Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

barbar vikinglerin müslümanlardan daha medeni gösterilmesi zoruma gitti evet? Senin zoruna gitmediyse aç kitap oku biraz cahil...

Barbar vikingleri cekemiyorsan izlemeyeceksin müslümanlar çokmu medeni arap çöllerinde deve sidiği içen bedevi mi medeni yoksa pilavi elleriyle yiyen arabistanlimi cok medeni ? bu arada cahil dediğin insan seni suya götürür susuz getirir ayık ol kitap okuymuş oldu okurum ağam sen emret yeterki muahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 26 Ocak 2018; 20:41:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yağmacı, Barbar Vikinglerin neyini çekemiyeceğim? Ben çağ açıp çağ kapatan bir neslin torunuyum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yağmacı, Barbar Vikinglerin neyini çekemiyeceğim? Ben çağ açıp çağ kapatan bir neslin torunuyum.

Ya ne demessin . amma büyük çağ acmisiz be valla .

Hani nerde o çağlar ?

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Vikinglerin kaldığı yerde . Dünya yuvarlak diyeni öldüren bir medeniyet bu halde ise bizde ileride medeniyete yön veren bir toplum haline gelebiliriz. Güncel hayatımız ile geçmişi eleştirmek yanlışlığına düşmemek lazım bence. Ha şuanki durumumuz her şekilde eleştiriye açık. Doğu medeniyeti yön verilen ve yozlaşmış bir halde ne yazık ki...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Vikinglerin kaldığı yerde . Dünya yuvarlak diyeni öldüren bir medeniyet bu halde ise bizde ileride medeniyete yön veren bir toplum haline gelebiliriz. Güncel hayatımız ile geçmişi eleştirmek yanlışlığına düşmemek lazım bence. Ha şuanki durumumuz her şekilde eleştiriye açık. Doğu medeniyeti yön verilen ve yozlaşmış bir halde ne yazık ki...

Sen herseyi cok iyi biliyorsun sen kain olmalisin? Yada cok kitab okumussun ya agam heraldeki ordan biliyın böyünce bilgiyi hemiiiiii ?

• Bu ne saçma bi bölümdü böyle ya. Bi savaş sahnesi göstermişler bi savaş öncesini göstermişler adam akıllı savaş sahnesi bile izleyemedim. Saçma sapan ölümler falan.

Bu sahne neydi şimdi samanyolunun efekt koymayı unutmuş olduğu sahne geldi aklıma. Tamam ivar ile lagertha göz göze geliyor da ne gerek vardı diğerlerini iskeletor olarak göstermeye. Abi baştan aşağı hayal kırıklığıydı bu bölüm hiç yakıştıramadım.
    Bitsin diye bekledim resmen.

• Bölümü geçtim de, kurgu rezaletti. Bu gereksiz kardeş savaşı baydı artık. Tarihten kopmayı bi nebze anlarım da, adı History olan belgesel kanalına bu kadarı da yakışmıyor. Bu saatten sonra anca Alfred'e karşı bir araya gelir kardeşler heralde.

Bir de

Floki ve Lagertha artık ölsün mümkünse. İyice gereksize bağladılar. Margrette salağına hiç girmiyorum.

• Rollo'nun gözükmesi dışında boş bir bölümdü. Eski tadı yok.

• Lagertha resmen Adnan Şenses'e bağladı. O saçlar aniden nasıl beyazladı öyle?

• Dizide izleyecek karakter yok yav.. Rollodan bişeyler çıkar belki.
  • Son bölüm bir bölümün içine flashbackler ile nasıl edilirin çok güzel bir örneği olmuş.

• Sezon arasi derken ne anlama geliyor arkadaslar yeni sezon mu olacak 6. Sezon yoksa 5 . Sezonun ikinci kismi mi olacak olacaksa ne zaman olur. Bence psikopos bishop un onerisi ile lagertha ve bjorn ingilizlerle anlasacaklar zaten iyice ifrit oldu ingilizler ivar a boyle bi ittifak bekliyorum ben rollo ivar ittifakina karsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesutefe

Sezon arasi derken ne anlama geliyor arkadaslar yeni sezon mu olacak 6. Sezon yoksa 5 . Sezonun ikinci kismi mi olacak olacaksa ne zaman olur. Bence psikopos bishop un onerisi ile lagertha ve bjorn ingilizlerle anlasacaklar zaten iyice ifrit oldu ingilizler ivar a boyle bi ittifak bekliyorum ben rollo ivar ittifakina karsi.

5. sezonun ikinci kısmı olacak işte aynı The Walking Dead gibi.

• Gizemli birşeyler yapalım derken saçmalamışlar resmen.İzlerken çok sıkıldım hemen bölüm bitsin diye bekledim resmen , niye izliyorum hala bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Bu ne saçma bi bölümdü böyle ya. Bi savaş sahnesi göstermişler bi savaş öncesini göstermişler adam akıllı savaş sahnesi bile izleyemedim. Saçma sapan ölümler falan.

Bu sahne neydi şimdi samanyolunun efekt koymayı unutmuş olduğu sahne geldi aklıma. Tamam ivar ile lagertha göz göze geliyor da ne gerek vardı diğerlerini iskeletor olarak göstermeye. Abi baştan aşağı hayal kırıklığıydı bu bölüm hiç yakıştıramadım.
    Bitsin diye bekledim resmen.

İskeletor değil onlar Draugr, ayrıca kastettiğine de "İskeletor" değil iskelet. İskeletor He-Man'deki canavar gibi vücudu olan antagonistin adı.

• diziyi t...ten izleyip hemen yorum yapıyorum, berbat iğrenç en güzeli hakettiğimiz dizilerden biri olan arka sokakları izleyeyim. Hem bu dizi çok boktan söylemiş miydim bok gibi bok. Böyle yorum yaptığıma göre tabi ki çok daha iyi dizi çekebilecek kapasitedeyim. Çünkü bok gibi yazınca dizi bitiyor kendi kendine. Bok gibi demiş miydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 28 Ocak 2018; 16:41:13 >
  • Diziyi bozan asıl karakter net olarak lagertha'dır
  • Mutatio kullanıcısına yanıt
    Verilmek istenen mesaj o degildi ona niye takildin simdi Iskeletor onlar benim icin

• Netflix'te niye hala yok devamları?
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.