Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cypon

Bu dizinin devam etmeyeceği kesin mi? Bildiğim kadarıyla Ragnar'ın hayatı baya bir olay dolu. Ama altıncı bölümden sonra daha ön planda olacak. kalan üç bölüme bütün hayatını sığdıramazlar kesinlikle.

Bu kadar kaliteli bir yapım için 9 bölüm çok çok az. Kesinlikle devam etmeli. En az 3 sezon oynamalı bu kalite ile. Hikaye harika, karakterler harika, ortam harika. Yazık etmesinler şu diziye.

The Walking Dead de ilk başta böyleydi, sonradan uzun süreli bir yayına dönüştürdüler, Vikings'in de böyle olmasını bekliyorum.

• Gördünüz mü 3'lü nasıl oluyormuş
    Ragnarın dönüşü muhteşem olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yerimi geçte olsa alayım bu akşam vikings zamanı
  • Şu Breaking Badi bir bitireyim daha sonra bunu aradan çıkartacam ama hiçte BByi bitirmek istemiyorum
  • Beyler bu ragnarak muhabbeti ne?
    Bizim rahip, "ragnarak ne diye sorunca, elemana dalacaklar zannettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Beyler bu ragnarak muhabbeti ne?

ragnarök
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

ragnarök

Eyvallah hocam, çok makbule geçti. Vikipedi de çok yardımcı oldu tabi.

• Sezonun en iyi bölümüydü kesinlikle.Dizi tek sezon olacaksa Ragnar'ın yapacaklarını görmek mümkün değil,devamının gelmesi şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Sezonun en iyi bölümüydü kesinlikle.Dizi tek sezon olacaksa Ragnar'ın yapacaklarını görmek mümkün değil,devamının gelmesi şart.

Ah bir geleceğini öğrensem. Ömrüme gün eklenecek
  • quote:

Bu dizinin devam etmeyeceği kesin mi? Bildiğim kadarıyla Ragnar'ın hayatı baya bir olay dolu. Ama altıncı bölümden sonra daha ön planda olacak. kalan üç bölüme bütün hayatını sığdıramazlar kesinlikle.

Bu kadar kaliteli bir yapım için 9 bölüm çok çok az. Kesinlikle devam etmeli. En az 3 sezon oynamalı bu kalite ile. Hikaye harika, karakterler harika, ortam harika. Yazık etmesinler şu diziye.

En son yaptıkları açıklamayla tek sezon ve 9 bölüm olarak kalacağını , kanalın başka yapımlara yöneleceğinden uzatmak istemediklerini devya devamının gelmeyeceğini duyurmuştu.(HC) Başka bir kanal ile anlaşma için görüştükleri konuşuluyordu ama elle tutulur birşey yok.Son karar 9 bölümde bitirecekler.Fakat hala bri başka açıklama gelmiş değil ,farklı bir kanal ile anlaştık veya yayın haklarını devrettik diye.Olsaydı şimdiye ballandıra ballandıra duyurmuştu yayın hakkını alan kanal.Yeni sezon çekilecek olsaydı takip ettiğim yabancı sitelerde en azından renewed kısmına not düşerlerdi ama düşmemişler.Bu yüzden boş yere yeni sezon için beklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 2 Nisan 2013; 22:02:13 >

• Başka bir kanalın diziyi devralması gibi bir şey söz konusu olur mu acaba? Dizinin ratingleri nasıl bilmiyorum ama eminim iyidir yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Dizinin ratingleri nasıl bilmiyorum ama eminim iyidir yani.

Ortalama 5 milyon izleyici reytingine sahip. Kabloluya göre iyi rakam.
  • quote:

''Ragnarök'' İskandinav mitolojisindeki kıyamettir.
  • bende bugün başladım sağlam dizi
  • Dizinin Game of Thronestan altta kalır yanı yok valla çok sağlam ilerliyor Rollo kadar kral adam görmedim bu arada,
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Dizinin ratingleri nasıl bilmiyorum ama eminim iyidir yani.

Ortalama 5 milyon izleyici reytingine sahip. Kabloluya göre iyi rakam.

5 milyon iyi rakam,başka kanallar niye almak için teklif falan yapmamış acaba
  • Bu yorumlardan sonra başlamamak olmaz
    İzleyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

En son yaptıkları açıklamayla tek sezon ve 9 bölüm olarak kalacağını , kanalın başka yapımlara yöneleceğinden uzatmak istemediklerini devya devamının gelmeyeceğini duyurmuştu.(HC) Başka bir kanal ile anlaşma için görüştükleri konuşuluyordu ama elle tutulur birşey yok.Son karar 9 bölümde bitirecekler.Fakat hala bri başka açıklama gelmiş değil ,farklı bir kanal ile anlaştık veya yayın haklarını devrettik diye.Olsaydı şimdiye ballandıra ballandıra duyurmuştu yayın hakkını alan kanal.Yeni sezon çekilecek olsaydı takip ettiğim yabancı sitelerde en azından renewed kısmına not düşerlerdi ama düşmemişler.Bu yüzden boş yere yeni sezon için beklemeyin.

• Hani 10 bölümdü yahu, şimdi de 9 mu oldu? 1 bölüm, 1 bölümdür.

Bu arada 5. bölüm, hiçte 4'ün devamı gibi değildi yahu; güzeldi ama 4'ün sonunu düşününce... Neyse 6 fena olacak gibi!
  • Bu sezon kesin bitecekmi
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.