Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ambarad

Yeni bölümler bu yıl içinde başlayacak. Ama günü belli değil. Bu sezon 20 bölüm olacak. 11. bölümden devam edecek.

Şimdiden fragmanini vermeleri sasirtti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey gidi günler hey

• Ivar, en çok nefret edilen iğrenç karakter olarak hızla ilerliyor... Oynayan oyuncu da bir kadar itici. Rezil Ivar...

Diziyi tek başına Lagertha ve Bjorn ayakta tutuyor.
  • Valla 5. Sezonu biriktirip izleyim dedim.4 günde 10 bölümü izledim.10. Bölüm efsane olacakken saçma sapan çekim teknikleri ve olay akışıyla batırmışlar.

Savaş alanında her karakterin duygusal bağ kurduğu kişiyle karşılaşması senaristlerin mala bağladığını gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.can.tas -- 10 Şubat 2018; 21:10:51 >
  • Son bir kaç bölümü
    flokinin macerasını merak ettiğim için izlemiştim
    artık izlemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 11 Şubat 2018; 3:33:15 >
  • Umarım yeni bölümlerde dizi toparlar.Bir dönem Game Of Thrones'dan bile daha öndeydi benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hondo Ohnaka -- 13 Şubat 2018; 18:46:59 >
  • Son bölüm biraz kötüydü,onun haricinde lagerthanın artık diziden çıkması gerekiyor.dizi git gide sarpa sarmaya başladı bile.

• diziye tekrar bakıyorum da ragnarın alaycı gülüşünü bile özlemişim be
  • 15 temmuzda 11. bölüm yayınlanıp 5.sezon sonlanacak gibi duruyor. 1 bölüm için bu kadar ara olur mu ?
  • ben beğendim bu sezonu. ragnar'ın yokluğu çok belli oluyor ama ivar'ı sevdiğimden herhalde bu sezonu sıkılmadan izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desncr

Son bölüm biraz kötüydü,onun haricinde lagerthanın artık diziden çıkması gerekiyor.dizi git gide sarpa sarmaya başladı bile.

Dizinin kendi içinden artik bir karakter çıkartması lazım hocam

Bjorn ile de olacak iş değil bu . ayva(İvar) ile zaten olmaz . yeni bir ragnar varı karakter çıkması lazım . hazır dizinin tarihle alakası kalmamisken boyle bir yola ilerlemeleri lazim . tamam 6. Sezonuda bjorn ile falan idare edebilirler de 7-8. Sezonlar planlaniyorsa mutlaka yeni bir ana karakter yaratilmali . dizide şu an çok karakter kalabalığı var . çok gereksiz karakter de yaninda cabası .

• Diziye deva etmemin sebebi Ragnar'ın oyunculuğuydu bu tartışılamaz birşey.Son sezon son bölüm harici güzeldi.Hatta diziyi erkenden bitirmeyim, diğer bölümlerin çıkmasını beklemeyeyim diye bölümleri aksatarak izliyordum.
    Ama son bölüm malumunuz üzere çok çok kötüydü
    .Son olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cast Away -- 27 Şubat 2018; 16:3:57 >
  • dizi son 1,5 - 2 sezondur kötü gidiyor, son bölümün son saniyesi büyük merak uyandırdı tabi ama çok da umutlu olmamak lazım :)

bundan böyle diziyi lagerta yönetecek sanırım değil mi? bilgisi olan var mı yoksa sadece tek bölüm mü?
  • Son üç bölümü altyazısı gömülü olarak nereden indirebilirim?

PM den atar mısınız?

• Kalıp savaşmak, kaçmaktan iyidir. Kaçarsan yalnızca yorgun ölmüş olursun.

• Burada bazı kullanıcılar araştırmamış galiba da spoiler olmasın diye yazmak istemiyorum. Detaylı bir şekilde vakti zamanında bakmış biri olarak birçok şey tarihe uygun ilerlediğinden izleyicilerde haliyle memnun kalmamaya başladı. Beyler yanlış anlamayın da türk dizisi izlemiyorsunuz sonuçta ragnar'ın ölmesi tamam çok kötü bir hadise de adamlar ana karakterden bir çırpıda vazgeçtiler bu açıdan tebrik etmek lazım.

Onun haricinde 5.sezon bolca
    kardeş kavgası
    işlemiş ve bunu da doğru noktalardan ele aldığını düşünüyorum. Zira bakıldığında hepsinin açısından belirli kesitler, düşüncüler dizide yer verilmeye çalışılmış. Ama bu temada beğenemediğim en büyük olay ise
    madem kardeş kavgası işliyorsunuz kardeşim insan araya biraz da dramatizasyon eklemez mi yahu, ben şahsen björnlerin tarafını da tuttum da sorsan millete kime göre neye göre kimi tuttuğu belli değildir. Hani misal ubbe ile hvitserk'in karşılaşmasında( savaş alanından bahsediyorum )insanın bi' "vay lan nerden nereye" gibisinden bir şeyler demesi lazımdı ben resmen esneyerek izledim.

• 5.sezona da bir türlü başlayasım gelmedi . netflix'e gelmesini beklesem 2-3 sene daha bekleriim herhalde

korsanla da uğraşasım yok
  • Şu saçma son bölüm dışında güzel sezondu. Travis Fimmel olmadığından beri eski tadı yok. Eski karakterlere karşı da soğudum artık. Lagertha sıktı, Bjorn artık gereksiz, Ivar ise çok itici.

Şu an dizide favori karakterim Ubbe. Bunun en büyük nedeni ise Matthew McConaughey'e benziyor Diğerleri ise Rahip Bishop ve Floki. Gerisi boş.

Diziyi uzun süre seyretmeyince Rolo'nun hayatta olduğunu bile unutmuşum. Ama son saniye geldi.
  • 10 bölümde sezon veriyorlar gıcık oldum artık izlemeyeceğim her dizi aynı baydi action cok az.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.