Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son sahnedeki Ragnar'ın sözleri. Tüylerim diken diken oldu

• Son sahne güzeldi ama benim aklımı karıştıran şey kâhin, Ragnar'ın dönüşünü hayra yormamıştı. Felaketler ne zaman gelecek onu merak ediyorum.
  • Beyler rollo ingiltereye gider mi sizce ? Fragmanda bütün tayfayı gördük rollo yoktu bi tek yada ben görmedim
  • Bölüm baya iyiydi ya bu kalitede devam eder umarım.

Bir an Floki müslüman olacak sandım
  • kummbara kullanıcısına yanıt
    e geldi zaten?
  • Muazzam, efsane bi dizi Vikings..

Ragnar'ın ölümünü halen sindiremedim. Bi parçam yokmuş gibi. Özellikle şu kafesdeyken anılarını gördüğü sahne ne kadar etkileyici bi sahne.
  • Efsane bölümdü be!
    Odin'in Ragnar'ın çocuklarının yanına gitmesi mükemmeldi. Björn'ün sahneleri de çok güzeldi. Ragnar'ın ilk seferindeki halini anımsattı, Ragnar kadar olmasa da Björn ve Ivar diziyi izletir gibi geliyor.

Bu arada Odin, Ivar hariç çocukların hiçbiriyle konuşmadı. Diğerlerinin sadece yanına gitti ama Ivar ile konuştu. İntikamı Ivar'ın almasını istiyor Alfö?r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 5 Ocak 2017; 23:44:34 >
  • geçen haftadan sonra ciddi derecede soğudum diziden, yorumlar şaşırttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Son sahne güzeldi ama benim aklımı karıştıran şey kâhin, Ragnar'ın dönüşünü hayra yormamıştı. Felaketler ne zaman gelecek onu merak ediyorum.

Ragnar'ın ölümünden daha büyük felaket var mı?

• Floki, içimde boşluk var, bişeyle doldurmam gerek dedikten sonra İslamiyetle tanıştı. Müslüman olabilir yani..
  • 03x10 a geçtim.
    Ragnar'a öfke doluydum ama rahibin ölümünden sonra yaptıklarıyla gözüme girdi. Hele hristiyan olması bendeki sevgisini arşa çıkardı. Hi to farmer, earl and king Ragnar!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Şu nickini değiş aklıma riley reid geliyor her gördüğümde
  • Bir haftadır düşünüyorum birde size soruyum ragnar Neden
    kendini öldürdü ölmek istiyordu boş yere ölmemek için de İngiltere'ye gitti oğulları İngiltereye saldırsın diyede,tamam ama Sanki bir şeyler eksik gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 5 Ocak 2017; 21:48:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lagerthanın şu yıllar sonra gelen Ragnar sevdası olmadı hiç. Birden bire nolduysa kadına Ragnarı özledi.
    Ayrıca şu İspanya sahneleri çok kısa sürdü oldu bittiye geldi resmen biraz savaşmalarını görmek isterdim. Son olarak Floki'den hiç beklemediğim hareketler gördüm . Normalde içlerinde inancına en bağlı olan Flokiydi bu kadar etkilenmesi şaşırtıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaraki Kenpachi 11

Bir haftadır düşünüyorum birde size soruyum ragnar Neden
    kendini öldürdü ölmek istiyordu boş yere ölmemek için de İngiltere'ye gitti oğulları İngiltereye saldırsın diyede,tamam ama Sanki bir şeyler eksik gibi

Geri döndüğünde kendi halkı tarafından bile artık sevilmeyen , sayılmayan biriydi. Kimse yanında yoktu . Artık kral olması zor görünüyordu . Ya bi köşeye çekilip ölmeyi bekleyecek yada İngiltereden intikam alınmasını sağlıcaktı . Bide o geçen bölümde söylediği konusmaları tam hatırlayamıyorum ama kendi ölümümü kendim belirledim gibi birşeyler söyledi. Buda çok etkili diye düşnüyorum son zamanlarda ki kafa karışıklığı. Hocam büyük sebebi Ragnarın inanncı konusunda kafa karışıklığı ben böyle düşünüyoru =)

• Kriger kullanıcısına yanıt
    Beynimi yaktı bu mesele ya sanki çok daha büyük bişey olmalı gibime geliyor Koskoca Ragnar
  • Kriger kullanıcısına yanıt
    4x15de kahin ile ragnar arasında geçen konuşma. spoi

Sen ve tanrıların yanıldınız. Kaderime kendim yön verdim. Yaşamımın ve ölümümün yönünü kendim tayin ettim. Ben. Sen değil. Tanrılar da değil. Ben. Buraya ölmeye gelmek benim fikrimdi. Tanrıların var olduğuna inanmıyorum. İnsan kendi kaderinin efendisidir, tanrılar değil. Tanrıları insanlar yaratmıştır kendilerine vermekten korktukları cevapları vermek için.

Belki de haklısındır Ragnar Lothbrok. Ben yalnızca kâhinim. En aşağılık ölülerin arasında dolaştım. Körü körüne anlam aradım. Belki de yanılmışımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obscenity -- 5 Ocak 2017; 22:9:25 >
  • Şu sahnelerde tüylerim diken diken oldu din kardeşlerim.

Vikings (2013 - 2020)
    Vikings (2013 - 2020)
    Vikings (2013 - 2020)
    Vikings (2013 - 2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven_stiffler -- 5 Ocak 2017; 22:41:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Rollo'da Ragnar'ın ölümünü hissetseydi keşke, zaten karakterin gerçekle ilgisi yok bari burada biraz kardeş acısını hissettiğini görseydik.

Ragnar ölmüş olmasına rağmen dizi ölümü ile ilgili öyle bir heybet yarattık ki, baştan sona sanki hep varmış gibi hissettim, acayip bir duyguydu.
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.