Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultralisan

Altyazı yok gelmemiş

Katates Pızartması'nın hazırladığı altyazı çıktı.

http://www.turkcealtyazi.org/mov/2306299/vikings.html
  • Bağımlılık yaptı. Süper gidiyor dizi. Diğer bölümü ne zaman yayınlanır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Altyazı yok gelmemiş

Katates Pızartması'nın hazırladığı altyazı çıktı.

http://www.turkcealtyazi.org/mov/2306299/vikings.html

Teşekkürler

• Bukadar iyi bi diziye 9 bölüm yetmez ya.Yemin ediyorum parasını benim veresim geliyor.Adamlar yapıyor abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: allpino

Bukadar iyi bi diziye 9 bölüm yetmez ya.Yemin ediyorum parasını benim veresim geliyor.Adamlar yapıyor abi

Para toplayalım. Belki bi 15 dk daha çektirebiliriz
  • Bir an
    Ragnar gidecek
    diye çok korktum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Adamım floki yine günün kahramanı! Tabi rahibi unutmamak gerek. Bu arada Torstein yine tam viking tipinde biri. Amon amarth grubunu bilmeme ama oradan jonah hegg mi ne gelecek demişlerdi o mu torstein? Yoksa başka bir karakter mi?

Bu arada Torstein:

Vikings (2013 - 2020)

Bir sonraki bölümde çok iyi olacak, ondan sonraki de.. Keşke 9 bölüm olmasa ya..

IMDb'ye göre Torstein rolünü Jefferson Hall canlandırıyor.

• Harika bölümdü. Çabucak biteceğine üzülüyor insan. Halbuki işlenecek konu var, açılım yapılabilir.

Ragnar, Earl ile dövüşmek istiyor ama korkak Earl buna hiç yanaşmaz. Rollo'yu da takdir ediyorum. İlk başlarda tasvip etmediğimiz davranışlar içerisindeydi fakat kardeşini koruması büyük takdir topluyor. Ragnar'ın kaçış sahnesi olmamış. Bölüm adına tek kusur buydu. Ok sallayıp etkisiz hâle getirebilirlerdi. Earl'ün kızına da üzüldük.
  • abi çok iyi gidiyor ya , kesinlikle uzatmalilar 20 bölüme . La tadi damagimda kaldı
  • Bu arada Ragnar'ı canlandıran abimizin sakallar bayağı uzamış.

Vikings (2013 - 2020)

Bölümler çekileli bayağı bir zaman geçmiş anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelâg -- 2 Nisan 2013; 0:16:05 >
  • BU VIKINGLERDE EVE GELEN MISAFIRI YATAK ODASINDA KARISIYLA BIRLIKTE 3'LU YAPMA DAVETI GELENEK HERHALDE KIM KIME GIDERSE EV SAHIBI GECE DAVET EDIYOR TURKIYEDE BOYLE BIR EV OLSA ORAYI YIKARLAR AMA BAZEN BUNU GUVEN TESTI GIBI KULLANIYOR O BASKA TEKLIFI KABUL EDENLERIN NIYETLERI BELLI OLDUGU ICIN KELLELERI GIDIYOR ARA SIRA :)
  • mükemmel yahu süper!! bugün ne izleyeceğimi şaşırdım Vikings, Game Of Thrones, Shameless, The Walking Dead...

Ragnar reyis yakışmadı sana bu peder olmasa hem ölecektin hem karı gidecekdi. Floki hem aileni hem seni kurtardı. lord kızını yaşlı moruğa verdi Rollo kendisini sevdirmeye başladı ama adamın elinden bütün kuzeyli kadınlar geçmiş Ragnar benim kardeşimmi işkence görüyor dediği sahnedeki atarı çok iyidi haftaya düello var sanırım

• Diziyi 10 bölümle bitirirlerse cidden çok yazık olucak. tam rayına oturdu ve akıyor
  • Gerçekten güzel bir yapım olmuş, sadece 10 bölümden oluşması belki de güzel olabilir, en azından git gide saçmalamayıp olağan kalitesini koruyabilir.
  • Çok beğeniyorum bu diziyi. Umarım uzun zaman devam eder.
    Zaten viking-pagan müziğine karşı bi sempatim var.History channell'a da teşekkür etmek gerek tabii.

Edit: Google'a Travis Himmell (Ragnar) yazmayın tavsiye etmem.
    Yazmayın dedik işte yazma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #define -- 2 Nisan 2013; 4:10:29 >
  • Yine çok güzel bir bölümdü,

İnşallah reytingler tavan yaparda dizi bitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

Diziyi 10 bölümle bitirirlerse cidden çok yazık olucak. tam rayına oturdu ve akıyor

quote:

Adamım floki yine günün kahramanı! Tabi rahibi unutmamak gerek. Bu arada Torstein yine tam viking tipinde biri. Amon amarth grubunu bilmeme ama oradan jonah hegg mi ne gelecek demişlerdi o mu torstein? Yoksa başka bir karakter mi?

Bu arada Torstein:

Vikings (2013 - 2020)

Bir sonraki bölümde çok iyi olacak, ondan sonraki de.. Keşke 9 bölüm olmasa ya..

@Johan Hegg
    Hacı seni soruyor bak :D. Neden katılmadın 5. bölüme hani katılacaktın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majesthion -- 2 Nisan 2013; 5:09:31 >

• Dün game of thrones'Dan vakit bulamamıştım. Bugun izledim bir sonraki bölüm efsane olacak şimdiden belli oldu .

Ragnar'ın benim kardeşime mi işkence yapıyormuş bakışı çok iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majestyca

quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

Diziyi 10 bölümle bitirirlerse cidden çok yazık olucak. tam rayına oturdu ve akıyor

quote:

Bu arada Torstein:

http://img515.imageshack.us/img515/3349/torstein.png

@Johan Hegg
    Hacı seni soruyor bak :D. Neden katılmadın 5. bölüme hani katılacaktın.

Eee ben demiştim size... bana öyle bir teklif gelmedi. ortalığı karıştırmayın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oroborus -- 2 Nisan 2013; 17:29:02 >

• Bu dizinin devam etmeyeceği kesin mi? Bildiğim kadarıyla Ragnar'ın hayatı baya bir olay dolu. Ama altıncı bölümden sonra daha ön planda olacak. kalan üç bölüme bütün hayatını sığdıramazlar kesinlikle.

Bu kadar kaliteli bir yapım için 9 bölüm çok çok az. Kesinlikle devam etmeli. En az 3 sezon oynamalı bu kalite ile. Hikaye harika, karakterler harika, ortam harika. Yazık etmesinler şu diziye.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.