Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizinin bana göre en iyi 2-3 bölümünden biriydi bu kadar beklemiyordum gerçekten şaşkınım şuan, Baştan sona mükemmeldi
  • Harikaydı bölüm
    İspanya'ya ayak bastılar ama hiç mi asker yokmuş orada S.a A.s tak sapladılar kılıcı Cami'de Floki'nin halleri neydi öyle müslüman mı olacak acaba ayrıca son sahne çok iyidi Odin'in tek tek çocukları ziyaret etmesi Ragnar reisi kaybettik ama dizi tüm hız devam ediyor
  • Obscenity O kullanıcısına yanıt

4x11'de Bjorn soruyor ya üzerimize hangi felaket çökecek diye. Kâhin de diyor bir tane değil, sayamayacak kadar fazla. En sondaki sahneyi mi kastediyorsun geldi derken?
  • kummbara kullanıcısına yanıt
    şahsi fikrim ragnar geldiğinden beri olanlar ragnar yüzünden. bundan sonra olacaklarda ragnar yüzünden olacaktır. mesela aslaugun ölmesi
  • sadece son sahne yeter bölüm için tüylerim diken diken oldu
  • Şu rollo nun gülüşüne hayranım.Eğer onun gif ini bulursanız bi hayır duamı alırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Söyleyecek kelime bulamıyorum bu bölüme 10/10, dizi aldı başını gidiyor, vikings benim için diziden öte artık
  • Görünüşe göre herkes beğenmiş ama bu bölüm biraz saçma değil miydi?

Adamlar elini kolunu sallaya sallaya İspanya'ya girdi ya lan. Hiçbir gözcü, köylü, vatandaş koskoca donanmayı farketmedi mi? Hadi farketmesinler, kaleye geldiklerinde hiçbir muhafız görmedi mi? Hadi muhafızlar da görmesin, kaleye girdiklerinde neden hiçbir dirençle karşılaşmadılar? Savaş yok, yağma yok. 3-5 pazarcıyı öldürdüler tamam kale cepte. Bu olmamış.

Lagertha'nın Ragnar öldükten sonra Ragnar sevdalısı olması? Tamam seviyordur ama kaç bölümdür bundan hiç bahsedilmedi, aniden çıkması biraz garip durdu.

Odin dediğin de sakallı olur. Bir de biraz daha iri yarı olsaydı daha iyi olurdu.

Floki gibi yobaz bir adamın bu kadar hoşgörülü yaklaşmasına da ağzım açık kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 5 Ocak 2017; 23:24:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Müthiş bölümdü geçen bölüm ve bu cidden bayadır izlemediğim kadar iyiydi

Hele Odin'in tek tek hepsini ziyaret etmesi harikaydı ama bir tek Ivar'a dokundu Bence Lagertha'yı Ivar öldürür ama ondan sonra Björnle araları nasıl olur bilemiyorum tarihe göre sıkınt yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

Müthiş bölümdü geçen bölüm ve bu cidden bayadır izlemediğim kadar iyiydi

Hele Odin'in tek tek hepsini ziyaret etmesi harikaydı ama bir tek Ivar'a dokundu Bence Lagertha'yı Ivar öldürür ama ondan sonra Björnle araları nasıl olur bilemiyorum tarihe göre sıkınt yok

Sigurd'a da dokundu Odin

• quote:

Orijinalden alıntı: Isengardlı

Görünüşe göre herkes beğenmiş ama bu bölüm biraz saçma değil miydi?

Adamlar elini kolunu sallaya sallaya İspanya'ya girdi ya lan. Hiçbir gözcü, köylü, vatandaş koskoca donanmayı farketmedi mi? Hadi farketmesinler, kaleye geldiklerinde hiçbir muhafız görmedi mi? Hadi muhafızlar da görmesin, kaleye girdiklerinde neden hiçbir dirençle karşılaşmadılar? Savaş yok, yağma yok. 3-5 pazarcıyı öldürdüler tamam kale cepte. Bu olmamış.

Lagertha'nın Ragnar öldükten sonra Ragnar sevdalısı olması? Tamam seviyordur ama kaç bölümdür bundan hiç bahsedilmedi, aniden çıkması biraz garip durdu.

Odin dediğin de sakallı olur. Bir de biraz daha iri yarı olsaydı daha iyi olurdu.

Floki gibi yobaz bir adamın bu kadar hoşgörülü yaklaşmasına da ağzım açık kaldı.

O gözüken Odin'in habercisiydi sanırım

• Kim ne derse desin dizinin en iyi sezonu oldu bu 4.sezon ikinci yarı. Daha önceki sezonların işleyişi beni hiçbir zaman tatmin etmiyordu ve sarmıyordu. Zaten önceki sayfalarda eleştirdim diziyi baya. İlk defa bu sezonla haftalık bir yabancı diziyi güncelden takip ediyorum o derece iyi olmuş.

Tarihi dizileri çok severim böyle devam ederse dizi gözümde neredeyse Spartacus, Rome, Marco Polo, The Last Kingdom gibi dizilerin kalitesine ulaşacak. Tabii fantastik sahneleri abartmamaları lazım.

Tabii yine de o kadar büyük bir şehirde muhafızların olmaması saçma olmuş. Ulan saray var, üstüne düzülecek koca bir harem var ama asker yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leif Erikson

quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

Müthiş bölümdü geçen bölüm ve bu cidden bayadır izlemediğim kadar iyiydi

Sigurd'a da dokundu Odin

Hocam o sayılmaz yav Ivar'a başka dokundu intikamı sen alcan gibi konuştu baktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean. -- 6 Ocak 2017; 0:6:17 >

• Ragnarın ölümündrn sonra izlemem diyordum da dizi her türlü kensini izletiyor.

Ayrıca odin ragnarın valhallaya gittiğini söyledi

Son sahne de tüylerim diken diken oldu

The aesir will welcome me, my death comes without apology...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapmayın beyler, askerdeyim...

gelmiş en iyi sezonu diyorsunuz. yapmayın...
  • Son sahne neydi öyle! bu dizi çok başka, Ragnar olmadan her bölüm sonu hüzünleneceğiz..
  • bı Tha Last kingdom dizisi ne zaman çıkıyor yeni sezon ortada yok hala
  • Süper bölümdü. Son sahneyi geri alıp tekrar izledim.

Floki'nin bi hocanın yerine geçip namazı devam ettirmediği kaldı :))

• Daha önce de dedim yine diyorum ki Floki müslüman olacak. O yetim çocuk Floki'yi müslüman yapacak. Baya bir komik olacaktır tabi ki
  • Muslumanlari bu kadar on plana cikartmalarinin sebebi bu olabilir; Kaynak

Kaynak ingilizcedir. Anladigim kadari ile Ispanya baskinlari sonucunda bir kismi Islam'a donmekte. Bu da demekdir ki Floki reiz dogru yolu bulabilir
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.