Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kim kimi sırtından bıçaklıyor noluyor lannnnn

lagertha kurban edilecek diyenler noldu ????? Kadın taş gibi hayatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman efsane olmuş, Her ne kadar bjorn'ü benzetmeye çalışsalar'da ragnar'a ubbe daha çok benziyor her hali ile, Efsane bir sezon olabilir
  • Trailer iyi gözüküyor ama fazla uzatmadan bitirseler güzel olur. Ragnar olmadan biraz yavan kalıyor. Lagertha'nın da dizideki ömrü bu sezon biter diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 21 Temmuz 2018; 19:3:44 >
  • Kaliteli bir şey çıkartsınlar da 5 ay daha bekleriz. İlk 10 bölüm rezaletti, en kötü 10 bölüm seçilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Trailer iyi gözüküyor ama fazla uzatmadan bitirseler güzel olur. Ragnar olmadan biraz yavan kalıyor. Lagertha'nın da dizideki ömrü bu sezon biter diye düşünüyorum.
    Ben zannetmiyorum bitireceklerini. Dizi Vikingleri anlatıyor sonuçta. Ragnar çok büyük yer kapladığı ve diziyi taşıyan adam olduğunu için haliyle bir boşluk oluyor ama diziye Alfred'ı de eklemeleri en azından 2-3 sezon daha süreceğinin işareti bence.
  • O kadar fragman muhabbeti etmişsiniz kimse fragmanı paylaşmamış burada.

• Diziyle ilgili tek eleştirim kör kahin. Ulan ne korkunç bir adam ya, nereden bulmuşlar bunu, onun sahnelerinde atlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 10 Ağustos 2018; 15:59:40 >
  • ben ivarcıyım
    yeni kral o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Diziyle ilgili tek eleştirim kör kahin. Ulan ne korkunç bir adam ya, nereden bulmuşlar bunu, onun sahnelerinde atlıyorum.
    Ulan var ya....

Spoiler içine alsana kardeşim Bi bitmediniz ne kadar düşüncesiz adamlarsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esVed

Ulan var ya....

Spoiler içine alsana kardeşim Bi bitmediniz ne kadar düşüncesiz adamlarsınız

Alıntıları Göster
    Spoilerlık bir durum yok. Tarihte var olan bir gerçeğin neresi spoiler? Kurgu olsaydı spoiler olurdu. Mesela Gotham'da Bruce Wayne ölüyor desem - ölmüyor- spoiler, eyvallah ama internette zaten bu konu üzerine sayısız makale, bilimsel araştırmalar var. Bu açık bir konu yani. Dizinin senaristleri bile dizi başlamadan önce bu adam ölecek diye açıklama yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 10 Ağustos 2018; 16:0:33 >

• Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt
    Spoilera al hocam

• Spoiler yok. Bu kadar temel bilgi dizinin tanıtım fragmanlarında bile var.
  • Kralım yargı dağıtmaya geliyor

Vikings (2013 - 2020)

• Yalnız en çok dikkatimi çeken Lagertha'nın saçlarının beyazlaması. herkes diyordu kadın 50 yaşını geçti saçları halen aynı duruyor diye, sonunda beyazlatmışlar ama eskisi daha güzeldi be aga. adı üstüne Milf Lagertha

Vikings (2013 - 2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 18 Ağustos 2018; 20:31:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

Yalnız en çok dikkatimi çeken Lagertha'nın saçlarının beyazlaması. herkes diyordu kadın 50 yaşını geçti saçları halen aynı duruyor diye, sonunda beyazlatmışlar ama eskisi daha güzeldi be aga. adı üstüne Milf Lagertha

Bu seferde abartmışlar ortasını bulamadılar bir türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bu seferde abartmışlar ortasını bulamadılar bir türlü

Alıntıları Göster
    Hiç sorma yav. saçları beyazken örgülü hali nasıl olacak merak ediyorum. balıksırtı falan yapacaklar mı acaba eskisi gibi. ama bence Lagertha kalıcı değil gibi 5. sezonun sonlarına doğru diziden uçabilir.

Sonu umarım Ragnar'ın sonu gibi olmaz. Ragnar kafayı yiyip asyalı hatundan madde alıp kullanıyordu falan. Lagertha'da kendini erkeklere vermesin kafayı yiyip. canı sıkıldım mı Harald'ın kollarına atıyordu kendini. beklerim valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 18 Ağustos 2018; 21:15:55 >

• şuraya bi efsane bırakalım

Vikings (2013 - 2020)
  • Az sonra 5x10'u izleyeceğim. İnşallah gömüldüğü kadar kötü değildir

• quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Az sonra 5x10'u izleyeceğim. İnşallah gömüldüğü kadar kötü değildir
    Nasıl hocam

Bir daha izledim de az Bile gömmüşüz bence

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Böyle büyük potansiyeli olan bir savaş anca böyle saçma bir hale getirilir. Gerçekten dizinin en kötü bölümlerinden birisi 5x10.

• 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.