Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hz. Thor

Rollo nun görunüşünün çok az değişmesine rağmen ragnar neden dede gibi gösteriliyor?

Ragnar büyük ihtimalle gidici, şok olmasın ve izleyici diziden soğumasın diye onun yolunu yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Am@deus A kullanıcısına yanıt
    Bence olmaz hocam çünkü karakterler hakkında arama yapılınca özellikle ragnarın en çok korktuğu şey bjorn ve Ivarın daha şöhret sahibi olması bu ikiside zaten en az ragnar kadar işler yapacak gibi, bence ragnar bu sezonda ölmez gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Arastirdim baya sigurdmus bu. Kiz sandiydim ben bunu. Kücüklügü baya iyiydi sevmistim hareketlerini filen. Büyüyünce kötü olmus ama.

Ben Sigurd'u hala kız zannediyorum.

• Leif Erikson kullanıcısına yanıt
    O konuda baya sacmalamislar. Kimse farketmemis ama :D. Cocukluk oyuncusu kiz. Niye erkek secmemislerki.

• 4x12'den sonra beni bir hüzün kapladı, mazi kalplerde bir yara adeta...

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

4x12'den sonra beni bir hüzün kapladı, mazi kalplerde bir yara adeta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obscenity -- 12 Aralık 2016; 0:55:59 >

• King Ragnar'ı bu hale getiren hayat bize neler yapmaz ?
  • Birkaç gün önce diziyi bitirdim. 1 hafta sürdü bitirmek çünkü çok akıcıydı.

Son bölüm hakkında

Ragnar reisin başına bunların gelmesi çok üzdü beni. Koskaca kralın ordu bile toplayamaması , adamlara rüşvet vermesi ve ona rağmen sadece yaşlılardan 3 tane gemiyle yola çıkması vs. çok üzücüydü.

Galiba gerçekteki ölümü ile aynı şekilde ölecek dizide. Eşi ile vedalaşması , Floki'ye seni seviyorum demesi , Lagertha'nın onunla gitmemesi böyle düşünmeme sebep oluyor.

Koskaca kral ne hale geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwasmadeforthis -- 12 Aralık 2016; 18:04:19 >

• quote:

Rollo nun görunüşünün çok az değişmesine rağmen ragnar neden dede gibi gösteriliyor?

Hayat Ragnar Reis'i daha çok yordu.

• Son bölümdeki o hallerden sonra iliklerine kadar kederlenen bir ben miyim a dostlar? Bir yıldızın sönüşünü izliyor, bir kralın, bir efsanenin çöküşüne şahit oluyoruz. O mavi gözler nasıl gözler öyle? O nasıl kalbe dokunan hüzünlü bakışlar? Çaresizlikten ne durumlara kaldı bu adam?
    Sizi bilmiyorum ama ben çok kötü oluyorum onu izlerken artık. Biz onu hep güçlü gördük. Savaş alanında pes etmek nedir bilmeyen, haykırınca yeri göğü inleten, Flokiyle komik mimikleri olan, halkını seven, tarihin tanıklık ettiği en büyük liderlerden biriydi lan bu adam! King Ragnar!

Seni bu acıklı halinle görmeye dayanamıyorum be reyis. Nerden nereye geldik biz seninle be reyis. Seninle dövüştük, seninle sevdik, seninle kan kustuk, seninle ihanete uğradık be reyis. Bjorn'üydü, Sigurd'uydu neyimize be reyiz sen olmadıktan sonra?

Yapımcılardan artık tek dileyim
    zaten kaçınılmaz olanı çabucak yapıp
    bitirsinler bu içimizdeki bu sancıyı.

• quote:

fransızlar eniştelerine iyi bakıyollar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.lsea

Son bölümdeki o hallerden sonra iliklerine kadar kederlenen bir ben miyim a dostlar? Bir yıldızın sönüşünü izliyor, bir kralın, bir efsanenin çöküşüne şahit oluyoruz. O mavi gözler nasıl gözler öyle? O nasıl kalbe dokunan hüzünlü bakışlar? Çaresizlikten ne durumlara kaldı bu adam?
    Sizi bilmiyorum ama ben çok kötü oluyorum onu izlerken artık. Biz onu hep güçlü gördük. Savaş alanında pes etmek nedir bilmeyen, haykırınca yeri göğü inleten, Flokiyle komik mimikleri olan, halkını seven, tarihin tanıklık ettiği en büyük liderlerden biriydi lan bu adam! King Ragnar!

Seni bu acıklı halinle görmeye dayanamıyorum be reyis. Nerden nereye geldik biz seninle be reyis. Seninle dövüştük, seninle sevdik, seninle kan kustuk, seninle ihanete uğradık be reyis. Bjorn'üydü, Sigurd'uydu neyimize be reyiz sen olmadıktan sonra?

Yapımcılardan artık tek dileyim
    zaten kaçınılmaz olanı çabucak yapıp
    bitirsinler bu içimizdeki bu sancıyı.

Hocam björn ivar rollo için izlenir ama bi Ragnar reis hiçbiri olamaz be

• bence

ragnarı bu sezon finalinde king aela ingilterede esir alıp yılanlara atıcak.tarihe göre yeni kral ivar olucak ve babalarının intikamını almak için kardeşleri ile 5.sezonda ingiltereye hep birlikte saldırcaklar.zaten king aela ya kanlı kartal yapıcaklar tarihe göre.büyük ihtimal ragnar bu sezon yolcu güle güle travis fimmel
  • Diziyi 2. ya da 3. sezonda izlemeyi bırakmıştım, Ragnar'a kızmıştım.

Şimdi baştan tekrar başlayacağım.

• Ragnar reis

• Kendi adamlarını öldüren Ragnar...

Yakıştı mı be reis?

• Ragnar reisin son 2 bölümü. Björn rolloyu öldürseydi bi izlenirliği olurdu ama björn gözümde ezik kaldı şimdi napıcaz bilmiyorum beyler çok kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean. -- 15 Aralık 2016; 15:5:9 >

• 4X13

2 sezondur bizi Ragnar'ın ölümüne hazırlıyorlar bu sezonun sonunda gol vuruşunu yaparlar diye düşünüyorum. Rollo'ya yapılan işkence az biraz içimizi rahatlattı teşekkürler.

Lagertha niye böyle bir hainlik yaptın lagertha? Ne demek arkadan oklatmak? Utanmıyor musun Lagertha? Ya Ragnar'a demeli kendi halkını uykusunda katletti? ROllo'ya laf edip duruyorduk ama hainlik genlerinde mi var nedir? Dizi de zamanında Ragnar Kral'ı çok kalitesizce öldürmüştü. Demek içlerinde var ne yaparsın.

Aethelwulf, babası ve ''karıları'' aklımı yitirmeme sebep olacaklar bu nasıl bir genişliktir?

Bu bölümü de yavan buldum. Yine geçen bölümde Ragnar-Auslag sahnesi çok iyiydi mesela. Bu bölüm de ben iyi sahne hatırlamıyorum. Zaten bizi 20 bölüm yayınlayacağız diye kandırdınız o yüzden 20 bölüm olmasına ses etmedik üstüne olumlu karşılık verdik ama 2 bölümdür eski zevki alamıyorum öve öve nazar mı vurdum nedir? Acilen eski haline dönmeli dizi.

Ben şöyle zorlama bir tahmin kurdum. Şimdi eğer dizide Ragnar'ı öldürüp diziye oğullarıyla devam edecek olsaylardı reytingler düşerdi. O zaman Ragnar'ın hala olduğu ama ''yorgun'' olduğu bölümler izletsek bu arada seyirciye Ragnar'ın oğullarını sevdirebilirdik. Yani diyorum ki acaba 20 bölüme çıkarılmasının sebebi Ragnar öldürülmeden önce oğullarını seyircinin iyice içine sindirmek olabilir mi?

• All Hail King RAGNAR!
    Ivar the Boneless efsanesi başlasın artık.

• King Ragnar'ın bu hallerini görmek beni üzüyor
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.