Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (367. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
278.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

4. sezondan sonra niye dizinin sezon bölümlerinin sayısı iki katına çıktı, bilen var mı?

Hocam bütçeden kaynaklı bir durum . ilk 3 sezon diziye çok bir yatırım yoktu . daha sonraları got un da çok uzun süre ara vermesinden dolayı diziye yatırım arttı ve beklenen seyirci potansiyeli yakalanınca dizinin bütçesinde arttırıma gidildi . o yüzden 4 ve 5. Sezonlar 20 bolum .

Hatta daha 5. Sezon yayınlanmadan 6. Sezon çekiliyor şu anda . 7. Sezona onay alırsa kimse şasirmasin

Anladım açıklamalar için sağ ol, üç gündür güncele yetişeceğim diye uğraşıyorum da, sıktı biraz dizi, hep aynı sahneler izliyormuşuz gibi, bir de hükaye ilk sezona göre çok açıldı. İngiltere, Fransa falan işin içine İspanya, İtalya da giriyor herhalde sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü bir finaldi...
  • 5x9 a kötü dedik de , 5x10 ondan daha beter çıktı

Viking tarihinin en berbat finaliydi

• dizi patladı resmen bu sezon sıvıyolar senaryo yazmak o kadar zor değil savaş dizisinde bi onlar yensin bi öteki taraf 2-3 kişi ölsün aksiyon sana
  • rollo adam mıdır

• Karışık bir bölümdü sunum tarzı olarak. Finale yakışan bir bölüm değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güzel bölümdü farklı bir tarzı vardı, sizin beklentileriniz çok yüksek sanırım bence dizi hala güzel her türlü izlenir
  • Ben ne izledim ya az önce. Bi halt anlamadım sezon finalinden, direkt foruma koştum :D
  • farklı bir şey yapalım derken, ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.
  • Bitmiş bu dizi

• Şu adamın hatrına devam ediyorum yoksa bırakmıştım diziyi
  • Dizi iyice aptallasti . simdi bunların hepsi rüya falan cikarsa şasirmayin

• Her ne kadar bu savaştan galip gelsek de saçma bir bölümdü ne izlediğimi anlamadım bi ileri bi geri
  • Bu dizinin bölümleri ne zaman 20 oldu o zamandan beri zevk alamıyorum. Ciddi bir kalite düşüşü mevcut bence :(
  • Az kaldı yetişeceğim size. 4. sezon 18. bölüm de bitti.

Hannibal izliyorum sandım bu sahneyi görünce.

• Sonda Lagertha'nın saçı görünce gülen var mı benden başka :D
  • 5x10

İvar i kadardirmak için ne yapacağını şaşırmış senarist . ilk savaşı İvar zaten büyük kayıpla kaybederken nasıl oluyordu teamLagertha dan daha fazla askeri oluyor onu anlamadım . Rollo da gene sattı bjorn u . ulan bjorn zamanında öldürecektin bu rolloç u. Al iste başına boyle bela olur . İvar i kral yapmak için varya senarist 20 bölümdür siviyorsun diziye .

bu kadar bütçeye bu savaş sahnesine yazıklar olsun . kardeş savaşın da Paris teki pasavas bundan 1000 kat daha iyiydi . birde astridim öldü ya çok büyük üzgünlük icerisindeyim . lagertha yıkıldı ya . büyük ihtimal ragnar reis e olan şey ( kafayı siyirmasi ) lagertha ya olacak gibi duruyor

• Ya valla sinirden alicam

Bu İvar a katlanamiyorum artik

• 4.sezon 6.bölüm az önce bitti

Ragnar ın Fransa ya giderken aldığı uyuşturucu sonrası Lagertha, Gyda, Björn ve Athelstan'ı görmesi beni çok hüzünlendirdi. Ragnar'ın eski sempatik, enerjik,esprili, maceracı ve birisinin arkasından tavuk sesi çıkaran günlerini özledim

Rollo da ilk bölümden beri Ragnar ın altında kalmak istemiyordu ve Fransa da yöneticiliği de bu yüzden istediğini düşünüyorum

• Rezalet bir sezon finaliydi.Güzelim diziyi ne hale getirdiler üzülmemek elde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 25 Ocak 2018; 19:35:17 >
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.