Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum siteler kapatıdı, var mı alternatif bir site?
  • quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Malum siteler kapatıdı, var mı alternatif bir site?

Tlc'nin internet sitesinden bakabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    bunca zamandir tv versiyon izliyor muşum farkinda olmadan.Teşekkürler cok bişey kaçirmamişimdir heralde
    edit : izlediğim dizi sitesinde 1.sezon Extended versiyon diğer sezonlar tv versiyonmuş bende ilk sezondan sonra acik sahneler çekmeyi birakmişlar diyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selowan -- 2 Ocak 2017; 12:4:26 >
  • selowan kullanıcısına yanıt
    hocam bildiğim kadarıyla pek de bir fark yok. bu arada zaten extended olanları bulmak epey zor. normal sezon yayınlanırken çıkmıyor diye biliyorum. yani extended izlemek için beklemek gerekiyor epey bir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Arkadaşlar Bu dizi gibi dizi yoktur ancak alternatif bi dizi varmıdır izlediğiniz begendiğiniz tşk

the last kingdom var

Onu izledim hocam 1 sezondu sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

hocam bildiğim kadarıyla pek de bir fark yok. bu arada zaten extended olanları bulmak epey zor. normal sezon yayınlanırken çıkmıyor diye biliyorum. yani extended izlemek için beklemek gerekiyor epey bir.

Doğrudur böyle bir sıkıntısı var dizinin. Sırf bu yüzden adam akıllı başlayamadım. İlk 3 sezonun Bluray'i mevcut gerçi ama şimdi güncele gelsem yine güncel takip edemeyeceğim bu sansürden dolayı.
  • selowan kullanıcısına yanıt
    Açık sahneler ve şiddet içeren sahneler 2 defa çekiliyor. Mesela sansürsüz versiyonda kafa koparken normal versiyonda yerinde duruyor.
  • 4x15'i şimdi izledim abi fena duygulandım ya
    o ragnara işkence yaptıkları sahneleri bile zar zor izledim resmen :(
  • Şu sayfada yorumları dogru dürüst okuyamayan bi ben miyim kayboluyor sürekli yorumlar veya yer değiştiriyor saçma sapan
  • vay anasini ya bu sahneler bitiriyor adami :/

Ivar karakteride heyecan veriyor ama napacak acaba nasil guclenecek aga adam hic umut vermiyor. Birde benim gorusum artik diziden eski karakterler ayrilmaya basladiysa daha guzel olur hem bircok ana karakterin olmasi daha farkli daha hoş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

vay anasini ya bu sahneler bitiriyor adami :/

Ivar karakteride heyecan veriyor ama napacak acaba nasil guclenecek aga adam hic umut vermiyor. Birde benim gorusum artik diziden eski karakterler ayrilmaya basladiysa daha guzel olur hem bircok ana karakterin olmasi daha farkli daha hoş olur

ivar gerçekte aslında sakat falan degil.hatta berserker diye geçiyor baya güçlü savaşcı olarak.bakalım dizide nolucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ragnar neden böyle bir karar verdi?

Zaten ölmek istediği için,artık birşey yapacak gücü olmadığı için mi böyle yaptı?yoksa tek seçenek bu muydu?Tek istediği intikam için oğullarının ingiltereye saldırması mı?ragnar bunun için mi öldü?
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt

Galiba malum kendisini artık sevmiyorlar intikam almak lazım oğulları için bir sebep lazımIvar'ı bu yüzden seçti büyük ihtimal aralarında Ragnar'a en çok bağlı olan o
  • Diziyi o kadar eleştirdim, Ragnar'ı da gömdüm ama son bölümler çok iyidi. Bence serinin en iyi kısmı oldu bu 4.sezonun ikinci yarısı. Özelikle Ragnar'ın tüm sahneleri epikti.
  • Eğer son bölümün son sahnesindeki tek gözü olmayan kişi
    Odin ise Ivarı iyileştirebilirmi sizce böyle birşey olabilirmi
  • diziye baslamadan once vikingleri bi yerde okumustum ivar ve bjorn den bahsediyordu, bjorn tamam ama ivar napacak acaba stratejileri falan, en onemlisi de nasil kendine baglayacak savascilari malum suan herkes bjornle ve artik reis prens falanda degiller

• o ne alakaydi acaba :) bide ragnar at arabasinda kahinle konusurken, kahin yaniliyor olabilirim falan dedi. Gizemli seyler olmaya basladi :D
  • Dizinin yeni bölüm fragmanına baktım ezan sesi geliyordu. Herhalde İspanya'da bir kaleye saldıracaklar.

Bi de bu Vikingler harbiden Moğollar gibi baya yayılıyorlar. Hatta Amerika kıtasını ilk bunlar keşfediyor ve orada koloni kuruyorlar.

Dizide Athelstan'ın oğlu rolündeki çocuk Alfred olmamış yalnız. Daha iyi bir oyuncu şart çünkü dizi ilerde onun üzerinden dönecek. İngiltere'yi birleştiren kişi o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bojack2 -- 3 Ocak 2017; 20:58:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

diziye baslamadan once vikingleri bi yerde okumustum ivar ve bjorn den bahsediyordu, bjorn tamam ama ivar napacak acaba stratejileri falan, en onemlisi de nasil kendine baglayacak savascilari malum suan herkes bjornle ve artik reis prens falanda degiller

benim bildigime gore bjorn isvec krali olucak ivar da dublin krali.fakat once bjorn ve ivar babalarinin intikamini alicaklar.ivar tum vikingleri intikam icin toplamayi basarcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 3 Ocak 2017; 20:42:8 >
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.