Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir DH klasiği buraya geldim yeni bölüm hakkında yorumları okumaya geldim,dizinin nasıl biteceği hakkında spoiler yedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allpino

Bir DH klasiği buraya geldim yeni bölüm hakkında yorumları okumaya geldim,dizinin nasıl biteceği hakkında spoiler yedim.

O olmazsa olmaz hocam
  • quote:

Bir DH klasiği buraya geldim yeni bölüm hakkında yorumları okumaya geldim,dizinin nasıl biteceği hakkında spoiler yedim.

Geçmiş olsun, geç otur şöyle.
  • Dün gece 3 bölümü izledim güzel dizi'ye benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Geçmiş olsun, geç otur şöyle.

Tam da 2. sezon onayı almasını günün en iyi haberi ilan etmiştim

• Birazdan başlıyorum ben de diziye toplam 10 bölüm mü olacak gençler the pacific vbleri gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çöl Tilkisi

Birazdan başlıyorum ben de diziye toplam 10 bölüm mü olacak gençler the pacific vbleri gibi?

Şimdilik bilinen 2 sezon olacağı. 1. si 9 bölüm, 2. si 10 bölüm. Gerisi bilinmez
  • Güzel Wallpaper ararken burayı buldum. Kolay bulunan bir yer elbet görenler olmuştur. Görmeyenler için koyuyorum. Her karakteri ince ince tanıtmışlar

http://www.history.com/shows/vikings/interactives/vikings-virtual-tour

• Savaş sahneleri çok tırt beğenmedim açıkçası genel olarak dizi güzel.

4.bölümü yeni izledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raunk -- 9 Nisan 2013; 20:04:44 >
  • Beyler siggye benim gibi hasta olan başka biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Beyler siggye benim gibi hasta olan başka biri var mı?

Thyri daha iyi bence
  • Güzel bölümdü. Dizi çok iyi gidiyor. Henüz izlemeyene tavsiye edilir.

Earl bilerek öldü aslında. Ragnar'ın yeneceği çok belliydi ve böylece Earl'ün yerine geçti. İç sorunları çok fazla uzatmadan olması gerekeni yaptı senaristler. Rollo da amacına ulaştı. Ragnar'ın halkın başına geçeceğini biliyordu bence. "eşit olamayacağız artık" deyişi ben de soru işareti bırakıyor. Her an ters bir şeyler yapacak gibi. Dizi çok mu hızlı gidiyor bilmiyorum fakat Lagertha'nın karnı 2 günde büyüdü. İngiltere ile savaş olacak. Yılanlar Ragnar için herhalde, ölüm şekli böyle mi olacak bakalım. Gerçi daha vardır buna.

• quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Beyler siggye benim gibi hasta olan başka biri var mı?

Thyri daha iyi bence

Onun içine yaşlı adamın ilk çocuğunun tohumları kaçtı Dişlek olmasa güzel kız aslında.

• 6.bölümüde izledim yakalım sizi.
    İlk defa dizi sayesinde duydum bu ragnar'ı o zaman avrupa'da iş yokmuş desenize adam fransayı ingiltereyi dize getirmiş.
  • Fransa İngiltere bişey mi?

Vikings (2013 - 2020)
  • Dizi her bölüm daha güzel oluyor.

Earl bir suçlunun dövüş teklifini neden kabul edeyim derken ve yanındaki reddedildi derken sonra neden kabul etti anlamadım.
    Rollo'dan son bölümlere doğru bir ihanet bekliyorum

• Ragnarın eşi savaşcı gibi giynince çok hoşuma gidiyor.Birde eski reisin eşinde ayrı bir çekicilik var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helgin -- 10 Nisan 2013; 11:32:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

Fransa İngiltere bişey mi?

http://cdn.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/283928/80560387.jpg

Çok iyi.
  • bir soru soracağım
    Papaz, Lothbrok nedir diye sorduğunda tanrılardan biri geldi sonra papaz bağırdı,yani öldümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexstz -- 10 Nisan 2013; 16:51:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casnecc

bir soru soracağım
    Papaz, Lothbrok nedir diye sorduğunda tanrılardan biri geldi sonra papaz bağırdı,yani öldümü?

Rahibin Ragnarök'ü sorduğu sahneyi diyorsun herhalde? Ona diyorsan yok öyle bir şey, yaprak falan getirdiler bir şeyler yaptılar, millet kafayı buldu orada.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.