Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sezon kalite düşecek gibime geliyor ama bakalım.Bu arada çok geç başlıyormuş.
  • Vikin 'den sonrasını okumadım:) İyi forumlar
  • Neyse ki tarih açıklandı çok şükür.
  • Ragnar reisin mimiklerini özledik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elwingtr

Evet heleki 1 ve 2 . sezona yaklaşamaz.4. sezon da son 2 bölüme kadar bekliyosun ya allah ya allah haydi olaylar olsun diyorsun olmuyor son 2 bölüm olaylar patlak veriyor.Benim naçizane fikrim gelecek sezona zemin hazırladılar ki fragmandaki olaylar çok güzele benziyor.Ama bu sezon da boş geçerse cidden çok ayıp olur.

biraz daha bekleticez o zaman

• Durup durup son sahneyi izliyorum sürekli
    Who want to be king ?
  • Bu dizideki zaman sıçramalarına hastayım :) 4. sezon kötülenmiş ama 20 bölüm olmasından mütevellit biraz yavaş ilerlemesi dışında problem yok bence gayet iyiydi. Ki böylesi daha iyi bence hızlı hızlı ilerlemektense hikayeyi daha fazla bölüme yaymak...
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    E tamam da 1 yıl sezon arası koyacaklarsa ne fark ediyor ? Şimdi 5. Sezonu bekliyorduk ama hala 4. Sezonun peşindeyiz yaptıkları çok büyük şerefsizlik ve adilikti. Sezon arası bu kadar uzun olamaz ....

• Şubat ayında başlayan bir dizi için ikinci yarının en geç önümüzdeki ay başlamasını bekliyorum. İkinci yarıyı da bir an önce aradan çıkarıp sonraki sezonu yine Şubat'ta başlatırlarsa senede 10 yerine 20 bölüm izlemiş oluruz. Sezon arası diye yutturup ikinci yarıyı yine Şubat'ta başlatırlarsa ha 5. sezon ha 4. sezonun ikinci yarısı kandırmacadan başka bir şey olmaz evet.
  • ilk sezon severek izlemiştim 2.sezona bi geçememiştim yeni başladım s02e09 u izledim çok güzel dizi.
    bu anlatılanlar birebir tarihle uyumlu mu abartı/yalan olay var mı?
    lagertha çok hoş aşık oldum
  • Kişiler büyük olaylar tarihi referans alarak işleniyor. Kalanı kurgu tabi.

Vikinglere kardeş dizi gelmiş ismi The Last Kingdom -Son Krallık- tavsiye ederim bunun devamı gelene kadar izlenir iyi sarıyor. Oyunculuk konusunda Vikinglerin eline su dökemez fakat işleniş hızlı ve tempo oldukça yüksek. Soluksuz izleyeceğiniz bir yapım olabilir. Ragnar Kral Ecbert falan bu dizide de var aynı dönemi konu alıyor. Bir bakın pişman olmazsınız.
  • s04e03 izledim

athelstan dizide oynarken bu kadar konuşulmamıştır çok sıktı athelstan sohbeti beni.
    ayrıca dizi çok fazla dini kavramları işlemeye başladı iki sezondur umarım böyle devam etmez
  • Ekim ortası başlar diyordum 30 Kasım nedir
  • Dün 2x10 bitti.

Floki'ye Ragnar'a ihanet ediyor diye küfrediyordum baya. Son bölüm itibariyle küfürlerimi aynen geri alıyorum.

Bir bölümde Ragnar'ın perde (ne deniyorsa ona) arkasından eğlenen insanları izlediği bir sahne vardı. Meğer herşey planlı imiş. Ragnar reis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bölüm hangi gün çıkacak yıw?

• 30 kasımda.

• Belki bu soru size çok geliyor diye kızacaksınız ama sizce izlemeye başlamalımıyım?:)

• Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle başlamalısın. İlk 2 sezon benim gözümde efsanedir.

• Tamam hocam eğer çok durağan sıkıcı bir yanı yoksa zaten kesinlikle izlerim teşekkürler

• S3E6

AtheIstan'ı özleyeceğim. Ragnar'ın AtheIstan'ı gömüp onunla konuştuğu sahne çok duyguluydu be. Güzel dostlardı.

Ah Floki ah. Birazcık hoşgörülü olsan nolurdu?

Dizi iki dinin çarpışmasını çok iyi resmetmiş.

Ragnar: "I always believed that death is a fate far better than life, for you will be reunited with lost loved ones. But we will never meet again, my friend. For I have a feeling that your God might object to me visiting you in heaven. What am I to do now, hm?" :'(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 15 Ekim 2016; 23:39:38 >

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.