Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dulcet Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
7.892
Cevap
133
Favori
239.437
Tıklama
Giriş
      18072 Mesaj
      05 Ocak 2017 20:58:08
      geçen haftadan sonra ciddi derecede soğudum diziden, yorumlar şaşırttı
      |
      |
      05 Ocak 2017 20:59:15
      quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Son sahne güzeldi ama benim aklımı karıştıran şey kâhin, Ragnar'ın dönüşünü hayra yormamıştı. Felaketler ne zaman gelecek onu merak ediyorum.

Ragnar'ın ölümünden daha büyük felaket var mı?
      |
      |

Vikings
      Ragnar Lothbrok

• Binbaşı
      1288 Mesaj
      05 Ocak 2017 21:02:35

Floki, içimde boşluk var, bişeyle doldurmam gerek dedikten sonra İslamiyetle tanıştı. Müslüman olabilir yani..
      |
      |

Vikings
      Ragnar Lothbrok
    • Yarbay
      2138 Mesaj
      05 Ocak 2017 21:34:38
      03x10 a geçtim.
      Ragnar'a öfke doluydum ama rahibin ölümünden sonra yaptıklarıyla gözüme girdi. Hele hristiyan olması bendeki sevgisini arşa çıkardı. Hi to farmer, earl and king Ragnar!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      05 Ocak 2017 21:38:41

Şu nickini değiş aklıma riley reid geliyor her gördüğümde
      |
      |
      Reid Rider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      05 Ocak 2017 21:39:50
      Bir haftadır düşünüyorum birde size soruyum ragnar Neden
      kendini öldürdü ölmek istiyordu boş yere ölmemek için de İngiltere'ye gitti oğulları İngiltereye saldırsın diyede,tamam ama Sanki bir şeyler eksik gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaraki Kenpachi 11 -- 5 Ocak 2017; 21:48:13 >
      05 Ocak 2017 21:44:31

Lagerthanın şu yıllar sonra gelen Ragnar sevdası olmadı hiç. Birden bire nolduysa kadına Ragnarı özledi.
      Ayrıca şu İspanya sahneleri çok kısa sürdü oldu bittiye geldi resmen biraz savaşmalarını görmek isterdim. Son olarak Floki'den hiç beklemediğim hareketler gördüm . Normalde içlerinde inancına en bağlı olan Flokiydi bu kadar etkilenmesi şaşırtıcı.
      |
      |
      05 Ocak 2017 21:49:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Zaraki Kenpachi 11

Bir haftadır düşünüyorum birde size soruyum ragnar Neden
      kendini öldürdü ölmek istiyordu boş yere ölmemek için de İngiltere'ye gitti oğulları İngiltereye saldırsın diyede,tamam ama Sanki bir şeyler eksik gibi

Geri döndüğünde kendi halkı tarafından bile artık sevilmeyen , sayılmayan biriydi. Kimse yanında yoktu . Artık kral olması zor görünüyordu . Ya bi köşeye çekilip ölmeyi bekleyecek yada İngiltereden intikam alınmasını sağlıcaktı . Bide o geçen bölümde söylediği konusmaları tam hatırlayamıyorum ama kendi ölümümü kendim belirledim gibi birşeyler söyledi. Buda çok etkili diye düşnüyorum son zamanlarda ki kafa karışıklığı. Hocam büyük sebebi Ragnarın inanncı konusunda kafa karışıklığı ben böyle düşünüyoru =)

• Yarbay
      2059 Mesaj
      05 Ocak 2017 21:53:39

Beynimi yaktı bu mesele ya sanki çok daha büyük bişey olmalı gibime geliyor Koskoca Ragnar
      |
      |
      Kriger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      05 Ocak 2017 22:08:09

4x15de kahin ile ragnar arasında geçen konuşma. spoi

Sen ve tanrıların yanıldınız. Kaderime kendim yön verdim. Yaşamımın ve ölümümün yönünü kendim tayin ettim. Ben. Sen değil. Tanrılar da değil. Ben. Buraya ölmeye gelmek benim fikrimdi. Tanrıların var olduğuna inanmıyorum. İnsan kendi kaderinin efendisidir, tanrılar değil. Tanrıları insanlar yaratmıştır kendilerine vermekten korktukları cevapları vermek için.

Belki de haklısındır Ragnar Lothbrok. Ben yalnızca kâhinim. En aşağılık ölülerin arasında dolaştım. Körü körüne anlam aradım. Belki de yanılmışımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obscenity -- 5 Ocak 2017; 22:9:25 >
      |
      |
      Kriger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      05 Ocak 2017 22:14:19
      Şu sahnelerde tüylerim diken diken oldu din kardeşlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven_stiffler -- 5 Ocak 2017; 22:41:19 >

• Yarbay
      7045 Mesaj
      05 Ocak 2017 22:32:25

Rollo'da Ragnar'ın ölümünü hissetseydi keşke, zaten karakterin gerçekle ilgisi yok bari burada biraz kardeş acısını hissettiğini görseydik.

Ragnar ölmüş olmasına rağmen dizi ölümü ile ilgili öyle bir heybet yarattık ki, baştan sona sanki hep varmış gibi hissettim, acayip bir duyguydu.
      |
      |

Varlığım Türk varlığına armağan olsun, Ne mutlu Türküm diyene

Fenerbahçe/PS-XBOX-PC
    • Yarbay
      18409 Mesaj
      05 Ocak 2017 22:42:13
      Dizinin bana göre en iyi 2-3 bölümünden biriydi bu kadar beklemiyordum gerçekten şaşkınım şuan, Baştan sona mükemmeldi
      |
      |
      05 Ocak 2017 22:58:19
      Harikaydı bölüm
      İspanya'ya ayak bastılar ama hiç mi asker yokmuş orada S.a A.s tak sapladılar kılıcı Cami'de Floki'nin halleri neydi öyle müslüman mı olacak acaba ayrıca son sahne çok iyidi Odin'in tek tek çocukları ziyaret etmesi Ragnar reisi kaybettik ama dizi tüm hız devam ediyor
      |
      |
      05 Ocak 2017 23:03:04

4x11'de Bjorn soruyor ya üzerimize hangi felaket çökecek diye. Kâhin de diyor bir tane değil, sayamayacak kadar fazla. En sondaki sahneyi mi kastediyorsun geldi derken?
      |
      |
      Obscenity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      05 Ocak 2017 23:07:45

şahsi fikrim ragnar geldiğinden beri olanlar ragnar yüzünden. bundan sonra olacaklarda ragnar yüzünden olacaktır. mesela aslaugun ölmesi
      |
      |
      kummbara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      05 Ocak 2017 23:11:06
      sadece son sahne yeter bölüm için tüylerim diken diken oldu
      |
      |
      05 Ocak 2017 23:17:54
      Şu rollo nun gülüşüne hayranım.Eğer onun gif ini bulursanız bi hayır duamı alırsınız.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      219 Mesaj
      05 Ocak 2017 23:19:20
      Söyleyecek kelime bulamıyorum bu bölüme 10/10, dizi aldı başını gidiyor, vikings benim için diziden öte artık
      |
      |
      05 Ocak 2017 23:19:27
      Görünüşe göre herkes beğenmiş ama bu bölüm biraz saçma değil miydi?

Adamlar elini kolunu sallaya sallaya İspanya'ya girdi ya lan. Hiçbir gözcü, köylü, vatandaş koskoca donanmayı farketmedi mi? Hadi farketmesinler, kaleye geldiklerinde hiçbir muhafız görmedi mi? Hadi muhafızlar da görmesin, kaleye girdiklerinde neden hiçbir dirençle karşılaşmadılar? Savaş yok, yağma yok. 3-5 pazarcıyı öldürdüler tamam kale cepte. Bu olmamış.

Lagertha'nın Ragnar öldükten sonra Ragnar sevdalısı olması? Tamam seviyordur ama kaç bölümdür bundan hiç bahsedilmedi, aniden çıkması biraz garip durdu.

Odin dediğin de sakallı olur. Bir de biraz daha iri yarı olsaydı daha iyi olurdu.

Floki gibi yobaz bir adamın bu kadar hoşgörülü yaklaşmasına da ağzım açık kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 5 Ocak 2017; 23:24:32 >

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
son dakika
Ankara Web Tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.