Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öldürülen halkının intikamının yarıda kalmaması için ölümü tercih eden kral.
    Kral gibi kral.

Bu filmin ekibine bizim tarihimizi de çektirmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Ara verilmedi devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bölüm fragmanında gördüğüm kadarıyla iyi ilerliyor.

Not surprised by his death. It was historically accurate. Just cant watch the show anymore. He was the main character from the start. Story over. They could have drawn it out farther but this episode is the death of the show. Done watching, but appreciated the show while it lasted.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waethexOn -- 31 Aralık 2016; 11:9:53 >
  • ağlasam sesimi duyar mısın ragnar
  • quote:

Orijinalden alıntı: waethexOn

Yeni bölüm fragmanında gördüğüm kadarıyla iyi ilerliyor.

Not surprised by his death. It was historically accurate. Just cant watch the show anymore. He was the main character from the start. Story over. They could have drawn it out farther but this episode is the death of the show. Done watching, but appreciated the show while it lasted.

Nerden baktin bu yoruma dostum atabilirmisin link yabancilarin fikrinede bamak istiyorum sahsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertua35_35 kullanıcısına yanıt

Gideni düşünmüyor mu? Ben sadece gideni düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Gideni düşünmüyor mu? Ben sadece gideni düşünüyorum.

Dizi yaşanmış olaylar üzerinden gittiği için ben fazla üzülmedim ama 1 sezon daha fimmel travis'i izlemek isterdim açıkçası

• Henüz ilk sezondan oğullarına kadar neler yaşanacağını okuyup öğrenmiş olmama rağmen bir hayli üzüldüm, hüzne boğuldum resmen. Aslında bu sezon öleceğini tahmin ediyorduk ama yine de bu adamı biraz daha izleriz umudu da yitip gitmemişti, gözler epey arayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

/>

Reis
  • Çok büyük adam çok...

• hiç iyi olmadı yahu ragnar olmadan bu dizinin tadı tuzu olur mu hiç
  • Zurik 23M kelimenin tam anlamı ile döktürmüş yine.....

• Vipracing kullanıcısına yanıt
    Çok iyi ya

• hadi çık gel kattegattan, sarı saçlı mavi gözlü sarı saçlı mavi gözlü, nerde nerdee nerdesin dost
  • Beyler dizi travis fimmele tesekkür etmedi filen. Belki ivarin hayalinde devam oynarmiki. Veya bi ara senelerce kaybolmustu. O zamanlari gösterirler. Belki orda birileriyle tanisti filen baska cocuklari oldu. Tarihe göre daha fazla cocugu var. Veya ölmedi king aelle herkesten gizli tutuyodur filen. Biseyler olsun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Beyler dizi travis fimmele tesekkür etmedi filen. Belki ivarin hayalinde devam oynarmiki. Veya bi ara senelerce kaybolmustu. O zamanlari gösterirler. Belki orda birileriyle tanisti filen baska cocuklari oldu. Tarihe göre daha fazla cocugu var. Veya ölmedi king aelle herkesten gizli tutuyodur filen. Biseyler olsun :(

5. Sezonda travisin gözükeceği kesin diye biliyorum hocam. Muhtemelen flashbacklerle veya anılarla gözükecek. Ama son sahnede odin'in gözükmesi ve ragnarin ölürken tek gözünün acık kalmasinin vurgulanması vs. Hala geri donebilir Umudu veriyor bana

Ayrıca son Sahnede Odin olarak gözüken kişi WWE den edge sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.