Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (347. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlarım devamlı başla başla demişti gel zaman git zaman

başlıyorum bakalım
  • Ragnarsız nasıl olacak dizi bilmiyorum ama şimdilik izlemeye devam edicem.
  • Günde 1 sezon izleyerek bitirdim diziyi. (5. sezonu beklemedeyim)
    İzlediğim en iyi dizi oldu benim için tadı damağımda kaldı, hiç bitmesin istiyorum Baya gerçekçi bir yapım olmuş.
    --------

Yalnız aklıma takılan ragnar olmadan bu dizi nasıl gidecek böyle, dizinin bel kemiği, bir de her sezon 20 bölüm olacakmış, her karaktere daha derinden bakacağız sanırım bu iyi haber.

Bir de Floki, bjorn, birde şu çılğın iki kardeş akdenize açılıyor. Biraz daha müslüman temalı yerlere gidiyor izlediğim videoda camiye girip kafa kesiyorlardı
  • TLC dizinin açılışının 2 bölüm birden verileceğini açıkladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    İyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

TLC dizinin açılışının 2 bölüm birden verileceğini açıkladı.

Lost yapardı bu şekilde güzel oluyor ayrı ayrı vermezler ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

TLC dizinin açılışının 2 bölüm birden verileceğini açıkladı.

Lost yapardı bu şekilde güzel oluyor ayrı ayrı vermezler ise.

Hocam ilk hafta 2 tane yayınlayıp 2. Hafta boş geçerlerse çok sinir olurum

Sanmam bu şekilde yapacaklarını ama bellide olmaz tabi.
  • Arkadaşlar TLC diziyi dublajlı mı veriyor yoksa altyazılı mı?
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Altyazılı ama sansürlü oluyor. Geçen sezonda Lagertha'nın adam deştiği sahneyi kesmişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Altyazılı ama sansürlü oluyor. Geçen sezonda Lagertha'nın adam deştiği sahneyi kesmişlerdi.

Bekleyip internetten izlemek daha mantikli o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Bekleyip internetten izlemek daha mantikli o zaman.

Hocam öğlen internete düşüyor aksam TLC de yayınlanıyor . dublaj olmasa bekleyip TLC den izlerim de dublaj oluyor . o yüzden indirip TV ye atıp izliyorum . altyazı kalitesiz olsa da idare ediyoruz

• ne zaman geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

ne zaman geliyo

1. ve 2. Bölüm 30 Kasım'da TSİ 5:00'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

ne zaman geliyo

1. ve 2. Bölüm 30 Kasım'da TSİ 5:00'de.

2 bölüm birden mi yayınlanacak

izlediğime pişman olduğum dizilerden biri. Her türlü dine karşı ciddi oranda yönelim var bağlılık var ciddi olarak hiç hoş durmuyor.

Özellikle Aethelstan denen herifin yaşarken yarattığı etki, öldükten sonraki ragnar üzerindeki etkisi ragnarın hastalanması 2 sezon boyunca halen aethelstan diye kıvranması, yidu denen şahsiyetin verdiği saçma sapan otun üstündeki etkisi monolog diyaloglarıa ve egolu tripli hali gerçekten berbattı. Tarihsel olarak araştırıldığında da ciddi sapmalar ve olmayan karakterlerin olması gibi gibi.
    Kahin olayına hiç girmeyeceğim. Tam bir rezalet, dizinin içinde spoiler veren bir yarı tanrı. Adam herşeyi söylüyor. Şöyle olacak diyor oluyor. E tadıda kalmıyor biliyorsun ki o şekilde gerçekleşecek.

Dizideki tek güzellik, bazı savaş sahneleri , Ecbert'in ve Floki'nin oyunculuğu davranışlarıydı. Ragnar'ın çocukları ve Aslaug'un iticiliğine değinmeyeceğim bile. Gereksiz mitolojik terminlere yer verilmiş Harbard gibi. Adam Tanrıyı temsil ediyor ama onunla bununla yatıp kalkıyor sürekli. Dinlere ve inançlara ciddi hakaretler vardı. Misyonerlikte keza öyle. Neyse

Begenenlere saygım sonsuz. Ancak Spartacus'da beğenmediğim özelliklerin ve savaş sahnelerinin yanında spartacus bu diziye göre yunmuş yıkanmış 10 numara bir diziymis

• krstarica kullanıcısına yanıt

Okuyunca oldukça haklı olduğun yerler var bence'de, Kendimden örnek vermek gerekirse diziyi izleme sebebim şu; Oyunculukları beğeniyorum genel olarak ve olaylar oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor zaman atlamaları bazen çok sonraya gitse'de genel olarak iyi, Zaten dizinin içinde Odin'i bile gördük iyice gerçeklikten çıkmış oldu bu şekilde birde çekilen yerler güzel o yüzden beğeniyorum, Spartacus'de ise evet çok fazla cinsellik var ama Lost ile birlikte beni en çok etkileyen dizi bir şekilde izlettiriyor kendini, Kısaca'sı benimde Keşke olmasaydı dediğim yerler var zaten yazmışsın sende bunlar olmasa çok daha güzel bir yerde olacaktı bu dizi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 18 Kasım 2017; 0:20:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

izlediğime pişman olduğum dizilerden biri. Her türlü dine karşı ciddi oranda yönelim var bağlılık var ciddi olarak hiç hoş durmuyor.

Özellikle Aethelstan denen herifin yaşarken yarattığı etki, öldükten sonraki ragnar üzerindeki etkisi ragnarın hastalanması 2 sezon boyunca halen aethelstan diye kıvranması, yidu denen şahsiyetin verdiği saçma sapan otun üstündeki etkisi monolog diyaloglarıa ve egolu tripli hali gerçekten berbattı. Tarihsel olarak araştırıldığında da ciddi sapmalar ve olmayan karakterlerin olması gibi gibi.
    Kahin olayına hiç girmeyeceğim. Tam bir rezalet, dizinin içinde spoiler veren bir yarı tanrı. Adam herşeyi söylüyor. Şöyle olacak diyor oluyor. E tadıda kalmıyor biliyorsun ki o şekilde gerçekleşecek.

Dizideki tek güzellik, bazı savaş sahneleri , Ecbert'in ve Floki'nin oyunculuğu davranışlarıydı. Ragnar'ın çocukları ve Aslaug'un iticiliğine değinmeyeceğim bile. Gereksiz mitolojik terminlere yer verilmiş Harbard gibi. Adam Tanrıyı temsil ediyor ama onunla bununla yatıp kalkıyor sürekli. Dinlere ve inançlara ciddi hakaretler vardı. Misyonerlikte keza öyle. Neyse

Begenenlere saygım sonsuz. Ancak Spartacus'da beğenmediğim özelliklerin ve savaş sahnelerinin yanında spartacus bu diziye göre yunmuş yıkanmış 10 numara bir diziymis

Hocam söylediğin herşeyin altına imzami atarim .

Herşeyi geçtimde İvar diye bir karakter yarattılar . tamam tarihte de var ama bu kadar yucelteceklerini tahmin edemezdim . sınır krizi geçirtecek vana senaristler

Diziyi hâla takip etmemin tek sebebi lagertha .

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Yenge İvar a haddini bildiriyor sanki

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.