Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence savaşı uzatmadan direk olaya girmeleri yani 10 yıl sonraki olayını anlatması çok iyi oldu. Böylece bölüm daha çok hareketlenecektir. Ragnar'ın son sahnedeki sözleri müthişti harbiden

Sonraki kralın Ragnar ölünce Bjorn'un olacağını düşünüyorum. 4 kardeşten biri değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orada bitirilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 22 Nisan 2016; 17:24:15 >
  • son bölümü izlemeyenler için ağır spoiler
    Bu bölüm güzeldi bence beğendim ama(ama sız olmaz)Rollo ve Ragnarın savaşı daha güzel olabilirdi aynı 2. sezon başındaki gibi.5 dakka birbirleriyle yumruklaştılar.Ayrıca bir"shield waalll" görsek çok sevinirdim.geleceğe bakacak olursak bjornun balık sahnesini gördükten sonra dedimki ragnar öldü.Daha sonra Ragnarın kaybolduğunu öğrenince dedim herhalde gelecek bölümler savaşa gizlice gelebilir diye kendi kendimce bir teori ürettim.Son sahnede ise dedim ki wessex e mi saldırıyoruz yoksa akdenize mi?
    Floki ve Bjorn ikilisini beğendim güzel işler çıkacak.Ama kahine ne oldu acaba onu merak ediyorum.
    Birde ragnarın çocuklarına ne olacak(hele hele magnus a)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elwingtr -- 22 Nisan 2016; 17:45:55 >

• 11. bölümün ne zaman geleceğine dair bir bilgi var mı?

• Şu zamana kadar izlediğin bütün dizilerin sezon finalinde top 3 e girer efsane dizi efsane
    All Hail King Ragnar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

yılan gözlü olan sigurd hocam

Aynen hocam şimdi hatırladım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

Gerçek tarihi bilmeyenlerin bakmasını önermem, ağır spoiler var içerde
    Bölümle ilgili, bir an düşündüm galiba Ragnar'a ne olduğunu göstermeyip ortadan kaybolacak sandım. Hani İngiltere olayı mı yoksa Fransa'dan dönerken ölmesi mi. İkisine de karar vermeyip, ne olduğunu göstermeytecekler diye düşündüm ama olmadı, güzel oldu. Ara sezondan sonraki ilk bölüm Ragnar'ın "Well then, i am still the king" demesiyle başlayacak gibi geliyo. Sezon finalinde de Ragnar İngiltere'de kaderine kavuşur. Ve Bjorn Varyag of Miklagaard olacağı yere, bize geliyor

Varyad of miklagaard nedir hocam?

I AM STILL THE KING

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

yılan gözlü olan sigurd hocam

Sigurd hangisi acaba büyümüşlerden? hvitserkmiş erlendura benzeyen

• katherny winnick in twitterda rt ettigi bi habere gore olmemis lagertha

• Baba finaldi. 11. bölüm için duyum var mı? Ne zaman çıkacak?

Ragnar v Rollo kavgasını çok kısa ve saçma tuttular. Yumruklaşıp dağıldılar. Ragnar konuşmalıydı Rolloyla, ilk savaştıklarında gemide söylediklerini söylemeliydi en azından.
    Şu Aslaug ölse benden mutlusu yok. Geldiğinden beri nefret ediyorum bu kadından. Bi de bu çocukları nereden bulmuşlar ya Ubbe ve Ivar iyi aslında da diğerleri ı-ıh. Yakışmamışlar role. Ubbe tam adam olmuş, Ivar da tam Ragnar gibi, mimikleri-konuşması falan iyi olmuş.

Son kısımda da Ragnar geri dönünce Björn'ün gelmesini bekledim, gelmedi

• Bu sezon dizinin konuları işleyiş tarzı çok değişti özellikle final ayrı bir olay.Sezon bölümlerinin uzun olacak olmasından dolayı olduğu kesin.Toparlar ama illa ki çünkü çok kaliteli bir dizi sonuç olarak.Sezon dönüşünü merakla bekliyorum.
  • Björn, Akdeniz'de Müslümanlar ile karşılaşacak mı acaba, var mıdır tarihte bir yeri?
  • Cok iyiydı bee

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altyazısı neden hatalı acaba. Düzgün altyazı bulamadım.
  • Bi Akdeniz muhabbeti döndü son bölümde diğer bölümlerde Araplar falan olacak mı veya başka yeni bi millet ..
    O tarihler hakkında bilgisi olan cevaplayabilir mi kimlerle karşılaşacak Vikingler.
  • Vay be!

Önce kızdım yine birden yıllar ilerledi diye ama tüylerim diken diken izledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tlc'den izle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzeldi

savaş sahnesi çok fiyasko olmuş, kılıçları düşürüp yumruklaşmalar falan hele ondan sonra ki çekilme olayını hiç anlamadım, koskoca ordu göstediler ondan önce ki sahnelerde. ne ara öldü herkes çekiliyorsunuz.. zaman atlaması olayını beklemiyordum bi 10 yıl atladı heralde, ragnar'ın dönüşü fena oldu. bu adamın gözlere ne yapıyorlar ya, önceden bu kadar mavi değildi sanki

• ne zaman devam edecek dizi bundan sonra?
  • İyi güzel izliyoruz da bu sezon olaylar çok saçma gerçekleşti.
    Tarih:

Paris'in fethiyle ilgili bilgileri okursanız fetihten sonra bugünkü Normandia denilen yere Vikinglerin yerleştiğini ve Hıristiyanlığı benimseyip yerli halkla karıştığını görürsünüz. Bu melez ırka da Normonlar deniyor. Bu sezon normalde İngiltere'nin fethini izlememiz gerekirdi; tarihte İngiltere'yi son defa fetheden millet Normonlar.
    Neyse burada Rollo'nun kendi askerlerini kılıçtan geçirmesiyle zaten dizinin seyri değişti, sonrasında gemilerin karadan yürümesiyle yine olmayanı izledik. Hadi bunlar mümkün olan şeyler denebilir belki ama Paris'in surlarını aşmaya giden ordunun denizde mağlup olması baştan sona saçmalık

İngiltere tarihinden:

Yanlış hatırlamıyorsam İngiltere'nin toprak bütünlüğünü sağlayan ilk lider King Alfred

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklord Sauron -- 22 Nisan 2016; 23:22:45 >

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.