Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim için sorun savaş olmaması değil.Her bölüm savaş geliyor muhabbetiyle geçip gidiyor akılda kalıcı bölümler yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence dizi güzel ilerliyor ve merak uyandırıyor.
    Buyük savaşa yaklaştık.
  • Savaşa hazırlık bölümü olarak izledim ve memnun etti beni, Beğenmeyen arkadaşların sanırım beklentileri fazla o yüzden beğenmiyorlar

• Kadın bjornün hayaları kesecek sandım lan bir an bizim gelenek böyle yavrucum diye. Ama yinede abla biraz sadomazo galiba İlerki bölümlerde bjornü kırbaçlamazsa iyi Bu arada haralda üzüldüm lan. Harbi üzüldüm adamın kadından yana hiç yüzü gülmedi.

• 4. sezona geçtim... ve hiçbir karıya ısınamadım. aslauga biraz daha ısındım. tabi bu ısınmadan kastım güzellik olayı değil filmdeki rolleri.

Ecbert babaaaaaaaaaaaaaaaa

• İngiltere'de ki kraliçe çok fenaydı. Ragnar'ın üstüne işemişti Ecbeeeeertttt baaaaaabbbbaaaaa
  • bu adama inanılmaz hayran oldum. spoiler yedim isteyerek ama olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=8-5WNJvLyzw
  • Adam oyunculuğuyla izletiyordu.Sorun da burada işte şu an güncel bölümlerde ki oyunculardan hiçbiri bu adamın yanına yaklaşamaz.
  • Hadi hadi bırak laga lugayı şimdi :D

• Savaş geldi çattı

• Ivar
  • 1080p Strife daha düşmemiş. Bu Strife böyle yaparak nereye varmak istemektedir?
  • 8. bölüm sağlamdı. Bakalım neler olacak savaş sonucunda.
  • 1080 neden yok ya

• Sonunda beklediğimiz savaş oldu be . Ivar'ı sevmeyenlerden biri olarak yenilip üstüne kaçışı beni aşırı mutlu etti. Vikingste daha önce böyle uzun bi savas sahnesi izlemişmiydik hatırlamıyorum . Ama tam bitmedi bence de savas Ivar bidaha gelecek gibi. Kardeşlerin biri ölür diye düşünüyodum o da olmadı .
    Ayrıca Ivar hazırlıksız çıkmış gibiydi savasa o eski taktisyen Ivar'ı göremedik pek :D
    Bu arada kaçan düşmanı niye kovalamadılar ilginç , sanırım ormana girmek istemediler.
    Şu Heahmund'da ölümsüzlüğü buldu herhalde .Adama hiçbişi olmuyor.
  • Ahahahhaha ivarcılar ağlıyor
    korkak İvar . lagertha ubbe bjon 3 lusuyle kapisabileceginimi zannettin . savaşmaya bile Korktun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Sonunda beklediğimiz savaş oldu be . Ivar'ı sevmeyenlerden biri olarak yenilip üstüne kaçışı beni aşırı mutlu etti. Vikingste daha önce böyle uzun bi savas sahnesi izlemişmiydik hatırlamıyorum . Ama tam bitmedi bence de savas Ivar bidaha gelecek gibi. Kardeşlerin biri ölür diye düşünüyodum o da olmadı .
    Ayrıca Ivar hazırlıksız çıkmış gibiydi savasa o eski taktisyen Ivar'ı göremedik pek :D
    Bu arada kaçan düşmanı niye kovalamadılar ilginç , sanırım ormana girmek istemediler.
    Şu Heahmund'da ölümsüzlüğü buldu herhalde .Adama hiçbişi olmuyor.

Hocam lagertha yenge ile yaramazlık yapıyor . ileriki bolumlerden bir sahne sızmıştı. Orda gördüm

• mübah ana hava hava İvar ne korkak adam ciktin lan . bjon reis aklını aldı

• TeamLagertha

• Ah be bishop heahmund.
    hiç gelmiycektin ingiltereden. Senin gibi savaşçı adam Kaşar lagertha nin eline düştü.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.