Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bacısını sırtlıyorlar ingilterenin ecbert krallığı athetwolf'a devrediyor ve tüm herkes ordan kaçıyor , vikings ordusu gelince sadece peder ve ecbert var ecbert bir anlaşma yapalım diyor krallığı veriyor (tabi kendisi kral değil fake atıyor) sonra ecbert kendi ölümünü kendisi halletmek istiyor ve öldürüyor kendini , ivar yılan gözlü sigurdu öldürüyor , son dakikada gösterilen başka bir peder'in gözü sigurdunku gibi yılan gözü , he 19. bölümde de kattegatı basıyorlar ama lagertha analarını surtlıyor . sonuç olarak bence diğer bölümlerde ingiltereye yerleşen topluluğu mahvedecekler björn akdenize gidecek. ++ yazmayı unutmuşum helga ölüyor o evlat edindiği kız öldürüyor sonra o kız kendini de öldürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Downboaed -- 24 Ocak 2017; 23:52:44 >

• Downboaed D kullanıcısına yanıt
    Sen nasıl bir mahluksun ya spoiler veriyorsun şu adamı şikayet edin ya daha yayınlanmamış bolumu anlatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    yarım akıllı kardeşim orda kocaman spoiler tuşu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Downboaed

4. sezon 19. ve 20. bölüm spoiler
    bacısını sırtlıyorlar ingilterenin ecbert krallığı athetwolf'a devrediyor ve tüm herkes ordan kaçıyor , vikings ordusu gelince sadece peder ve ecbert var ecbert bir anlaşma yapalım diyor krallığı veriyor (tabi kendisi kral değil fake atıyor) sonra ecbert kendi ölümünü kendisi halletmek istiyor ve öldürüyor kendini , ivar yılan gözlü sigurdu öldürüyor , son dakikada gösterilen başka bir peder'in gözü sigurdunku gibi yılan gözü , he 19. bölümde de kattegatı basıyorlar ama lagertha analarını surtlıyor . sonuç olarak bence diğer bölümlerde ingiltereye yerleşen topluluğu mahvedecekler björn akdenize gidecek. ++ yazmayı unutmuşum helga ölüyor o evlat edindiği kız öldürüyor sonra o kız kendini de öldürüyor

Tarih göre yanlış sigurd'un ölmesi daha Danimarka karalı olacaktı ve birde dizi çok saçma hızlı ilerledi bu sezon hiç beğenmedim bu sezonu. tarihte babasının intikamını ivar alıyor ve aldığında dublin kralı

• Youtube'da 20. bölümü ve videoları gördüm. Yayınlandı mı şimdi anlayamadım ?
  • 4x19 sonunda beklediğimiz sahneler geldi. Son bölümü rusça olarak izleyip alacağım hazzı azaltmak istemiyorum.
  • Ivar reis be ne taktik yaptı Flokinin tepkisi süperdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean. -- 26 Ocak 2017; 15:48:2 >

• Adamlarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynamışlar
  • 4x19

bu bölümdeki son savaş benim acimdan çok çok çok büyük bir hayal kırıklığı oldu . yani bu kadar büyük bir ordunun savaşı boyle saçma sapan bir şekilde olmamaliydi.fragmanlar da falan boyle bir abartmislarki karşılıklı savaş oluyor gibi gösteriyorlar ama dayanamayıp bugün İngilizce altyazılı izledim

Çok saçma bir savaş sahnesi yani beklediğimiz 10 üzerinden 8-9 falanken 4-5 puanlık bir savaş sahnesi yapmışlar aşırı derecede kızgınım. Largetha nin savaşına ayrı bir parantez açmak istiyorum. Orası güzeldi mesela .. Adamları alev alev yakması efsaneydi. 5. Sezonda sanırım harld in aklını alacak yengemiz. Egil ada iyi oldu kuzu çevirme yapar gibi çevirdi adamı . torvinin ölmesine bir benmi üzüldüm acaba ya . onu o halde görünce şok oldum. Hic bekleniyordum .

• Ivar Reis!!

• Aklıma Frankların Vikinglere yaptıkları geldi. Aynı şeyi şimdi Vikingler Franklara yapıyor.

Bir savaşta taktiğin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz.

• Bu nasil bir vurkaçdi oy zevk aldim

Gecenki bölümdeki pat diye savaşmadan geçtikten sonraki hüsranimdan sonra bu bölüm mis gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremus -- 26 Ocak 2017; 20:30:6 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ivar zeki çocuk

• Kattegat'taki savaş sahnesinde kan görseydik keşke bizim muhteşem yüzyıl gibi olmuş oku yiyiyor ama kan yok.

İvar'ın taktik güzeldi ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi doyamıyorum ben bu diziye ya tadı damağımda kaldı sabaha kadar devam etse sıkılmadan izlerim en iyi yerinde bitti ayrıca

Ivar vur kurbacı
  • 5. Sezon ne zaman başlayacak bilgi var mı?

• Tastamam bir savaşı sezon finaline sakladılar herhalde. Ha şimdi savaşacaklar derken bölüm bitti. Bir bölüme iki savaş sığmadı.
  • Ivarı sevmeyen bı ben mıyım :D Dizideki en itici karakter
  • Mevzuyu savaşa bağlamak için 2 bölüm uzattı da uzattı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 26 Ocak 2017; 23:11:48 >
  • Kriger kullanıcısına yanıt
    Bende hic sevmiyorum dostum. Su an diziyi sadece largetha için izliyorum . eğer ki onuda gömerlerse bırakırım kesinlikle. İvar tam bir cins ya . uyuz uyuz tavırlar sergiliyor . galiba bu Britanya da kurulacak yerleşkenin kralı oluyor tarihte o .

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.