

• Yüzbaşı
    790 Mesaj

Bu yorumunuza katılıyorum hocam :) aaa bir de ben kendi adıma mr robot diyorum ... bırakınn sezonu bir sonraki bölümü tahmin etmemiz zor oluyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    Merakla bekliyoruz
    |
    |
    Nov. 28
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6876 Mesaj

Unuttuk zaten diziyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    melkor23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: melkor23

Geçen sezon arası 6 ay mı ne sürmüştü, bu sezon 1 yıla dayandık böyle sezon arası mı olur, en son ne olmuştu hatırlamıyorum bile. Sezon 6'yı kim bilir kaç yıl sonra göreceğiz.
    Bu sezon arasını uzun tutma olayı biraz da 6. Sezonuda Çekelimde sonrası Allah Kerim der gibi . Çünkü şu anda 6. Sezon çekimleri bitmek üzere yada bitti .

Ama biz diziyi unuttuk be

|
    |

|
    |

• Yarbay
    3485 Mesaj
    ne zaman geliyo
    |
    |

|
    |
    https://t.me/joinchat/B7uHB1KJP3HUi86lkTxBIg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
SEO
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.