Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jonathan Ryhs Meyers reis giriyor diziye 20.bölümün sonunda. Savaşçı-dini-tarikat mensubu olarak. Adam VIII. Henry iken de karizmaydı zaten.
  • Beyler rusça dublajlı hali oluyor birkaç sitede normal gününden erken yayınlanan, onun dublajsız halini bulabilir miyiz? Hayvan herif tüm karakterleri tek kişiye seslendirerek rusça dublaj yapmış, rezil oluyor bölümler resmen.
  • katiliyorum hocam, hem savastan sonra benimde warband oynayasim geliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar sezon fınalıne saatler kaldı heyecan var mı ?? sonra 1 sene bekle yeni sezonu :((

• Bu bölüm sanirim ragnar ile ilgili gelismeler olacak. Fb sayfasinda teaser yapiyolar. Belki vallhallaya gittigini filen görürüz :). Ama bu bölüm ragnari görecegimize eminim.

• ne zaman yayinlanicak yeni bolum

• SonJnow kullanıcısına yanıt
    9 gibi İng alt yazı düşer . 11-12 gibi en geç türkçe altyazı gelir internete

Aksam 22.20 dede TLC de yeni bölümü var

• 20 bölüm yarınmı?

• Altyazı gelmedi hala sabah 8 den beri bekliyorum

• Gel de bekle şimdi 1 yıl daha, sönük kaldı bana göre bölüm
  • bu muydu yani :(( hic bır zaman spartacus olamıyacak boyle etkisiz bolumlerle

• Sonunda o saçma sakat muhabbetini görmeyeceğiz.Bir susmadı gitti mal gibi bok yoluna gitti.

Sondaki adam kimdi acaba.Çok itici bir tipe benziyor.İlk bölümden ölse keşke.
  • Hala bulamadım yeni bölümü
  • dizi heryerde var hocam şuanda türkçe altyazı bulamadım halen internette bulabilen varmı?
  • taze taze 5.sezon fragmanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt_Murdock

taze taze 5.sezon fragmanı

İzleyemedik ki yeni bölümü hocam

Lagertha hala duruyor. Ne zaman ölecekler ya

• Final bence eksik kalmış böyle hadi 5. sezon gelsin ne olacak bakalım dedirtmedi çok. Ecbertle anlaşarak babalarının düştüğü hataya düştüler yine. Bu Hagmond da ellerine verecek galiba ubbenin falan. Ama sanki içlerinde bi tek Ivar başşaklı olacak gibi. Harald galiba dönüp bi yerlerde daha kral olacak. Hiç sevmiyorum şu herifi
  • alt yazıları hep temin ettiğimiz malum siteye sabahtan beri giremiyorum. tek sorun bende mi yoksa sizde de aynı mı ?

• 5. Sezon fragmanını izledim. Galiba biri İzlanda'yı keşfediyor. Bu kişi Floki de olabilir. Floki'ye benziyor ama tam o mu belli değil. Ivar ile Heahmund kapışacaklar belli. Anlaşılan Heahmund iyi bir savaşçı.

Ama en çok Akdeniz'de yaşanacak olan olayları merak ediyorum.

Zannediyorum ki Harald'ın hayalleri gerçek olacak.

• Sondaki adam kimdi ? Kılıcına yakın çekim girdiler.
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.