Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ragnar reis öldükten sonra bırakmayı düşündüm fakat Ivar için tekrar izlemeye kadar verdim...

Ivar Ragnar'ı zekasıyla,stratejisiyle en çok anımsatan karakter.Babasına olan sevgisi,ölümünde yanında olması Ragnar'ın Ivar hakkında dedikleri vs.. Ivar'ı sevdirdi bana.

Ivar için izliyorum artık...Temmuz gelse de Ivar reisi izlesek bi ya

Bu arada 5.sezon 10.bölüm çok rezaletti çoook...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA6EED738

Ragnar reis öldükten sonra bırakmayı düşündüm fakat Ivar için tekrar izlemeye kadar verdim...

Ivar Ragnar'ı zekasıyla,stratejisiyle en çok anımsatan karakter.Babasına olan sevgisi,ölümünde yanında olması Ragnar'ın Ivar hakkında dedikleri vs.. Ivar'ı sevdirdi bana.

Ivar için izliyorum artık...Temmuz gelse de Ivar reisi izlesek bi ya

Bu arada 5.sezon 10.bölüm çok rezaletti çoook...
    İVar belkide babasına en benzemeyen oğlu . Şimdi diyeceksinizki neden .

Bir kere ragnar hiç içsavaş istemezdi . Hep Barış bütünlük ile keşfedilmeyen yerlere gitmek isterdi . Ama ivar ne yaptı . İç savaş çıkarttı

İvar kardeş katili bir kere . ragnar rollo yu kaç kere öldürebilirdi ama öldürmedi . Sigurd 1-2 laf etti diye hemen baltayı salladı ivar . İşte buda sağlıklı düşünemediğinin bir göstergesi

Taktik falan demişsinizde ilk savaş da kralım bjorn nasıl tokatladı ama ayva yı . 2. Savaşta rollo haini gelmese ayva yenilip gidecekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 28 Mayıs 2018; 10:17:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

İVar belkide babasına en benzemeyen oğlu . Şimdi diyeceksinizki neden .

Bir kere ragnar hiç içsavaş istemezdi . Hep Barış bütünlük ile keşfedilmeyen yerlere gitmek isterdi . Ama ivar ne yaptı . İç savaş çıkarttı

İvar kardeş katili bir kere . ragnar rollo yu kaç kere öldürebilirdi ama öldürmedi . Sigurd 1-2 laf etti diye hemen baltayı salladı ivar . İşte buda sağlıklı düşünemediğinin bir göstergesi

Taktik falan demişsinizde ilk savaş da kralım bjorn nasıl tokatladı ama ayva yı . 2. Savaşta rollo haini gelmese ayva yenilip gidecekti

Alıntıları Göster
    Sadece hedefleri aynı değil bu onları farklı yapmaz. Birinin kalıtsal,kişisel özellikleri ile mi başkasına benzerliğini değerlendirirsin yoksa planlarıyla mı? Ben zeka,savaş stratejisi olarak benzerliğini vurguladım.

Son olarak yaşınız kaç bilmiyorum ama ''tokatladı'' falan,keşke başta bunu deseydiniz de cevap verme gereği duymasaydım.

Dizide bile holiganlık yapıyorsunuz ya pes !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA6EED738 -- 28 Mayıs 2018; 15:55:39 >

• Sonunda güncele yetiştim ama yetişmez olaydım.5x10 bölümü rezillik olmuş gerçekten.Dizide en sevdiğim karakterlerden birisi Ivar'dı ama son 3-4 bölüm ondan tekrar nefret ettim.Ivar'ı sevme nedenim Ragnar gibi zeki olmasıydı ama Ivar,Ragnar kadar vizyonlu biri değil.Ragnar kendi topraklarında savaş istemezdi.Borg ve Horik'le yaptığı anlaşma bunun kanıtıydı.Onun amacı her zaman yeni yerler keşfedip halkını daha ileri taşımaktı.Ivar ise sadece öfkeyle dolu bir deli.Zeki falan ama salt öfke var adamda hiçbir şey yok onun dışında.Ne güzel Harald'la birleşip İngiliz topraklarına saldırmak varken intikam intikam diye mahvetti kendi halkını.Ayriyeten Ivar sadece kendini düşünüyor.8.bölümdeki savaşta da amacı Harald'ı da saf dışı bırakmaktı.Ivar kardeşlerini bile umursamıyor,oysa ki Ragnar için ailesi çok önemliydi.Bu nedenlerden dolayı Ragnar,Ivar'dan kat kat daha üstün bir lider.

Bu arada en sevmediğim karakterler Lagertha,Floki,Judith.Lagertha her gelenle yattı,ayriyeten Ingstada ,Kalf'a ve Aslaug'a dolaylı olarak Ragnar'a ihanet etti ve arkadan vurdu.Lafa gelince herkes bana ihanet etti diyip duruyor ama ihanetin kralını kendisi yaptı.

Floki bana göre bot yapmak dışında bir naneye yaramayan akıl hastası bir karakter.Athelstan muhabbetinden dolayı nefret ettim.Judith de Cersei'nin Vikings'teki hali gibi tam bir yılan.

En sevdiğim karakterler

1-Bjorn : Tam bir adam.Cesur,savaşçı,babası gibi vizyon sahibi.

2-Ragnar : Yer yer yaptığı bencillikler çıldırtsada gönlümüzdedir kralım.

3-Ecbert : Ragnarla aynı düzeyde seviyorum da diyebilirim.Çok zeki bir adamdı ölürken bile çok zeki işler yaptı.Nasıl yönetileceğini iyi biliyordu rahmetli.

4-Aethelwulf: Tam görev adamı.Babası kadar zeki olmasa da her zaman görevine sadık biriydi şişe şişe gitti adam yazık oldu.

5-Ivar : İçindeki intikam ateşini kontrol edebilse bütün dünyaya kök söktürecek ama öfkeden gözü dönmüş birisi.Yine de en sağlam karakterlerden bence.

Çok yazdım ama uzun zamandır izliyorum genel bir yorum yapayım dedim

• Spoiler içine al yazıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Spoiler içine al yazıyı
    Mobilde sıkıntı var hocam

• ne zaman geliyor..:(
  • Henüz resmi açıklama gelmedi ama Ağustos'da gelecekse iyi. Ben daha fazla bekletir diye düşünüyordum.
  • Arkadaşlar ben daha başlamadım bu diziye, yazdıklarınıza ve duyduğuma göre çok iyi bir dizi.

Hemen başlasam mı ki, ne dersiniz:)
  • Daax kullanıcısına yanıt
    Durman hata özellikle ilk 3 sezon çok çok iyidir
  • Gelebilir denmiş tam belli değil. Bu ay Comic-Con fuarında başlayacağı tarih belli olabilir.
  • Bugün büyük ihtimalle yeni sezonun tarihi açıklanacak
  • 4. sezon gibi 20 bölüm mü olacaktı bu sezon? Yoksa 5. sezon bitti mi tamamen

• Evet 20 bölüm. Kalan 10 bölüm 28 kasım'da başlıyor.

• Trailer çok iyi be. Gördüklerim beni tatmin etti. Baya güzel olacak.
  • Beyler bu son sezonu izlemedim daha hic, sizce izlemeli miyim en son dizi benim icin baya sıkıcı olmustu ragnardan sonra. Ivar merak uyandiriciydi sadece.

• Leo Messi Kun kullanıcısına yanıt
    genel itibarıyla yayınlanan ilk 10 bölüm çok sönük kaldı. 5. sezon ikincı kısım trailerına bakınca biraz daha tatmin edici duruyor. benim tavsiyem kalan 10 bölüm de yayınlanınca 5. sezona öyle başlaman
  • bjorn'u saç sakal olarak ragnar'a benzetmeye çalışmışlar, olmamış orası ayrı
  • 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.