Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.892
Cevap
133
Favori
239.351
Tıklama
Giriş
      1474 Mesaj
      30 Aralık 2016 03:26:19
      Mutlu olmak hiç bir şeydir!
      |
      |
      30 Aralık 2016 03:28:03

|
      |
      LittleThings kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4128 Mesaj
      30 Aralık 2016 04:29:47
      Yak baba yak.all hail the king ragnar
      |
      |
      30 Aralık 2016 04:30:02

vay arkadaş nasıl birşey bu dizi, utanmasam ağlayacaktım. regnarsız nasıl izlicem bilmiyorum. çok büyük boşluğa düştüm, tek teselli Ivar...
      |
      |
      30 Aralık 2016 04:34:38
      4x15 Haydaaa!

Dizinin bel kemiği, ana karakteri, koskoca Ragnar Lothbrok öldü ya la! Ben ölmesini beklemiyordum açıkçası ya da bu kadar erken ölmesini hiç beklemiyordum. Hatta bölüm bitince hemen IMDb'den son bölümler mi diye baktım da daha 4. sezonun bitmesine 5 bölüm var, üstüne bir de 5. sezon varmış. Belki sonradan daha da uzar. Biz bu kadar bölümdür Ragnarsız n'aparız! Diziden önemli bir karakter eksildi ve bu iyi değil. Yerini doldurabilecek kalitede karakterlere ihtiyaç var.

Bu arada çocuklarına da üzülmedim değil. Hem annelerini hem babalarını kaybetmiş oldular. Annelerini sevmezdim zaten de babaları da gidince kaldılar öyle. Kötürüm olan bir pislik yapacak gibi duruyor. Kraliçenin işi yaş bence.

Bu arada sonraki bölümün ya da bölümlerin ne zaman oynayacağı belli mi? Dizi yine ara vermemiştir umarım. IMDb'de tarihleri görünmüyor. Normalde tarihler belliyse görünürdü. Yine ara vermişler anlaşılan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1198 Mesaj
      30 Aralık 2016 08:54:39
      Üzüldük be abi
      |
      |
      30 Aralık 2016 09:12:24

Kendi halkından öldürdüğü kişiler sırf hazinesinden para mal mülk verdi diye onunla yola çıkan kişilerdi. Yani onun kral olmasını umursamayan, ilk fırsatta Ragnarı ipe asacak kişilerdi. Dolayısıyla onları gözü kırpmadan öldürmüş olması normal. Zaten dizide de söylediği üzere, her şey daha büyük bir planın parçası
      |
      |
      daikataNa~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      30 Aralık 2016 09:58:38

Dizinin adını Ragnar yada Ragnar Lothbrok yapsalardı da Spartacus gibi ana karakter ölümüyle dizi final yapsaydı.Hiç yoktan 4. sezon finalinde öldürseydiniz arada olması daha üzücü oldu.Sonuç olarak oynadığı karakteri can veren bir oyuncu oldu Travis Fimmel bence onun sayesinde bu kadar sevildi.Yeni yapımlarında tekrar görüşmek üzere.Elveda Reis.

Herkes Haddini Bilecek !
    • Yarbay
      3857 Mesaj
      30 Aralık 2016 10:23:36
      quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

Dizinin adını Ragnar yada Ragnar Lothbrok yapsalardı da Spartacus gibi ana karakter ölümüyle dizi final yapsaydı.Hiç yoktan 4. sezon finalinde öldürseydiniz arada olması daha üzücü oldu.Sonuç olarak oynadığı karakteri can veren bir oyuncu oldu Travis Fimmel bence onun sayesinde bu kadar sevildi.Yeni yapımlarında tekrar görüşmek üzere.Elveda Reis.

Game oF Thrones a gelse çok fena olur aslında şuan :)
      Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
      "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
    • Yarbay
      2989 Mesaj
      30 Aralık 2016 10:32:56
      quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

Game oF Thrones a gelse çok fena olur aslında şuan :)

Aslında güzel olur ama mevcut bir diziye geçeceğini sanmıyorum.Yeni bir proje de yeniden boy gösterecektir.Warcraft filminde en çok eleştiri Ragnar Lothbrok'un özelliklerini filme taşıması oldu.Bu sefer bambaşka bir karakter ile gelecektir.

Herkes Haddini Bilecek !

• Binbaşı
      1198 Mesaj
      30 Aralık 2016 10:34:01

Bir bölümlük Rhaegar Targaryen olsa hoş olur.
      |
      |
      egzersayz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      30 Aralık 2016 11:17:34
      Ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.

|
      |
      30 Aralık 2016 11:38:14

Evet o ikisi biseyler pişirdi fakat cocugun kimden oldugu bilinmiyor sanirim. Zaten ecbertin oglu postaladi, kim bilir tekrar ne zaman gozukur.

|
      |
      The Arc Reactor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      30 Aralık 2016 11:52:55
      Ragnar kesin öldumu ya ne izleyecezki bu diziye alternarif bu dizi bende bağımlılık yaptiya simdiye kadar izledigim dizileri resmen sildi süpürdü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      30 Aralık 2016 11:53:41
      Dizinin yapımcıları vs dün soru cevap şeklindeki konuşma da açıkladılar : Evet gemideki tek gözlü adam Odin! Bu arada dizi sanırım Ivar gibi tek karakter yerine daha çok Game of thrones da vs görmeye alışık olduğumuz üzere çeşitli ana karakterler üzerine yoğunlaşacaktır.Travis Fimmel de kendisine bir çiftlik almak için aktörlük yaptığını (Nasıl bir çiflikse artık) bundan sonra da yaparsa sadece para için yapacağını söylemişti , yanlız Ragnar karakterine nasıl bir nefes üfleyip hayat verdiyse hepimizin beğenisini kazanan bu aktörün umarım ileride daha başka iyi projelerinide görürüz.
      30 Aralık 2016 12:33:08
      Bu dizinin bluray hariç geri kalan tüm güncel formatları neden hep sansürlü? Diziyi izlemek için illaki bluray mi beklemek gerekiyor yani?

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
      She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
      MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      30 Aralık 2016 12:58:34

aynen bence dönmeye de bilir. Ama Aethelwulf un bence.çünkü önceki sezonlar da bir şeyler yapmıştı bu ikisi. o yüzden de göndermiş olabilir hatta. hani gerçeği öğrenir tahtta hak iddia eder diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Obscenity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      30 Aralık 2016 13:18:26

arkadaşlar sondan bir önceki sahnede gözüken tek gözlü adamın olayı nedir? odin diyorlar da odin ne alaka?
      |
      |
      30 Aralık 2016 13:28:14
      quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

|
      |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
    • Yarbay
      18067 Mesaj
      30 Aralık 2016 13:39:49

Reklamlar
sohbet
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,354
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.