Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
7.908
Cevap
132
Favori
243.906
Tıklama
Giriş
    1688 Mesaj
    Bayadır izlemiyordum bölümler biriksin diye 6 bölüm olmuş arka arkaya bu bölümler ne iyi gider
    |
    |

Ecbert'le oğlu arasındaki ilişki dünya evrenin görüp görebileceği en iğrenç ilişkidir herhalde. Bu arada, Floki adamdır.
    |
    |
    3598 Mesaj

Dostlar İstanbul'dan önce bu plan 3-5 kere kullanılmıştı zaten. Ayrıca karadan yürütme fikrini de Fatih'e hocası vermişti.
    |
    |
    Bu bir kullanıcı adı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ragnar sonunda şu çinli kızı öldürdü son ilacıda aldı savaş sonuna kadar götürür onu, savaş bittikten sonra ilaç da biter ozmn çok kötü günler onu bekliyor uyuşturucuyu vücuddan atmak çok acılı geçicek, şu tanrı gibi gezenn herkezle yatan adamın olayı nedir halen çözemedim,
    |
    |
  • Binbaşı
    1551 Mesaj

Şu Ragnar uyuşturucudan kurtulsa da gerçek Ragnar'ı izlesek bir an önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    01000010 01110101 01101110 01110101 00100000 01100011 01100101 01110110 01101001 01110010 01100101 01100011 01100101 01101011 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 01110010 00100000 01101001 01110011 01110011 01101001 01111010 00100000 01101101 01101001 01110011 01101001 01101110
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj

Ragnar sonunda öldürdü çinliyi. bari tarifi alsaydı diyecektimde, galiba çinli kadının üstünden aldığı şey tarifi olsa gerek. Koskoca 2 krallığı yöneten kralın odasında sadece bir koruma mı vardı? gece gece kralın odasına girmek bu kadar kolay olmasa gerek

Ragnar aha sıçtı derken, yaptı yine yapacağını
    |
    |

Ragnar'ın FSM fikri çok iyiydi Sırf uyuşturucu için Çinli kızını bu kadar acımasızca öldürmesi... Ragnar'dan korkulur cidden. Wessex'in hikayesi çok iğrenç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Souclarin -- 8 Nisan 2016; 20:13:55 >
    |
    |

Harbard işini çok iyi biliyor.
    Ragnar sonunda torbacısını öldürdü, öldürmesi benim açımdan süpriz oldu.
    Kont da araya gitti bu arada.
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys
  • Yüzbaşı
    436 Mesaj

Bjorn düşüşü neydi öyle

Ragnar reis yaptı yapacağını
    |
    |
    |
    |

fatih sultan ragnar ulan torbacı öldü sonunda pek sevmemiştim zaten, Ragnar tehdit edilir mi yav. how strange life is

4x9

• Binbaşı
    1287 Mesaj

Bende Ragnar Sultan Mehmet esprisi yapmaya gelmiştim. Bu yabancıların da bize özeniyor artık, zincir+gemileri karadan götürme falan.
    |
    |
    WISDOM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj

|
    |
    Hayatta en nefret ettiğim şey uyuşturucudur. Hatta öyle ki herkesin salya akıta akıta izlediği Breaking Bad ve Mr. Robot gibi diziler benim için bomboktan öteye gidemedi o yüzden. Gel gelelim ki o lanet şey Viking gibi en sevdiğim ve her şeyden önce tarihi bir dizide yine beni buldu. Bu nedir abi ya. Ragnar gibi adam uyuşturu yüzünden kadın öldürüyor böyle bişey olamaz. Onu geçtim dizide artık kimin kimin karısı kim kimin bacısı kızı belli değil. Kör tuttuğunu topal bulduğunu hesabı kim kimi denk getirirse tokmaklıyor artık. Birisi karısını peşkeş çeker diğeri gelinini düdükler öteki bacısını fofeynkler. Bu nedir yahu. Yarın bir gün Björn'de Lagertaha röveşata atarsa şaşırmayacağız galiba.Cinsellik unsurlarına kesinlikle karşı değilim ama bu kadarıda fazla yahu.
    Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
    Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
    Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
    Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
  • Binbaşı
    1008 Mesaj
    Ulan Yunanı baklava bizim der Vikingi tarihe çöker bu ne anasını satim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bul_Kathos

Hayatta en nefret ettiğim şey uyuşturucudur. Hatta öyle ki herkesin salya akıta akıta izlediği Breaking Bad ve Mr. Robot gibi diziler benim için bomboktan öteye gidemedi o yüzden. Gel gelelim ki o lanet şey Viking gibi en sevdiğim ve her şeyden önce tarihi bir dizide yine beni buldu. Bu nedir abi ya. Ragnar gibi adam uyuşturu yüzünden kadın öldürüyor böyle bişey olamaz. Onu geçtim dizide artık kimin kimin karısı kim kimin bacısı kızı belli değil. Kör tuttuğunu topal bulduğunu hesabı kim kimi denk getirirse tokmaklıyor artık. Birisi karısını peşkeş çeker diğeri gelinini düdükler öteki bacısını fofeynkler. Bu nedir yahu. Yarın bir gün Björn'de Lagertaha röveşata atarsa şaşırmayacağız galiba.Cinsellik unsurlarına kesinlikle karşı değilim ama bu kadarıda fazla yahu.

Hocam cinsellikten rahatsız oluyorsanız Tvden seyredin. Tv2, Tlc kanallarında yayında dizi. Tahminim büyük ihtimalle o sahneleri sansürlüyorlardır. Hem de telif hakkını çiğnememiş olursunuz.

Bende yabancı dizilerdeki abartılı cinselliği anlayamıyorum. Özellikle açıkça lgbt propagandasına gidiyor bir çok dizi. İzlediğim bütün Amerikan dizilerinde illam bir eşcinsel karakteri sıkıştırıyorlar diziye gereksizce.

Vikings' in sadece ilk iki sezonunu tam olarak seyredebildim. Ama cinsellik gerçekten az hatta yok gibiydi. Demek bu dizide öyle oldu.

• Yarbay
    3598 Mesaj
    Yalnız konu cahillikten yıkılıyor Allah akıl fikir versin.
    |
    |

çinli kız zaten büyük ihtimal ragnar'ın hayaliydi. Çıkması iyi oldu. Reis kendine geldi

|
    |

yalnız uzun süre sonra ragnar ve floki'nin dost gibj konuşmasını gördük. Harika oldu. Eski günlere gittim. İçim ısındı.

|
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.