Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Orijinalden alıntı: tizar

umarım bütçe artar. 2. sezon iyi oldu fakat cast biraz daha genişletilmeli, savaşlar 10, 20 kişi olunca da pek tat vermiyor. iyi ki bu dizinin game of thrones gibi kitabı yok. bu yüzden rahatız

Ama spartacus gibi ragnar gerçek bir karaktermiş o yüzden hala spoiler yeme ihtimalimiz var

olsun ragnar ın hikayesini ben daha önceden okumuştum zaten fakat diğer karakterler hakkında neredeyse hiç bilgi yoktu bu yüzden senaryo çok farklı sürprizli olacaktır. spartacus ün hikayesini bilmeyen zaten kara cahildir bu diziden öncede dolu filmi çıkmıştı fakat ana işleyiş bile tarihten farklı çarpıtılmış durumda. örneklerini görüyoruz en son sezar a verdiler odunu ki tarihte sezar köle isyanının bastırılması sırasında orada bile değildi.

• İkinci sezon haberi iyi oldu.Böyle bir diziyi on bölümde kesip atmak olmazdı zaten.
  • Gelsin 2. sezon
  • 6.bölüm sneak peek.

Earl reyiz tırsmamış.İsteği yerine getirmiş.Güzel bir bölüm olacağa benziyor.

• 2. sezon haberine sevindim,çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Dizi 10 bölümlük 2. sezon onayını almış.

https://twitter.com/BirDiziHaber/status/320235030108590080

Son zamanlarda aldığım en güzel haberlerden biri olsa gerek.

• Ben sezon onayı almayacağını bekleyenlerdenim çünkü yorumların birçoğu dizinin ilk bölümlerinde HC nin açıkladığı üzere dizinin tek sezonda bitirileceği idi.Eğer benim mesajlarımı arada sırada gözden geçirdiyseniz ilk sezona 10 bölüm demiştim daha sonra 9 bölüm olarak değiştirdim 10 . bölüm sezon finali olacaktı ancak 3. bölümden sonra ( reyting nedeniyle) 10. bölüm kaldırıldı .Muhtemelen 2. sezon buna bağlı olarak gelecek diyordum ama bugüne kadar kesin net birşey söylemediklerinden ve HC'nin bütçesi yetmeyeceğinden çekilmeyecek algısı benim için daha ağır basıyordu.2. sezon reytinglere bağlı olarak çekileceğini bir kaç yerde geçse de sadece reyting nedeniyle değil 2. sezonun finanmasını buldukları için çekileceği söyleniyor.HC dizi için finansman bulduktan sonra açıkladı anlayacağınız. .Herkes gibi bende sevindim 2. sezona ve kablolu yayın yapıldığı için şu anda bu senenin en iyi yayını olarak işaret ediliyor umarım 2. sezon da bu kalitesini devam ettirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 6 Nisan 2013; 0:04:53 >

• Cemaat kur müridin olalım Ragnar reyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavanekmek

quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

2 , 3. bölüm

Batıda madeni buldunuz sömürün sömürebildiğiniz yere kadar. :)

Bunların bu çıkarma muhabbeti Medieval 2 TW ' da İngiltere ile oynadığım dönemleri hatırlattı. Herifler (( Danimarka )) başka toprak yokmuş gibi yığardı ordularını ada topraklarına ondan sonra uğraş dur bu baltalı çılgınlarla. Oyun falan ama adamlar kodlarına işlemiş herhalde bu tarihi olayları.

Cidden öyle.Zaten çevresindekiler hep asi şehri.Yağmalaya yağmalaya zengin ülke oluyor.Bruges'i alsam anında bir tomar adam toplayıp geri alıyorlar benden.Oyunda kafayı takmışlardı Cane şehrine.Ne zaman şehri savunsam başka birlikle kuşatma altına alıyorlardı.Bende bunları bitirmek için hep Oslo'ya çıkartma yapıp arkalarından vuruyordum.Pek birlikleri olmuyordu o 3 şehirde.

Papa'ya bırakırdım orayı (( Caen )) tampon bölge oluşturmak için, etkili çözümdür. :)

4. bölüm,

Güzel bölümdü, uyguladıkları savaş taktikleri de gayet iyiydi.

• 6. bölüm yayınlanacak. Henüz diziye başlamadım. Aklımı kemirmiyor değil ama ilk sezon bitsin 9 bölüm peş peşe patlatsam mı diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

6. bölüm yayınlanacak. Henüz diziye başlamadım. Aklımı kemirmiyor değil ama ilk sezon bitsin 9 bölüm peş peşe patlatsam mı diye düşünüyorum

Bu kadar beklemişken dayan öyle yap bence de.
  • Dün haberi aldığımda acayip sevindim. Lakin şimdi içimde bir burukluk var. Bu sezon bitecek ve biz 2014'e kadar bekleyeceğiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon olması harika.
  • Bölümler hazır, vizelerden sonra başlıyorum
  • 2.sezon onayını alması müthiş bir haber zaten 1 sezonda bitirmeleri çok saçma olurdu efsane olacak dizilerden şahsımca
    birde şu 1 sene ara modası çok sıkmaya başladı 1 sene ne yahu saçmalıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goncerivoo -- 6 Nisan 2013; 18:16:48 >
  • 2. sezon onayı aldığı iyi oldu, bu kadar çabuk işleyemezlerdi zaten konuyu.
  • beyler bişey sorucam bu dizi game of thrones gibi diyalog üzerine ağır mı ilerliyor yoksa spartacüs gibi bol atraksiyonlu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erding08

beyler bişey sorucam bu dizi game of thrones gibi diyalog üzerine ağır mı ilerliyor yoksa spartacüs gibi bol atraksiyonlu mu ?

Şimdilik ortaya karışık gibi biraz. Spartacus'ün ilk sezonuna benziyor.
  • Dizi umarım bu çizgide devam eder,izlediklerim arasında en sevdiğim dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erding08

beyler bişey sorucam bu dizi game of thrones gibi diyalog üzerine ağır mı ilerliyor yoksa spartacüs gibi bol atraksiyonlu mu ?

Aksiyon da var diyalog da.İkisininde dozu şu ana kadar oldukça güzel ayarlandı.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.