Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.sezon onayı almış iyi o zaman listemde yukarılara çıktı hemen güncele gelirim
  • Dizi fenaymış keşke 9 bölüm olmasaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Dizi fenaymış keşke 9 bölüm olmasaymış.

2. sezon onay aldı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

2. sezon onay aldı hocam

Güzel haber hayırlı olsun, abi dizinin müzikleri biile ayrı heyecan katıyor.
  • Game of Thrones bile bu kadar heyecanlandırmıyor beni, yalan yok. Çok farklı havası var dizinin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Game of Thrones bile bu kadar heyecanlandırmıyor beni, yalan yok. Çok farklı havası var dizinin.

Sen söyleyince fark ettim hakkaten yarını Game of Thrones dan cok Vikings için bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Game of Thrones bile bu kadar heyecanlandırmıyor beni, yalan yok. Çok farklı havası var dizinin.

Kesinlikle katılıyorum. Bu hafta resmen ben de '' Yemişim Game of Thrones'u Vikings izliyorum ben ya '' psikolojisi vardı.

Game of Thrones'da sağlam dizi ama. Ezmiş gibi oldum biraz üst cümlede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

quote:

Kesinlikle katılıyorum. Bu hafta resmen ben de '' Yemişim Game of Thrones'u Vikings izliyorum ben ya '' psikolojisi vardı.

Bunun nedeni olayın tek bir kişi etrafından yapılanıyor oluşundan kaynaklanıyor. Game of Thrones daha geniş bir karakter sayısı ve mekan içerdiğinden izleyici dikkat kaybedebiliyor. Sevmemiş olduğu karakterlere verilen ekran süresinden hayıflanabiliyor.

Eger Game of Thrones sadece Daenerys, sadece Tyrion yada sadece Jon Snow üzerinden gitseydi Vikings ile aynı etkiyi bırakırdı.

İkisi de benim için özel olan yapımlar. İki diziyi de keyifle takip ediyorum. Bunun yanına bir de Hannibal eklenecek gibi görünüyor ama biraz da süre gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

quote:

Bunun nedeni olayın tek bir kişi etrafından yapılanıyor oluşundan kaynaklanıyor. Game of Thrones daha geniş bir karakter sayısı ve mekan içerdiğinden izleyici dikkat kaybedebiliyor. Sevmemiş olduğu karakterlere verilen ekran süresinden hayıflanabiliyor.

Eger Game of Thrones sadece Daenerys, sadece Tyrion yada sadece Jon Snow üzerinden gitseydi Vikings ile aynı etkiyi bırakırdı.

İkisi de benim için özel olan yapımlar. İki diziyi de keyifle takip ediyorum. Bunun yanına bir de Hannibal eklenecek gibi görünüyor ama biraz da süre gerekli

Nisan ayı dizi severler için güzel bir ay olacak gibi görünüyor. Hannibal,Defiance,Da Vinci's Demons,Continuum bu dizilerden bir çok kişi umutlu.

Spartacus'e veda edeceğiz tabi bu ay. O ayrı konu.

• çok az dizinin yeni bölümü çıksın diye bekledim. bu dizide onlardan biri.. 6. bölüm gelsinde izliyim diyorum..

• Son bölüm baya hareketliydi. Ancak kısa sürecek olması iyi olmadı. Rollo'yu harcamasalar iyi olur. Lord'un yanında gezen kel herife iyice sinir oldum. Ragnar bi an önce fatality yaparda kurtuluruz inşallah.
  • Herkes benle aynı fikirde olduğuna göre şunu söyleyebiliriz: Her şey bütçe değil. Ha bu demek değil ki Game of Thrones kötü bir dizi.

Bu arada yeni bölüm için altyazı bekliyoruz, heyecan dorukta, hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelâg -- 8 Nisan 2013; 11:08:42 >
  • Valla ne yalan diyeyim kitapları okudum GOT ne olacak biliyorum o yüzden Vikings benim için kapalı kutu daha fazla merak içeriyor şuan.

Ama genede ilk olarak GOT izleyecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultralisan -- 8 Nisan 2013; 11:29:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diehunter5

Dizi gayet güzel ancak 10 bölümlük dizimi olurmuş yahu

Dizi bu sezon 9 bölüm.Ancak ikinci sezon onayı aldı.
  • Harika bir dizi hepinize tavsiye ederim.Özellikle ragnarın kardeşine hayranım

Bu morukda iyiydi

• quote:

Aynen oyle hocam, beni de GoT'dan daha fazla heyecanlandiriyor bu dizi

• quote:

quote:

quote:

2. sezon onay aldı hocam

Dizi baslarken calan muzigi baska bi yerde dinledigime eminim ama hatirlayamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

quote:

quote:

2. sezon onay aldı hocam

Dizi baslarken calan muzigi baska bi yerde dinledigime eminim ama hatirlayamadim

Breaking Bad

• quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 8 Nisan 2013; 13:11:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

çok saolun şimdi dank ettin

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.