Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boris234

Düzelmiyor. Daha iyi savaş sahnesi istiyorsan Spartacus ve The Last Kingdom dizilerini tavsiye ederim.

TLK'yi listeme aldım çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

İlk 6 bolumu izledimde bu nedir ben o kadar kişiyle halı saha yapmam adamlar savaş yapıyor ilerde duzeliyo mu?

düzeliyor yukarıda ki arkadasa bakma sen. ileride ki bölümlerde daha fazla asker daha fazla gemıyle yola çıkıyolar
  • hocam wentworth miller konusunda da katılıyorum. adam flash ve legends of tomorrow'da scofield olarak devam etti resmen. robert downey için bir şey diyemiyorum açıkçası iron man ve avengers'tan sonra çıkan filmlerini pek izleyemedim. sherlock holmes'da ise iron man gibi gelmedi bana.

aslında ilk cümleniz teknik olarak yanlış. eğer bu adamlar aynı rolü her yerde devam ettiriyorlarsa iyi oyuncu olamazlar. demek ki aslında kötü oyuncular yani.
  • ileride düzeliyor özellikle paris kuşatması vs iyiydi ama şunu da göz önüne almak gerek o tarihte zaten on binlerce asker olmasına imkan yok. yine de ilk sezonlarda biraz göze battığı doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 26 Aralık 2016; 18:9:18 >
  • 13 bölümde çalan hüzünlü parçanın adı nedir?
  • Son bölüm hiç sıkmadı iyiydi bence dizide düzelme var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

13 bölümde çalan hüzünlü parçanın adı nedir?

Bu müziğin bir kadın tarafından söyleneni vardı, sanırım onu arıyorsunuz:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bu müziğin diğer versiyonunu arıyorum, 13.bölümde de çalmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boris234

Düzelmiyor. Daha iyi savaş sahnesi istiyorsan Spartacus ve The Last Kingdom dizilerini tavsiye ederim.

Edit; Daha kalabalık olduğu yerler var, evet, ama ne heyecanı ne de aksiyonu hissediyorsun. Kalitesiz sahneler. Bir tek 3. sezonun sonları Paris sahneleri az biraz tatmin edici.

Kalitesiz sahneler mi? Tamam zevkler ve renklerde, çarpılırsın hacı.
  • Şu sahnede çalan müzik işte.

• 4x14

Travis'İn çok korkutucu mavi gözleri var. Ragnar ile Ecbert diyaloglarındaki son sahnede gerim gerim gerildim valla. Ragnar'ın planı Ivar'a Ecbert ve kalesini tanımak, zayıf yönlerini bulmak için yanında getirdi. Bjorn, Ivar'dan aldığı bilgiyle darmadağın edecektir. Ayrıca Magnus'u kullarak Aella'ın elinden kurtulabilir, Kwenstirt miydi ismini hatırlayamadığım kadının nüfuzunu kullanabilir. Ragnar'ın aklında baya bir delice bir fikir var. Sabırsızla bekliyorum.
  • İlk sezonda aslında Ragnar'ın öleceği yeri görmüştük.
  • @AdiqeCaLe

Dizi genel olarak tarihe göre gidiyor, buna göre tarihte Kral Aelle Ragnar öldürüyor. Daha sonra çocukları intikam için saldırıyor. Büyük ihtimalle de böyle olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 27 Aralık 2016; 1:49:55 >
  • bi ters köşe bekliyorum ragnardan bile bile ölmeyi göze almaz vardır bi planı(inş)

• Diziyi ragnar için izliyordum umarım ölmez vikingler türklere karşı şavaşıyor muydu ispanyada büyük ihtimal emeviler var dizide türkleri görmeyi çok isterim
  • Müziği buldum.

• seyhan. kullanıcısına yanıt
    O yıllarda daha Anadolu da bile değiliz
    Türklerle karsilasmiyorlar. Ispanya'da ki Müslümanlarla karsilasabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ragnar kullanıcısına yanıt
    Dizi herşeyiyle mükemmel gerçekten müzikleride çok çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

O yıllarda daha Anadolu da bile değiliz
    Türklerle karsilasmiyorlar. Ispanya'da ki Müslümanlarla karsilasabilirler.

Batı Hun İmparatorluğu var.

• Malazgirt zaferi ile ilk olarak Anadolu ya Selçuklu lar ile giriyoruz.

Ragnar dönemi 850 li yıllarda geçiyor. Batı hun devleti Doğu Avrupa'da kurulmuş ve 500 lu yıllarda yok oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.