Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Ah be bishop heahmund.
    hiç gelmiycektin ingiltereden. Senin gibi savaşçı adam Kaşar lagertha nin eline düştü.

Sen koskoca queen e nasıl peynir dersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 8. bölümde çıplaklık falan var mı? Savaş bölümü diye odada TV'de izlemek istiyorum da.

• 4. sezondayım. ragnar ivarla son kez konuşurken intikamımı aelle'dan değil ecbertten alın dedi. neden böyle şey yapt? spoilere girebilir cevabınız önemli değil benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Arkadaşlar 8. bölümde çıplaklık falan var mı? Savaş bölümü diye odada TV'de izlemek istiyorum da.

yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

quote:

Arkadaşlar 8. bölümde çıplaklık falan var mı? Savaş bölümü diye odada TV'de izlemek istiyorum da.

yok

nasıl yok

björn ve yeni yengemiz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

quote:

yok

nasıl yok

björn ve yeni yengemiz var

Hayır yok 7. Bölümde o

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    hee iki bölüm art arda izleyince beynim yanmış pardon
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

hee iki bölüm art arda izleyince beynim yanmış pardon

8. Bölümde de ek olarak TV ye özel 1-2 ekstra sahne var . netteki bölümlerde göremedim .

• Güzel bir bölümdü, daha ne olsun!

• yengeyi savaşırken izlemek de ayrı bi keyif

• beyler 5. sezona geçmedim ama alfred duruyor mu? wessex krallığı ne durumda? rollo ne durumda? ve kardeşler arasında savaş varmış galiba kim kazanacak gibi?

• yeni bölümün fragmanının başında göreceksiniz ki büyük gemiler geliyor. rollo?
  • Ivar zekasını herkese görtermesi gerek herkes hafife alıyo diğer bölüm yapar bi süprize
  • tabi tabi agam T kullanıcısına yanıt
    Rollo var zaten ama hangi bölümde olacak belli değildi. Videonun 3:45'inci dakikasında gözüküyor
    Bölüm ise güzeldi ama eski heyecanı yaşamadım. Belli etti nasıl sonlanacağını bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 12 Ocak 2018; 1:33:13 >

• Arkadaşlar bu bölümün 1080p'sini bulamadım hala ya. Her bölüm düşerdi niye böyle oldu şimdi. Mecbur 720p indiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Rollo var zaten ama hangi bölümde olacak belli değildi. Videonun 3:45'inci dakikasında gözüküyor
    Bölüm ise güzeldi ama eski heyecanı yaşamadım. Belli etti nasıl sonlanacağını bölüm.

heyecanlandım valla umarım bir sonraki bölüm görürüz.

• herşey iyi güzel de ben haladır ragnarın yokluğuna alışamadım. her an bir yerlerden çıksa keşke diye bekliyorum.

• Savaş burdan dönerse çok saçma olur. Düşman geri çekiliyor kimse yanından kaçanlara vurayım peşlerinden gideyim demiyor.Eline fırsat geçmiş imha etsene düşmanı

• Şaka gibi bölümdü vesselam.
  • Dün akşam yeni bölümüne TLC'de denk geldim, ama Türkçe dublaj olduğu için izlemedim, çok kötüydü dublaj ile. Altyazılı yayınlasalar ya şunu. Bir de kanalın HD yayın yapmama durumu var, görüntü çöp oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.